Můžete ve hře Far Cry 5 hrát z pohledu třetí osoby?

Třešničkou už pak budiž jen kostkovaná košile, ošoupané jeansy a truckerská kšiltovka či kovbojský klobouk. Po vytvoření postavy jsem opravdu litoval toho, že je Far Cry jen čisté FPS a nejde zde přepnout pohled do třetí osoby, i když se to přímo nabízí. Ve hře tedy vidíte maximálně rukavice a rukávy.

Kde se odehrává Far Cry 5?

Příběh hry se odehrává v okrese Hope County ve státě Montana v USA.

Můžete ve hře Far Cry 5 hrát z pohledu třetí osoby?

Kolik má Far Cry 5 GB?

Oficiální požadavky na hardware pro PC verzi Far Cry 5

Minimální HW požadavky Doporučené HW požadavky
Grafická karta NVIDIA GeForce GTX 670 nebo AMD R9 270 NVIDIA GeForce GTX 970 nebo AMD R9 290X
DirectX DirectX 11.0 DirectX 11.0
Operační paměť 8 GB 8 GB
Pevný disk 30 GB 30 GB

Kde se odehrává Far Cry 6?

Hra se odehrává na fiktivním karibském ostrově Yara, kde vládne diktátor „El Presidente“ Antón Castillo (Giancarlo Esposito). V hlavní rolích se ocitne také Antónův syn Diego (Anthony Gonzalez), ve kterém vidí jeho otec velkého nástupce.

Kde se odehrává Far Cry 4?

Far Cry 4 stojí na stejné úspěšné DNA jako jeho cenami ověnčený předchůdce. Rozsáhlý herní svět, s novými zbraněmi, vozidly, lokalitami a novým příběhem. Odehrává se v Himálaji, v Kyratu, země tradici a násilí.

Co je to Kyrat?

Kyrat také jako (किरात) nebo (ཀྱ་རཏ) je fiktivní himálajská země založená na Nepálu a Bhútánu, která je uváděna jako dějiště Far Cry 4. Království Kyrat je absolutní monarchie, které ve hře vládne despotický samozvaný král Pagan Min.

Kde leží Kyrat?

Fiktivní země Kyrat (inspirovaná nejen Nepálem) leží mezi himálajskými štíty.

Things You Should Know Before Playing Far Cry 5

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: