Jaký je největší obchod v CS:GO?

Patrně jedny z největších tržeb z obchodů se skiny najdeme ve hře Counter-Strike: Global Offensive.

Jaký je nejdražší skin v CS:GO?

Konkrétně se jedná o nůž Karambit | Case Hardened (Blue Gem), který díky svému patternu patří k těm nejvzácnějším skinům z celé hry. Nabídka za něj činila neuvěřitelných 1,5 milionů dolarů, což je v přepočtu zhruba 32 milionů českých korun.

Jaký je největší obchod v CS:GO?

Kolik stojí nejdražší nůž v CS:GO?

Šlo o nůž s názvem Karambit | Case Hardened (Blue Gem), který si majitel cení nad všechno na světě. Když se sběratelský předmět do hry dostal, stál zhruba 200 tisíc dolarů. Experti ale už tehdy věděli, že cena poroste. The most expensive item in CS:GO recently got offered $1.5M and declined.

Kolik lidí na světě hraje CS:GO?

Global Offensive hraje odhadem 300.000/den Steam hráčů po celém světě. Nutno podotknout, že toto číslo neustále roste. A nakonec se dostáváme k 1.6, která si drží svojí úroveň navzdory svým novějším bratříčkům. Counter-Strike 1.6 hraje odhadem 50.000/den Steam hráčů po celém světě.

Jak mít lepší AIM v CS:GO?

Deathmatch je nejjednodušší cesta, jak si individuálně zlepšit aim proti reálným soupeřům. Soustředíte se jen na svůj aim a na fragování v hektickém prostředí, které vás nutí neustále hýbat myší do stran a za sebe. Skočit si na chvíli před hrou na deathmatch je vždycky dobrý nápad.

Jaká je šance na nůž v CS:GO?

Nože v CSku, jsou prakticky těžce k dostání, jelikož jejich šance na drop, je taková, že vám cca z 240 otevřených krabic, padne jeden knife.

Jak si koupit bednu v CS:GO?

Bedny jsou herní itemy, které lze otevřít a náhodně tak vylosovat z několika různě vzácných skinů, jež bedna obsahuje. K tomu potřebujeme bednu a klíč. Klíč lze zakoupit na steam marketu, nebo přímo ve hře (tam bývá levnější), bednu lze nejen zakoupit na steam marketu, ale některé padají i ze hry.

PLAYING CS:GO THEN vs NOW

Kde koupit skiny do CS:GO?

Představíme si čtyři stránky, kde můžete skiny získat, ale také ztratit!

  • csgolounge.com. Tato stránka bude v komunitě asi nejznámější. …
  • fanobet.com. Další ověřenou stránkou je Fanobet, jedná se o čistě sázecí stránku, která už je pro opravdové fajnšmekry. …
  • csgodouble.com. Tato stránka je už hodně riskantní. …
  • csgofirewheel.com.

Kdo vlastní CS:GO?

Counter-Strike: Global Offensive
Vývojáři Valve Hidden Path Entertainment
Vydavatel Valve
Skladatel Mike Morasky
Herní série Counter-Strike

Kdo vytvořil Counter-Strike?

Jess CliffeCounter-Strike: Global Offensive / NávrhářJess Cliffe je bývalý herní designér pro Valve Software. Spolupracoval na vývoji hry Counter-Strike, společně s Minh Le. Dodnes je na něj v Counter-Strike odkaz v podobě hlasových komunikací, které nadaboval. Také pracoval na mapách pro hru Half-Life: Deathmatch. Wikipedie

Jak si zlepšit AIM?

AIM je něco, co přichází s hodně tréninkem, ale vždy zde budou lepší dny a horší dny. AIM může být zdokonalován praxí, čím více hrajete, tím lepší by měl být. Inteligence a vědění jak přechytračit svého soupeře je něco, co přichází se zkušenostmi.

Jak hrát CS go?

Hra Counter Strike Global Offensive nabízí pouze jeden herní mód, a to "Destructive". Cílem vítězství na mapě, je jako terorista nechat vybuchnout příslušné místo za pomocí bomby, nebo za stranu policistů bombu zneškodnit, jakýmkoliv způsobem. Vyhrát na mapě se dá i poté, co zabijete všechny soupeřící hráče.

Kde koupit skiny do cs go?

Další "hazardní" hrou, kde můžete získat skiny, je csgofirewheel. Vašim úkolem je opět vložit skiny, za které se vám přičtou "coiny".

Co je Field tested?

Field-Tested (FT) – Opotřebený Well-Worn (WW) – Silně opotřebený Battle-Scarred (BS) – Poničený bojem.

Jak otevirat bedny v CS go?

Stačí sledovat oficiální stream z turnaje a to buď přímo na Twitchi – zde musíte být přihlášení a svůj účet mít propojený se Steamem a nebo sledovat turnaj přímo z CS:GO, tam žádné propojení být samozřejmě nemusí. Na konci každého kola se vždy "losuje" a některým divákům tahle kolekce suvenýrů padne.

Jak prodat bedny v CS go?

Suvenýry (neboli předměty „Souvenir Package“) jsou také bedny, takže jsou umístěním pod rentgen spotřebovány, nelze je oskenovat víckrát, po odhalení obsahu je není možné vyměnit nebo prodat na komunitním trhu a také musí být před dalším skenováním (libovolné bedny) vyzvednut jejich ukrytý předmět.

Kdy bude CS:GO 2?

Counter-Strike 2 vyjde v létě 2023 prostřednictvím Steamu na PC. Půjde o velkou bezplatnou aktualizaci stávajícího titulu Counter-Strike: Global Offensive, který stejně jako CS:GO bude dostupný zdarma. K oznámení hry došlo 22. března 2023 po dlouhé sérii spekulací, leaků a nejrůznějších náznaků.

Jak stary je CS:GO?

Counter-Strike: Global Offensive
Datum vydání 21. srpna 2012
Žánr first-person shooter
Herní mód multiplayer
Klasifikace PEGI ESRB

Co je to CSKO?

Counter Strike Global Offensive je vytvořen především pro starší hráče, neboť hlavním cílem hry je boj a tedy zabíjení soupeřů. Hra proto není doporučována nezletilým.

Jak vyvolat konzoli v CS:GO?

Jak aktivuji konzoli? Konzoli aktivujete v nabídce „Nápověda a možnosti -> Nastavení hry -> Povolit vývojářskou konzoli“. Poté ji budete moci otevřít pomocí klávesy „~“.

Jak ziskat skiny v CS go?

Jednou z populárních platforem pro okamžitý prodej CSGO skinů a vydělávání peněz je přes SkinWallet. Skinwallet vytváří prostředí, kde můžete vydělat skutečnou hotovost za pouhých pět minut a legitimně hotovost prostřednictvím svého účtu PayPal.

Jak otevřít bedny v CS go?

Skiny z kolekcí map padají po hře na konci zápasu a pokud chceme skin z bedny, musíme si koupit speciální klíč na její odemknutí. Bedny padají buď na konci zápasu nebo je lze zakoupit na komunitním trhu. Klíč poté stojí něco přes 2 eura.

Kde prodat skiny z CSGO?

Prodej se uskutečnil na čínské stránce Buff, kde se prodávají skiny za skutečné peníze. Často tam lze narazit na velmi drahé skiny, jelikož Steam neumožňuje prodávat kosmetické předměty přesahující hodnotu 1800 dolarů.

Kde koupit CS Go bedny?

2) Otevření bedny

Klíč lze zakoupit na steam marketu, nebo přímo ve hře (tam bývá levnější), bednu lze nejen zakoupit na steam marketu, ale některé padají i ze hry.

Kde koupit CS:GO bedny?

2) Otevření bedny

Klíč lze zakoupit na steam marketu, nebo přímo ve hře (tam bývá levnější), bednu lze nejen zakoupit na steam marketu, ale některé padají i ze hry.

Kdy vyjde nový Counter-Strike?

Valve oficiálně potvrdilo, že Counter-Strike 2 vyjde v létě 2023.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: