Jak mohu získat Ubisoft zdarma?

Ubisoft Connect je bezplatná služba. Jediné, co potřebuješ, je účet Ubisoft. S ním získáš přístup ke službě Ubisoft Connect na své konzoli a streamovacích službách (Xbox One, Xbox Series S a X, Playstation 4, Playstation 5, Nintendo Switch a Stadia) přímo ze seznamu s nabídkou her.

Kolik stojí Ubisoft+?

Kolik stojí Ubisoft+? Cena služby Ubisoft+ je 439 Kč měsíčně, předplatné můžete zrušit kdykoli. Jak si můžu aktivovat stávající předplatné Ubisoft+? Pokud už máte aktivní předplatné Ubisoft+, musíte propojit svůj účet Xbox s účtem Ubisoft, abyste získali přístup k vybraným hrám od Ubisoftu pro Xbox bez poplatků navíc.

Jak mohu získat Ubisoft zdarma?

Co je to Ubisoft?

Ubisoft Entertainment SA (dříve Ubi Soft Entertainment SA či zkráceně Ubi Soft) je francouzský videoherní vývojář a vydavatel. Hlavní sídlo společnosti je v Montreuil ve Francii. Společnost má pobočky ve více než dvaceti zemích.

Co je účet Ubisoft?

Ubisoft+ je předplatné, které poskytuje přístup ke hrám Ubisoft, včetně nových verzí a prémiových edic, a umožňuje hráčům přihlášení k odběru a hraní na různých platformách. Umožňuje hráčům přihlásit se k odběru a hrát na různých platformách, včetně funkcí křížového postupu a křížového ukládání.

Jak zrušit předplatné Ubisoft?

Zrušení, pozastavení.

Můžete kdykoli ukončit platnost svého účtu nebo předplatného ke konkrétní službě či službám automaticky a bez jakékoli formality, pokud se obrátíte na oddělení služeb zákazníkům společnosti UBISOFT v souladu s podmínkami používání.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: