Co je to měkký reset Nintenda Switch?

Měkký reset NINTENDO Switch Pokud je vaše zařízení NINTENDO Switch zaseknuté nebo zamrzlé, můžete provést operaci soft reset. Podívejte se, jak vynutit restartování . V důsledku toho by se vaše zařízení NINTENDO Switch mělo restartovat a znovu spustit. Klikněte sem a dozvíte se více o operacích soft reset.

Jak restartovat switch?

Hard Reset provedete tak, že konzoli vypnete (alespoň 3 sekundy držet Power a poté vybrat vypnutí z Menu) a poté stisknete Napájecí (Power) tlačítko a současně obě tlačítka pro nastavení hlasitosti – ty držet tak dlouho, dokud se neotevře recovery režim (teoreticky můžete pustit hned jak se objeví logo).

Co je to měkký reset Nintenda Switch?

Jak odblokovat Nintendo switch?

Nejprve vypněte vaší herní konzoly NINTENDO Switch. Potom stiskněte a držte obě tlačítka hlasitosti a přitom stiskněte tlačítko Power dokud se neobjeví Recovery Mode. V režimu údržby vyberte možnost Restore Factory Settings. Po obnovení systému nastavte vaší herní konzoly NINTENDO Switch podle vašich představ.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: