Můžete si ve druhém patře Sims 4 postavit bazén?

Bazény můžete zasadit do země, ale také je můžete stavět v jednotlivých patrech. Stačí vybrat tvar bazénu a umístit ho do existující místnosti v libovolném patře. 2. Stejně jako při stavbě místností i bazény můžete po umístění a výběru upravovat.

Jak postavit bazén v The Sims 4?

V režimu stavby v kategorii Výstavba se nachází záložka Bazény. Rozměr a tvar bazénů nastavíte pomocí směrových šipek. Zdi a podlahy bazénů lze upravit stejně jako stěny – použítím různých druhů obkladů a podlah. Bazény lze stavět v různých úrovních.
CachedSimilar

Můžete si ve druhém patře Sims 4 postavit bazén?

Jak udělat Druhé patro domů v The Sims 4?

pro stavbu druhého patra musíte splnit úkol Multi Story Renovations Quest. Minimální lvl 17. Splněním získáte možnost stavět 2 – 5 poschodí, schody a požární tyče. Pokud úkol stihnete do 6 dní, máte ke všemu ještě zpřístupněny výtahy a jezdící schody.

Jak otočit kameru v The Sims 4?

  1. výběr. tlačítko S. Zpět. tlačítko A.
  2. Panorámování kamery. tlačítko A (podržet) + levá páčka. rychlý nástroj kapátko. tlačítko D.
  3. rychlý nástroj vzorkovník. tlačítko F. Pohyb kurzoru. levá páčka.
  4. Přiblížení/otočení kamery. pravá páčka. Zpět. tlačítko W.
  5. Znovu. tlačítko R. Zobrazit ovládání tlačítko B.

Jak se v The Sims 4 přestěhovat?

Musíš si najet na úpravu světů a tam kliknout na úpravu rodin. V té si rozklikneš tu svou rodinu, kterou chce rozestěhovat a pokračuješ přes tlačítko s dvěma šipkami. Potom se ti ukáží dva sloupce, v tom pravém dáš „vytvořit novou domácnost“ a přetáhneš tam simíka, kterého chceš odstěhovat.

Jak koupit pozemek The Sims 4?

Zajděte v režimu stavby/nákupu do katalogu šablon domů, klikněte u požadovaného domu na tlačítko nákupu a poté vyberte „purchase and apply“ (koupit a použít), čímž vyprázdníte svůj stávající pozemek a vložíte na něj dům. Pokud je šablona domu moc velká a na pozemek se nevejde, hra vám ji neumožní umístit.

Jak otocit pohled v The Sims 4?

ArSePo – The Sims 4 návody

Levé tlačítko myši umožní interakci s okolím. Pravé tlačítko myši umožní vybrat druhou stranu dveří, stěn, podlahy. Umožňuje průchod mezi místnostmi a patry. Ctrl klávesa vám ukáže, kam se simík dívá.

Sunken Seating Pool │ Sims 4 │ No CC │ Build Tips

Jak se koukat z pohledu Simika?

listpadu dostane ven, stačí stisknout Shift + Tab, což zapne first-person kameru. Není zde žádný limit! Skrz oči svého simíka se můžete dívat opravdu kdykoliv!

Jak dát Simiky dohromady?

Držte tlačítka: Ctrl, Shift, C (písmeno c) – teď se Vám zobrazí cheatovácí okno. Do okna napište testingcheatsenabled true/false – (true povolí cheat/false zruší). A teď už je to velmi snadné! Najdeme si lištu s přáteli Simíka, až najdeme toho "idola/ku" držením levé myší jim přetáhnete vztah co nejvíce doprava.

Jak upravit rodinu v The Sims 4?

Rozdělení domácnosti

Podle potřeby si buď hru uložte a nebo zvolte Úpravu světů přímo. Vyberte dům domácnosti, kterou chcete upravit. Klikněte na tlačítko tří teček. Rozbalí se nabídka, ze které vyberte a klikněte na tlačítko Upravit domácnost.

Jak mít trojčata v The Sims 4?

Jak mít dvojčata nebo trojčata v základní hře. Chcete-li zvýšit šanci na početí dvojčat nebo trojčat, kupte svým Simíkům vlastnost plodný/plodná. Najdete ji v obchodě s odměnami a přijde vás na 3000 bodů spokojenosti. Body spokojenosti získáváte plněním rozmarů.

Jak dostat Simíka do hravé nálady?

ArSePo – The Sims 4 návody

Potřebujete Simíka rychle dostat do určité nálady? Uvařte mu správný čaj. Kliknutím na konvici se zobrazí nabídka čajů, které lze uvařit. Simík po jeho vypití získá náladu Plný energie.

Jak Otacet věci v The Sims?

Když máte objekt vybraný, klikněte pravým tlačítkem myši. Tím pootočíte objekt o 45°. Dále klikejte pravým tlačítkem myši až do chvíle, než bude objekt orientován směrem, který vám vyhovuje. Kliknutím levého tlačítka myši umístíte objekt ve zvoleném směru.

Jak ovládat kameru v The Sims 4?

Přejíždění (pohyb) kamerou provedete podržením kolečka myši (kamera z TS4) nebo pravého tlačítka myši (kamera z TS3). U toho můžete pohybovat myší nebo použít klávesy [W], [A], [S] a [D]. Kameru otočíte podržením pravého tlačítka myši (kamera z TS4) nebo skrolovacího kolečka (kamera z TS3) a pohybem myši.

Jak zjistit pohlaví dítěte v The Sims 4?

Určit pohlaví dítěte

Simíci, kteří dosáhnou 6. úrovně v kariéře Lékař budou odměněni interakcí "Stanovit pohlaví dítěte.

Jak mít víc peněz v The Sims 4?

Následující cheaty vám během několika sekund poskytnou peníze ze hry Sims 4:

  1. kaching: Získejte 1,000 XNUMX Simoleonů
  2. rosebud: Získejte 1,000 XNUMX Simoleonů (pro veterány The Sims, kteří si to pamatují)
  3. Motherlode: Získejte 50,000 XNUMX Simoleonů
  4. Peníze [#]: Získejte přesný počet Simoleonů pro domácnost.

Jak se zbavit Simika?

Smrt elektrickým proudem

Simíci, kteří dostali ránu proudem při opravě, tak dostanou náladovku "Pořádný šok" na pár hodin. Pokud se pokusí opravit znova rozbitou elektroniku, než Simík překoná první elektrickou ránu, pak dostane další elektrický šok proudem a může zemřít.

Jak mít chlapečka v The Sims 4?

Jak mít chlapečka:

Najděte hifi věž v blízkosti vašeho Simíka, klikněte na Poslouchat a pak vyberte Alternativní. Konzumace mrkve. Pokud jí váš Simík v těhotenství mrkev, může to zvýšit šanci, že miminko bude chlapeček.

Jak dát dítě k adopci v The Sims 4?

Dá se dát dítě k adopci. Když vám to nahoře napíše že to batole má hlad, tak ho prostě nekrmte. A předčítat múžete jen když sou děti, pak kliknete na knižku, dejte volbu číst díteti vyberte díte kterému chcete číst a hotovo!

Jak ozivit ducha The Sims 4?

Oživení ducha z knihy života

Stačí ducha přidat do domácnosti použitím cheatu "testingcheats true" a podržet Shift + kliknout na Ducha Simíka a "Přidat do rodiny".

Jak mít všechny dodatky v The Sims 4?

The Sims 4 Bundle pack (všechny dodatky) nebo základní hra? Abyste si mohli naplno užívat hru a všechny další doplňky, budete potřebovat základní The Sims 4. Zakoupit si ji můžete ve výhodných balíčcích (tzv. bundlech) s již dalšími expanzemi v základu.

Co dělat když Siminka rodí?

Miminka. Jakmile Siminka porodí, hra umístí miminko do kolébky. Miminko se zobrazí v panelu Simíků, nicméně na něj nelze přepnout. Jedná se tak vlastně o nehratelnou postavu, se kterou mohou Simíci provádět výše uvedené interakce.

Jak otočit pohled v The Sims?

Držením pravého tlačítka myši a pohybem myší lze měnit směr pohledu kamery.

Jak zachranit Simika?

Ambrózie je vzácné jediné sloužící jídlo, které může přinést ducha zpět k život nebo obnovit věk žijícího Simíka. Jídlo může mít hodnotu víc jak 2,500 Simoleonů, a životnost je 10 hodin.

Jak mít holčičku v Sims 4?

Jak mít holčičku:

Najděte hifi věž v blízkosti svého Simíka, klikněte na Poslouchat a pak vyberte Pop. Konzumace jahod. Pokud váš Simík jí v těhotenství jahody, může to zvýšit šanci, že miminko bude holčička.

Jak propustit Simika?

Jsou dva způsoby pro vašeho Simíka, jak obchodní pozemek koupit; telefon nebo počítač.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: