Funguje stále kooperace ve hře Far Cry 3?

Děkovat za to můžete zejména kooperaci s vlastním příběhem až pro čtyři hráče, který v mnohém připomíná Left 4 Dead. Ať už ale budete hrát s přáteli nebo o samotě, nesmíme zapomínat na fakt, že je celý ostrov (v podstatě jsou dva) otevřený a můžete se po něm volně pohybovat.

Kde se odehrává Far Cry 3?

Far Cry 3 je FPS videohra odehrávající se v otevřeném prostředí odlehlého pacifického souostroví s názvem Rook Islands.

Funguje stále kooperace ve hře Far Cry 3?

Kde se odehrává Far Cry 4?

Far Cry 4 stojí na stejné úspěšné DNA jako jeho cenami ověnčený předchůdce. Rozsáhlý herní svět, s novými zbraněmi, vozidly, lokalitami a novým příběhem. Odehrává se v Himálaji, v Kyratu, země tradici a násilí.

Co je to Kyrat?

Kyrat také jako (किरात) nebo (ཀྱ་རཏ) je fiktivní himálajská země založená na Nepálu a Bhútánu, která je uváděna jako dějiště Far Cry 4. Království Kyrat je absolutní monarchie, které ve hře vládne despotický samozvaný král Pagan Min.

Kde se odehrává Far Cry Primal?

Děj hry je zasazen do období mezolitu, asi 10 000 let př. n. l., do země zvané Oros, fiktivního údolí ve Střední Evropě.

Kde leží Kyrat?

Fiktivní země Kyrat (inspirovaná nejen Nepálem) leží mezi himálajskými štíty.

Kde se odehrává Far Cry 6?

Hra se odehrává na fiktivním karibském ostrově Yara, kde vládne diktátor „El Presidente“ Antón Castillo (Giancarlo Esposito). V hlavní rolích se ocitne také Antónův syn Diego (Anthony Gonzalez), ve kterém vidí jeho otec velkého nástupce.

Far Cry 3 – Undetected takeover of Communication center in 2 minutes, all takedowns

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: