Kolik stojí GB CS:GO?

Counter Strike: Global Offensive od 714 Kč – Heureka.cz.

Kolik GB zabira CS:GO?

CS:GO: Hardwarové nároky na PC

Minimální HW požadavky Doporučené HW požadavky
Grafická karta
DirectX DirectX 9.0c
Operační paměť 2 GB
Pevný disk 15 GB

Cached

Kolik stojí GB CS:GO?

Kolik stojí CS:GO na Steamu?

Counter-Strike: Global Offensive (PC) CD key pro Steam – cena od 196.37 Kč | XXLGamer.cz.

Kolik stojí CS:GO status?

Counter-Strike: Global Offensive – Prime Status Upgrade od 680 Kč – Heureka.cz.

Kolik stojí prime do CS:GO?

CS:GO Prime Status Upgrade od 573 Kč – Heureka.cz.

Kde stáhnout CS:GO?

CS:GO Free Edition je dostupná na PC, Mac i Linux a stahovat ji můžete na Steamu.

Co je to CSKO?

Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) prohlubuje týmovou akční hratelnost, jejímž průkopníkem byl před více než 20 lety první díl této světoznámé série. CS:GO zahrnuje nové mapy, postavy, zbraně a herní módy a také přináší aktualizované verze dnes již kultovního obsahu z předešlých her (např. de_dust2).

CHTĚLI JSTE TO, MÁTE TO MÍT! [CS GO] #1

Kde koupit CS:GO bedny?

2) Otevření bedny

Klíč lze zakoupit na steam marketu, nebo přímo ve hře (tam bývá levnější), bednu lze nejen zakoupit na steam marketu, ale některé padají i ze hry.

Jak ziskat CS:GO prime zdarma?

Prime je status, který můžou hráči získat tím, že si přiřadí telefonní číslo ke svému účtu. Pokud jste si CS:GO koupili nebo ho hráli předtím, než přešlo do free to play, můžete si Prime aktivovat okamžitě.

Co je Counter-Strike?

Counter-Strike (v překladu protiúder; zkratka CS) je počítačová hra z roku 1999 typu střílečka z vlastního pohledu odvozená ze hry Half-Life.

Kdo vlastní CS:GO?

Counter-Strike: Global Offensive
Vývojáři Valve Hidden Path Entertainment
Vydavatel Valve
Skladatel Mike Morasky
Herní série Counter-Strike

Jak mít lepší AIM v CS:GO?

Deathmatch je nejjednodušší cesta, jak si individuálně zlepšit aim proti reálným soupeřům. Soustředíte se jen na svůj aim a na fragování v hektickém prostředí, které vás nutí neustále hýbat myší do stran a za sebe. Skočit si na chvíli před hrou na deathmatch je vždycky dobrý nápad.

Jak prodat bedny v CS go?

Suvenýry (neboli předměty „Souvenir Package“) jsou také bedny, takže jsou umístěním pod rentgen spotřebovány, nelze je oskenovat víckrát, po odhalení obsahu je není možné vyměnit nebo prodat na komunitním trhu a také musí být před dalším skenováním (libovolné bedny) vyzvednut jejich ukrytý předmět.

Jak získat bednu v CS go?

Získáš je tak, že zápas sleduješ buď přímo ve hře, nebo připojením steam účtu k Twichi a sledováním daného přenosu. Bedny padají po skončení každého kola náhodnému počtu lidí (nelze nijak ovlivnit), je šumák, jestli ti to běží na pozadí v záložce, nebo jestli aktivně sleduješ.

Jak koupit bednu v CS:GO?

Bedny jsou herní itemy, které lze otevřít a náhodně tak vylosovat z několika různě vzácných skinů, jež bedna obsahuje. K tomu potřebujeme bednu a klíč. Klíč lze zakoupit na steam marketu, nebo přímo ve hře (tam bývá levnější), bednu lze nejen zakoupit na steam marketu, ale některé padají i ze hry.

Kde hrat CS:GO?

Kde byste si měli CS:GO pořídit, pokud to s jeho hraním myslíte vážně? Jedině na platformě Steam. Základní verzi si můžete stáhnout zcela zdarma – hra totiž přešla na free to play model.

Jak získat Prime v CS:GO?

Primární status lze získat pouze zakoupením položky „Povýšení na primární status“, a to buď přímo ve hře, nebo v obchodu služby Steam. Mohu od svého účtu odebrat primární status? Ne. Primární status není možné od účtu odebrat.

Jak stary je CS:GO?

Counter-Strike: Global Offensive
Datum vydání 21. srpna 2012
Žánr first-person shooter
Herní mód multiplayer
Klasifikace PEGI ESRB

Jak si zlepšit AIM?

AIM je něco, co přichází s hodně tréninkem, ale vždy zde budou lepší dny a horší dny. AIM může být zdokonalován praxí, čím více hrajete, tím lepší by měl být. Inteligence a vědění jak přechytračit svého soupeře je něco, co přichází se zkušenostmi.

Jak se naučit hrát Counter Strike?

Hra Counter Strike Global Offensive nabízí pouze jeden herní mód, a to "Destructive". Cílem vítězství na mapě, je jako terorista nechat vybuchnout příslušné místo za pomocí bomby, nebo za stranu policistů bombu zneškodnit, jakýmkoliv způsobem. Vyhrát na mapě se dá i poté, co zabijete všechny soupeřící hráče.

Kde koupit skiny do cs go?

Představíme si čtyři stránky, kde můžete skiny získat, ale také ztratit!

  • csgolounge.com. Tato stránka bude v komunitě asi nejznámější. …
  • fanobet.com. Další ověřenou stránkou je Fanobet, jedná se o čistě sázecí stránku, která už je pro opravdové fajnšmekry. …
  • csgodouble.com. Tato stránka je už hodně riskantní. …
  • csgofirewheel.com.

Kde koupit CS Go bedny?

2) Otevření bedny

Klíč lze zakoupit na steam marketu, nebo přímo ve hře (tam bývá levnější), bednu lze nejen zakoupit na steam marketu, ale některé padají i ze hry.

Jak otevirat bedny v CS go?

Stačí sledovat oficiální stream z turnaje a to buď přímo na Twitchi – zde musíte být přihlášení a svůj účet mít propojený se Steamem a nebo sledovat turnaj přímo z CS:GO, tam žádné propojení být samozřejmě nemusí. Na konci každého kola se vždy "losuje" a některým divákům tahle kolekce suvenýrů padne.

Co je Field tested?

Field-Tested (FT) – Opotřebený Well-Worn (WW) – Silně opotřebený Battle-Scarred (BS) – Poničený bojem.

Co je Counter Strike?

Counter-Strike (v překladu protiúder; zkratka CS) je počítačová hra z roku 1999 typu střílečka z vlastního pohledu odvozená ze hry Half-Life.

Jak trénovat CSGO?

Sledování profesionálních hráčů je výborná záležitost. Sledovat co dělají a jak se rozhodují v určitých situacích, vám opravdu pomůže vyrůst jako hráč. Jsou nejlepší v tom, co dělají a učit se od nejlepších je přece základ. Důležité při takovém sledování je nekoukat jen na fragy, ale soustředit se na věci okolo.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: