Mohou hrát Diablo 3 dva hráči na stejné konzoli?

Jedná se o hru na jednom zařízení, takže všichni 4 hráči se musí držet u sebe. Každý hráč má svůj uživatelský panel, který se nachází v jednom z rohů obrazovky. Blizzard se při tvorbě Diabla 3 na PlayStation 3 inspiroval Gauntletem, populární arkádou z devadesátých let.

Kolik aktů má Diablo IV?

Nejprve vás čeká kampaň, epický příběh skládající se z pěti aktů, který se odehrává na pozadí návratu Lilith, paní sukubů, jedné z nejmocnějších démonických entit a zároveň stvořitelky světa Sanctuary.

Mohou hrát Diablo 3 dva hráči na stejné konzoli?

Za koho hrat Diablo 4?

Obsah. Diablo 4 je akční hra na hrdiny, ve které si zahrajete za jednu z pěti mocných postav: Barbara, Rogua (Zabiják), Sorcerera (Kouzelník), Druida nebo Necromancera. Vaše postava bude získávat zkušenosti, postupovat na vyšší levely, odemykat si zajímavé schopnosti a později takzvané Daragon boardy (Desky ctností).

Kdy vyjde Diablo 4?

5. června 2023Diablo IV / Původní datum vydání

Jak se nazývá potomek démona a anděla Diablo 4?

Lilith a Inarius

Samotný svět Sanctuary vznikl největší svatokrádeží a sice spojením démonky Lilith a anděla Inaria.

Kdo je Lilith Diablo?

Lilith se objevila v druhém díle hry jako hlavní antagonistka a později se objevila také v třetím dílu. Její příběh a motivace jsou velmi komplikované a stále ještě ne zcela objasněné, avšak ví se, že Lilith je dcerou Mephista, jednoho ze tří Prime Evil, tedy nejmocnějších démonů ve světě Diablo.

Kdo je Inarius?

Archanděl Inarius byl jedním z pěti členů nebeského Angiris Councilu a nekonečný konflikt ho brzy unavil. Opustil nebe a vytvořil Sanctaury, kde mohou démoni a andělé žít v míru. U samotného zrodu Sanctuary byl Archanděl Inarius a démonka Lilith, dcera Mephista.

How to do Diablo 3 multiplayer Switch (Cliped from Stream)

Jak se nazývá potomek démona a anděla v Diablo 4?

Lilith a Inarius

Samotný svět Sanctuary vznikl největší svatokrádeží a sice spojením démonky Lilith a anděla Inaria.

Kdo je hlavním záporákem ve hře Diablo 4 *?

Hlavní záporák

Dosavadní trailery odhalily, že hlavní antagonistkou je v chystaném dílu pravděpodobně Lilith.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: