Kolik Cyberpunk 2077 vydělal?

Od uvedení hry se tržby podle serveru MSPoweruser vyšplhaly až na rekordních 562 milionů dolarů, což odpovídá 12,1 miliardy Kč.

Jak dlouho se hraje Cyberpunk 2077?

Vedlejší úkoly totiž skutečně rozšiřují zážitek ze hry, a pokud budeme chtít splnit všechny vedlejší mise, hrací doba u Cyberpunku 2077 vyšplhá až na 50 hodin. Hráči si však svůj pobyt ve hře budou moct ještě o několik hodin prodloužit, a to prozkoumáváním různých zákoutí Night City.

Kolik Cyberpunk 2077 vydělal?

Jak nastavit češtinu v Cyberpunk 2077?

„C:Program Files (x86)SteamsteamappscommonCyberpunk 2077binu0064Cyberpunk2077.exe“ nebo stáhněte zip a rozbalte: Cyberpunk2077. lnk: Hru spustíme, nastavíme jazyk a při příštím spuštění už vše zůstává.

Co je to Cyberpunk?

Kyberpunk (anglicky cyberpunk) je subžánr science fiction, který je zasazen do futuristického prostředí a je charakteristický „kombinací společenské spodiny a pokročilé technologie“.

Co je to Cyberpunk 2077?

„Cyberpunk 2077 od studia CD Projekt Red je vynikajícím akčním RPG, které hráče zavede do atraktivního prostředí futuristického velkoměsta. Výborná hratelnost vás chytne a nepustí, stejně tak i povedený příběh a zajímavé postavy. Skvělý dojem ze hry ovšem kazí technické nedostatky a nestabilita hry.

Jak hrát Cyberpunk 2077?

V Cyberpunku se hraje s více rozdanými kartami, kde to neodhadnete. Kromě vašich rozhodnutí se totiž počítá i s vaším důvtipem či možnostmi ve světě. Ať už to bude otevření tajných dveří a odhalení další vrstvy questu, díky tomu, že máte dost rozdaných bodů na sílu.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: