Jak mohu přejmenovat Eevee, abych získal Espeona?

S tím jak přišla Generace II byl přidán i Espeon (psychic) a Umbreon (dark). Pokud je chcete získat budete potřebovat přejmenovat pokémony na: Sakura pro Espeon. Tamao pro Umbreon.

Jak udělat z Eevee Espeona?

U Espeona i Umbreona si musíte vzít Eevee jako svého Buddyho a nachodit s ní 10 km. Po té, co ujdete tuto vzdálenost si můžete ve dne vyvinout tuto Eevee na Espeona a v noci na Umbreona.

Jak mohu přejmenovat Eevee, abych získal Espeona?

Jak ovlivnit vyvoj Eevee?

Abyste je mohli vyvíjet cíleně, musíte:

  1. Ujít 10 KM (a tím získat 2 candy)
  2. Provést evoluci když je máte jako buddyho.
  3. Evoluce během dne => Espeon.
  4. Evoluce během noci => Umbreon.

Jak získat Sylveona v Pokémon go?

Pokud chcete získat Sylveon en Pokémon GO, jméno, které musíte dát svému Eevee es Kira. Tím se změní silueta evoluce od ?? dosud sylveon.

Kolik má Eevee evolucí?

Evoluce

Počet sladkostí 25
Minimální CP 526
Super CP (min) 808

Jak získat Espeona v Pokémon go?

Jak získat Espeon a Umbreon bez přejmenování

Musí se také správně sesynchronizovat čas mezi aplikací a serverem. Eevee musí být stále váš buddy. Když takovouto Eevee evolvujete ve dne (ve hře je den) získáte Espeon. Pokud je noc tak Umbreon.

Jak změnit jméno v Pokémon go?

Změna jména v Pokémon GO

  1. Zapněte aplikaci a klikněte na Pokéball.
  2. V pravém horním rohu klikněte na „Nastavení“
  3. Na konci sezname vyberte možnost „Change Nickname“
  4. Zobrazí se vám bublina s upozorněním, že vaše jméno jde změnit pouze jednou, klikněte na „Yes“
  5. Budete vyzváni k vytvoření nového jména.
  6. Kliknětě na „OK“

Evolve Eevee Into Espeon During Day Time | Evolve Eevee Into Espeon In Pokemon Go | Pokemon Go

Jak vyléčit Pokemony?

Na konci zápasu se může stát, že budou vaši pokémoni potřebovat oživit a vyléčit. K tomu slouží dvojice předmětů – krystaly a spreje. Oba můžete získat při návštěvě PokéStopu.

Jak získat Pokebaly?

Každý Pokémon má úroveň CP, která určuje, jak silný je v boji, a kterou lze zvyšovat vývojem a bonusy. K tomu ovšem budete potřebovat určité suroviny. Nejjednodušším způsobem, jak získat Pokébally, je navštěvovat PokéStopy, kde najdete i další předměty. Za jednu návštěvu jich většinou získáte dva až šest.

Jak vyvinout Cosmoga?

Noví Pokémoni

Nyní se nám v pokračování tohoto Special Research odemkne možnost Cosmoga vyvinout za 25 Candy na Cosmoema. Tato možnost se odemkne až po dosažení určitého postupu ve zmíněném Special Research. Bylo také prozrazeno, že časem (ale ne v blízké době) dostaneme ještě další možnost na získání Cosmoga.

Jak vyvinout Ursaluna?

Určitě nezapomeňte provést vývoj, protože vyvinout Ursariga na Ursalunu je možné jen během tohoto Community Day nebo v noci při úplňku. V Česku ani na Slovensku nejsou plánované žádné lokální akce podporované Nianticem.

Jak vylepšit Pokémony?

Máte přesně dvě možnosti, jak ho ještě vylepšit. Buď jednoduchým posílením, čímž se mu o trochu zvýší síla, nebo radikálnějším vývojem, čímž se dostane na nový vývojový stupeň, pokud už není na tom nejvyšším. Při chycení pokémona získáte zároveň nějaký stardust a sladkosti právě pro tohoto pokémona.

Jak získat Umbreona?

Jak získat Espeon a Umbreon bez přejmenování

Vzhledem k tomu, že přejmenování funguje jen jedenkrát a kliknutím na evolve získáte jen Flareon, Vaporeon anebo Jolteon, tak možná přemýšlíte jak získat Espeon a Umbreon. Trik je v tom, že musíte Eevee zvolit jako svého Buddyho a nachodit s ní alespoň 10 km.

Jak si vybrat tým v Pokémon go?

Volba týmu

Tým si vyberete tak, že kliknete na ikonku svého avatara a v pravo máte možnost vybrat si tým. Tým Mystic studuje evoluci pokémonů a věří v rozvážnost svých kroků, než je udělá. Jejich hlavní zbraní je intelekt s cílem zjistit co nejvíce o evoluci a vývoji pokémonů. Logo týmu je inspirováno ptákem Articunem.

Co je Rare Candy?

Rare Candy

* Herní popis: Je to tajemné Candy. Když toto Candy použijete, promění se v Candy Pokemona, které si přejete. * Účinek: Lze proměnit v Candy jakéhokoliv Pokemona.

Jak ozivit pokémony?

Nápoj Revive pokémona oživí, nápoj Potion mu doplní životy. Pokud má pokémon jeden život, nelze s ním dále bojovat.

Jak najit Pokémony?

PokéVision je v současné době nejrozšířenější PokéRadar. Jedná se o první druh. Umístíte na mapku, kde se nacházíte značku a necháte jej hledat. Do vzdálenosti zhruba 300 metrů odhalí všechny Pokémony včetně doby kdy zmizí.

Kde chytit vzácné Pokémony?

Čím větší vzdálenost je potřebná na vylíhnutí, tím větší je šance, že dostanete vzácného Pokémona. Pokud chcete vodní Pokémony, vyrazte k řece nebo jezeru. Stejně tak je to u travnatých Pokémonů, kteří se zdržují na loukách. Ohniví jsou naopak v teplejších krajích, například na pláži.

Jak Evolve Cosmoem?

Once you have Cosmoem in Pokemon Go, you'll need to spend 100 Candy to evolve it into either Solgaleo or Lunala. Completing Steps 5 through 8 of the Cosmic Companion Special Research will give you enough Cosmog Candy to evolve Cosmoem for the Step 9 quest 'Evolve a Cosmoem.

Jak ozivit Pokemony?

Nápoj Revive pokémona oživí, nápoj Potion mu doplní životy. Pokud má pokémon jeden život, nelze s ním dále bojovat.

Jak získat Pokeball zdarma?

Nejjednodušším způsobem, jak získat Pokébally, je navštěvovat PokéStopy, kde najdete i další předměty. Za jednu návštěvu jich většinou získáte dva až šest. Také si je můžete kupovat za PokéCoins, pokud vám docházejí a pokud nemáte čas pobíhat kolem a sbírat je v PokéStopech.

Jak dlouho musí být Pokémon v GYMU?

Abyste dosáhli limitu pomocí jednoho Pokémona, musí Pokémon v Gymu strávit 8 hodin a 20 minut.

Co je Fast TM Pokémon go?

Fast TM. * Herní popis: Tento Technický Vynález dokáže změnit Fast útok Vašeho Pokemona. * Změňte si s ním Fast útok svého Pokemona pouze v případě, že je lepší než Váš stávající. * Až na Mewa má každý Pokemon pouze 2 Fast útoky, takže máte 100% šanci, že použitím získáte ten útok, který jste chtěli.

Jak získat Rare Candy v Pokémon go?

Někdo se také může ptát, jak získat rare candy? * Dají se získat protočením PokéStopu a Gymu, za Level-Up, z Field Research, v In-Game Shopu nebo i v Raidu.

Jak vyléčit pokémony?

Na konci zápasu se může stát, že budou vaši pokémoni potřebovat oživit a vyléčit. K tomu slouží dvojice předmětů – krystaly a spreje. Oba můžete získat při návštěvě PokéStopu.

Jaké jsou typy pokémonů?

Každý Pokémon patří k jednomu z 10 typů – travní, ohniví, vodní, bleskoví, psychičtí, bojoví, temní, železní, dračí a normální. Dříve v karetní hře existoval také vílí typ, ten byl nicméně sloučen pod psychický typ.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: