Bude Diablo 4 možné hrát offline?

Studio Blizzard Entertainment včera oznámilo přípravu akční hry Diablo 4, která se vrací ke kořenům série a tedy temné až hororové atmosféře. Během Blizzconu 2019 se vývojáři o hře více rozpovídali a potvrdili, že Diablo 4 bude vyžadovat neustálé připojení k internetu.

Kolik bude stát Diablo 4?

Diablo 4: Hardwarové nároky na PC

Minimální HW požadavky Vysoké HW požadavky
Procesor Intel Core i5 2500K | AMD FX-8100 Intel Core i7 8700K | AMD Ryzen 2700X
Grafická karta NVIDIA GeForce GTX 660 | AMD Radeon R9 280 NVIDIA GeForce RTX 2060 | AMD Radeon RX 5700 XT
Operační paměť 8 GB 16 GB
Pevný disk 90 GB SSD 90 GB SSD

Cached

Bude Diablo 4 možné hrát offline?

Jak spustit Diablo 4?

Jakmile se dostanete na stránku hry Diablo IV, kliknete na rozevírací nabídku v části Game Version a zde vyberete možnost Diablo IV. Kliknete na modré talčítko Install. Hra se nainstaluje a jakmile bude k dispozici, spustíte ji kliknutím na Play.

Za koho hrat Diablo 4?

Obsah. Diablo 4 je akční hra na hrdiny, ve které si zahrajete za jednu z pěti mocných postav: Barbara, Rogua (Zabiják), Sorcerera (Kouzelník), Druida nebo Necromancera. Vaše postava bude získávat zkušenosti, postupovat na vyšší levely, odemykat si zajímavé schopnosti a později takzvané Daragon boardy (Desky ctností).

Kolik aktů má Diablo 4?

Nejprve vás čeká kampaň, epický příběh skládající se z pěti aktů, který se odehrává na pozadí návratu Lilith, paní sukubů, jedné z nejmocnějších démonických entit a zároveň stvořitelky světa Sanctuary.

Kdo je hlavním záporákem ve hře Diablo 4 *?

Hlavní záporák

Dosavadní trailery odhalily, že hlavní antagonistkou je v chystaném dílu pravděpodobně Lilith.

Co je Battle Pass Diablo 4?

Battlepass. Battlepass je pro vývojáře nástroj monetizace hry a pro hráče způsob, jak získávat kosmetické předměty a progresovat k dalšímu cíly v každé sezóně.

DIABLO 4 | WILL THERE BE AN OFFLINE MODE? OPEN SHARED WORLD DETAILS!

Jak nainstalovat Diablo 4?

Po zakoupení vám game key umožní stáhnout, nainstalovat a hrát Diablo 4 přímo na Battle.net PC. Diablo 4 je jednou z nejočekávanějších her ve světě počítačových a konzolových her.

Jak se nazývá potomek démona a anděla Diablo 4?

Lilith a Inarius

Samotný svět Sanctuary vznikl největší svatokrádeží a sice spojením démonky Lilith a anděla Inaria.

Kdy vyjde Diablo 4?

5. června 2023Diablo IV / Původní datum vydání

Jak se nazývá potomek démona a anděla v Diablo 4?

Lilith a Inarius

Samotný svět Sanctuary vznikl největší svatokrádeží a sice spojením démonky Lilith a anděla Inaria.

Kdy vyjde Diablo 4 na PC?

5. června 2023Diablo IV / Původní datum vydání

Kdo je Lilith Diablo?

Lilith se objevila v druhém díle hry jako hlavní antagonistka a později se objevila také v třetím dílu. Její příběh a motivace jsou velmi komplikované a stále ještě ne zcela objasněné, avšak ví se, že Lilith je dcerou Mephista, jednoho ze tří Prime Evil, tedy nejmocnějších démonů ve světě Diablo.

Kterou Classu ve hře Diablo 4?

V Diablo IV na hráče čeká hned pět povolání, ta budou skalním fanouškům důvěrně známa – Barbarian, Sorceress, Druid, Rogue a Necromancer. Ničte své nepřátele brutálním bojem na blízko jako Barbar (Barbarian), usmažte či zmrazte je jako Kouzelnice (Sorceress), nebo se proměňte ve zvířata coby Druid.

Jak koupit Diablo 4 na PC?

Nákup Diabla 4 – Edice a Předprodej

Není omezená regionálně a nabízí cross-play, můžete tedy hrát na PC se spoluhráči na PS. Hru si vždy pořizujete na konkrétní platformu – pokud si ji tedy koupíte na PC a chcete si zahrát i na konzoli, budete si muset koupit další verzi např. na Playstation.

Kdo je Inarius?

Archanděl Inarius byl jedním z pěti členů nebeského Angiris Councilu a nekonečný konflikt ho brzy unavil. Opustil nebe a vytvořil Sanctaury, kde mohou démoni a andělé žít v míru. U samotného zrodu Sanctuary byl Archanděl Inarius a démonka Lilith, dcera Mephista.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: