Je iPhone vhodný na hraní her?

iPhone patří mezi jedno z nejlepších mobilních zařízení, které můžete využívat ke hraní her. Apple má u svých mobilních zařízení tu výhodu, že využívá vlastní procesory, které jsou velmi výkonné, a také operační systém iOS, jenž je perfektně odladěný a optimalizovaný.

Jak zjistím jaký mám iPhone?

Podívejte se do Nastavení

Přejděte do Nastavení > Obecné > Informace.

Je iPhone vhodný na hraní her?

Jaký je nejlepší iPhone cena výkon?

Srovnání základních parametrů iPhonů

Apple iPhone 14 Pro Max 512 GB Apple iPhone 14 Pro 6GB/256GB
Ocenění Vítěz srovnání Nejlepší cena-výkon
Orientační cena 47 000 Kč 31 000 Kč
Operační systém iOS 16 iOS 16
Procesor Apple A16 Bionic Apple A16 Bionic

Jaký iPhone je nejlepší si koupit?

Výkon je dostačující pro všechny běžné úkony, které od smartphonu očekává průměrný uživatel. Zaměřte se na modely iPhone 13 mini, iPhone 12 mini nebo iPhone SE 2022. Pokud na iPhonu hodně pracujete nebo fotíte/natáčíte, zvolte větší verzi Plus nebo Pro Max.

Jaký iPhone se vyplatí koupit?

Paměť – V tomto ohledu jednoznačně vítězí iPhone 13 Pro a 13 Pro Max, které nabízejí až 1 TB úložiště, 512 GB se může pochlubit iPhone 13, 13 Mini, 12 Pro, 12 Pro Max, ostatní modely zpravidla nabízejí maximálně 256 GB.

Jak poznat že je iPhone fake?

Zkontrolujte logo Apple

Pokud nemůžete najít logo, není to skutečný iPhone. Některé klonované iPhony tak dobře napodobují originály, že mají také logo na zadní straně. Můžete však prstem protáhnout logo. Přechod z pouzdra telefonu na logo Apple ucítíte, pokud máte falešný.

Proč není iPhone 9?

Podle portálu Phonearena se totiž předpokládá, že předsériová výroba iPhonu 9 byla zahájena už začátkem února. Sériová produkce se pak měla rozeběhnout na začátku března. Na to ovšem kvůli opatřením čínské vlády v souvislosti s epidemií koronaviru nedošlo.

15 triků pro iPhone, které musíš vyzkoušet.

Jaký iPhone se vyplatí koupit 2023?

V roce 2023 bych už všeobecně volil spíše iPhone 128GB než verzi iPhone s 64GB pamětí. Je důležité si uvědomit, že část této integrované paměti zabere systém iOS. Pak samozřejmě něco zaberou fotky a videa a dále aplikace. No a najednou je paměť iPhone plná.

Jaký iPhone na focení?

Jedním z nejlepších modelů iPhonu pro focení je iPhone 13 Pro. Tento model se může pochlubit třemi hlavními fotoaparáty, což umožňuje zachytit skvělé fotografie s vysokou kvalitou obrazu. Kromě toho disponuje i funkcí nočního režimu, což znamená, že můžete pořizovat kvalitní snímky i za špatných světelných podmínek.

Kdy je nejlepší koupit nový iPhone?

Selským rozumem je nejlepší vždy koupit ten nejnovější hned co vyjde, jelikož pokud si částku vydělíme roky podpory (aktuálně 5 let), tak nám vychází částka 4600 ročně, tudíž by předcházející generace musela být o tuto částku levnější aby to byl lepší deal než ten novější.

Jak ověřit pravost iPhone?

Dohledejte iPhone pomocí sériového čísla nebo IMEI: Nejjednodušší způsob, jak zjistit, jestli je váš iPhone pravý je dohledání sériového čísla nebo IMEI čísla. To najdete v Nastavení – Obecné – Informace. Pokud se vám nedaří sériové číslo najít, můžete ho dohledat na zásuvce pro SIM kartu.

Jak zjistit stáří telefonu iPhone?

Tuto informaci zjistíme v aplikaci Nastavení → Obecné → Informace, kde naleznete kolonku “omezená záruka”, v níž se nachází datum vypršení jednoleté mezinárodní záruky. Z něj můžete jednoduše vypočítat, kdy byl iPhone zakoupen.

Proč nemám iOS 16?

Když se vám nedaří nainstalovat iOS 16 nebo iPadOS 16.1 do iPhonu nebo iPadu. Bezdrátová aktualizace iPhonu, iPadu nebo iPadu se někdy nemusí podařit z následujících důvodů: Zařízení nepodporuje nejnovější software. V zařízení není dost volného místa.

Z jakého roku je iPhone 11?

iPhone 11
Uvedení 10. září 2019
Dostupnost 20. září 2019 – 7. září 2022
Slogan Všechno, co chceš. Přesně, co potřebuješ.
Specifikace

Co je lepsi iPhone 12 nebo 13?

Detail mobilu. Pokud se rozhodujete mezi mobilními telefony Apple iPhone 12 128GB a Apple iPhone 13 128GB, pak zvolte Apple iPhone 13 128GB, pokud chcete mobil s celkově lepšími parametry. Pokud však upřednostňujete lepší koupi z pohledu cena/výkon, doporučujeme zvolit Apple iPhone 12 128GB.

Kde koupit nejlevnější iPhone?

Dle nejnovějších zdrojů je nejlevnější zemí na nákup iPhonu Japonsko. Následuje Austrálie, Jižní Korea a poté Spojené státy. Cena iPhonů ze Spojených států v sobě nezahrnuje DPH, které se napříč státy liší. Některé státy mají ovšem nulovou daň, a proto je zde možné pořídit určité modely iPhone velmi levně.

Který mobil fotí nejlépe?

Nejlepší fotomobily současnosti

  • Samsung Galaxy S23 Ultra.
  • Apple iPhone 14 Pro.
  • Apple iPhone 14 Pro Max.
  • Xiaomi 13 Pro.
  • Vivo X90 Pro.
  • Samsung Galaxy S23.
  • Samsung Galaxy S23+
  • Xiaomi 13.

Jak zjistit první zapnutí iPhone?

První a nejjednodušší řešení je ověřit si záruční krytí přímo v konkrétním iOS zařízení. Apple totiž zaznamenává první spuštění telefonu, čímž dojde k jeho aktivaci a následnému zapsání do hardwarové paměti. Tuto informaci nelze oficiálně přepsat.

Jak zjistit že iPhone Není fake?

Zkontrolujte logo Apple

Pokud nemůžete najít logo, není to skutečný iPhone. Některé klonované iPhony tak dobře napodobují originály, že mají také logo na zadní straně. Můžete však prstem protáhnout logo. Přechod z pouzdra telefonu na logo Apple ucítíte, pokud máte falešný.

Který iPhone má LiDAR?

iPhone 14 Pro Max

Na zadní straně jsou tři fotoaparáty: ultraširokoúhlý, hlavní a teleobjektiv. Na zadní straně je LiDAR skener. Na zadní straně je True Tone LED blesk.

Jak poznat falešný iPhone?

Zkontrolujte logo Apple

Pokud nemůžete najít logo, není to skutečný iPhone. Některé klonované iPhony tak dobře napodobují originály, že mají také logo na zadní straně. Můžete však prstem protáhnout logo. Přechod z pouzdra telefonu na logo Apple ucítíte, pokud máte falešný.

Jak odstranit aktualizací iOS 16?

Odstranění beta verze iOS nebo iPadOS

Zařízení se systémem iOS 16.4 nebo iPadOS 16.4 a novějším: Přejděte do Nastavení > Obecné > Aktualizace softwaru > Aktualizace betaverzí a klepněte na Vypnuto.

Na jaké telefony jde iOS 16?

Jaká zařízení iOS 16 podporují

iPhone 13. iPhone 13 mini. iPhone 13 Pro. iPhone 13 Pro Max.

Jak dlouho vydrží iPhone 11?

Kapacita baterie iPhone – jaká je výdrž hlavních modelů

Model iPhone Životnost baterie (hod:min) streamované video Kapacita baterie (mAh)
iPhone 11 11:16 3 110 mAh
iPhone 11 Pro 10:24 3 046 mAh
iPhone 11 Pro Max 11:36 3 969 mAH
iPhone SE (2020) 7:12 1 821 mAH

Jak dlouho vydrží iPhone 13 baterie?

Podle výsledků několika testů však vychází, že iPhone 13 mini vydrží srovnatelně s loňským větším iPhonem 12, což je skvělý výsledek. Opravdovými šampiony jsou nové modely Pro, přičemž největší Pro Max zvládá s přehledem i 10 hodin průměrného používání neboli screen-on time.

Jaký je rozdíl mezi iPhone 13 a 14?

‌iPhone 13‌ a ‌iPhone 14‌ mají stejnou velikost displeje, 5G konektivitu, čip A15 Bionic a celkový design. Nicméně ‌iPhone 14‌ stále nabízí několik vylepšení, jako je další jádro GPU pro mírně vyšší grafický výkon, nouzové volání SOS přes satelit a nebo některé vylepšení při post-processingu fotografií.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: