Proč skončila aplikace Adobe Flash?

Ukončení podpory přehrávače Flash Player | Dopad na aplikace Reader a Acrobat. Společnost Adobe ukončí podporu přehrávače Flash Player na konci roku 2020 a vyzývá autory obsahu, aby přenesli veškerý existující obsah Flash do nových otevřených formátů, například HTML5, WebGL a WebAssembly.

Proč skončil Adobe Flash Player?

Hlavním důvodem, o kterém už logicky tolik nemluvila, ale bylo bezpečnostní rizika související s využíváním Flashe. I kvůli tomu se od software postupně odklánělo čím dál víc vývojářů a tvůrců obsahu. Na oznámený konec Flash Playeru postupně reagovali i vývojáři hlavních prohlížečů.

Proč skončila aplikace Adobe Flash?

Jak zobrazit Flash Player?

Windows: Klepněte postupně na Start > Nastavení > Ovládací panely > Flash Player.

Jak vypnout Adobe Flash Player?

Otevřete nabídku prohlížeče a klikněte na Add- ons. vyberte záložku Plugins. Vyberte Shockwave Flash a klikněte na Disable.

Jak zprovoznit Adobe Flash Player?

Přejděte na Nastavení a další možnosti > Nastavení . V levém navigačním panelu vyberte oprávnění webu. V oprávněních webuvyberte Adobe Flash. U možnosti ASK před spuštěním příkazu Flash nastavte zapnout.

Jak nainstalovat Adobe Flash Player?

Stačí jen navštívit oficiální webovou stránku programu. Nejnovější verzi Adobe Flash Player najdete vždy zde. Vyberte „Instalovat“.

Jak zapnout Adobe Flash Player Chrome?

Google Chrome:

  1. Do adresního řádku prohlížeče Google Chrome napište chrome://settings/content a stiskněte Enter.
  2. Na stránce Nastavení vyhledejte Flash a na položku klikněte.
  3. Aktivujte spouštění Flashe kliknutím na přepínač vpravo nahoře.

Why I’m Quitting Adobe Flash / Animate

Jak aktualizovat Adobe Flash Player?

Jak získat a nainstalovat aktualizaci

Tato aktualizace je k dispozici na Windows Update. Když zapnete automatické aktualizace, tato aktualizace se automaticky stáhne a nainstaluje.

Jak nainstalovat Flash Player do Windows 10?

Na stránce https://get.adobe.com/cz/flashplayer/ stáhnete zdarma nejnovější verzi programu. Ještě předtím ale doporučuji zrušit zaškrtnutí o volitelných nabídek. Poté klikněte na tlačítko Instalovat. Stáhněte a spusťte soubor flashplayer24_xa_install.exe.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: