Kolik lidí právě teď hraje Warzone 2?

Do světa Call of Duty Warzone 2.0 už naskočilo 25 milionů hráčů. Jde o rekord celé série. I přes všechny hatery je letošní díl Call of Duty velkým hitem, a to po všech stránkách.

Kolik GB má Warzone 2?

Call of Duty: Warzone: Hardwarové nároky na PC

Minimální HW požadavky Doporučené HW požadavky
Grafická karta NVIDIA GeForce GTX 960 | AMD Radeon RX 470 NVIDIA GeForce GTX 1060 | AMD Radeon RX 580
DirectX DirectX 12.0 DirectX 12.0
Operační paměť 8 GB 12 GB
Pevný disk 125 GB 125 GB
Kolik lidí právě teď hraje Warzone 2?

Kolik lidí hraje Call of Duty?

V rámci hry Call of Duty: Modern Warfare byl v březnu 2020 vydán druhý battle royale díl série Call of Duty zvaný Call of Duty: Warzone. Jedná se o free-to-play titul, který během prvního měsíce po vydání přesáhl počet 50 milionů hráčů.

Kdy bude nové Call of Duty?

Call of Duty: Next je event věnován novému Modern Warfare III naplánován na 5. říjen 2023 (přesný čas zatím neznáme).

Kdy bude Warzone na mobil?

Podle informací v App Store i Google Play je vydání Call of Duty: Warzone Mobile momentálně naplánováno na 1. listopad 2023. Není však vyloučeno, že se příchod Warzone na mobilní zařízení ještě zpozdí.

Jak funguje Battle Pass ve Warzone 2?

Battle pass vždy posledního vydaného Call of Duty je propojený i s Warzone. Zakoupením battle passu odemknete kosmetické předměty použitelné v Call of Duty i Warzone.

Kde najdu statistiky Warzone 2?

Na první stránce menu vyberte položku Statistiky. Nyní můžete zobrazit své statistiky z CoD: Modern Warfare 2 multiplayer, od 15. února zde budou dostupná i data z Warzone 2.

Lokace z NOVÉ Warzone MAPY a první MWIII gameplay! | REAKCE

Kdy vyšlo Warzone?

10. března 2020Call of Duty: Warzone / Původní datum vydání

Jak funguje Battle Pass?

Každá epizoda bude rozdělena do aktů a každý jeden akt znamená nový Battlepass. Akty se budou měnit každé dva měsíce. Každý akt pak obsahuje 50 úrovní plných odměn. Ve Valorantu nalezneme kromě prémiových odměn i odměny zcela zdarma.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: