Kdo je lepší než Messi?

Na klubové scéně jednoznačně převyšuje Messi, který dal v 831 zápasech 695 gólů a připsal si 297 gólových asistencí. Cristiano je co do počtu branek stále lepší, ale jeho 701 branek v 949 utkáních bude pokořeno, ještě během letošního jara.

Kdo je lepší Ronaldo nebo Messi?

Kariéry obou se totiž nezadržitelně chýlí ke konci, Argentinec Messi se šampionátu účastí v 35 letech, Portugalec Ronaldo už dokonce oslavil 37.

Kdo je lepší než Messi?

Jaký je nejlepší fotbalista na světě?

Žebříček IFFHS

Hráč Stát
1 Pelé Brazílie
2 Johan Cruijff Nizozemsko
3 Franz Beckenbauer Německo
4 Alfredo Di Stéfano Argentina, Španělsko, Kolumbie

Kolik gólů vstřelil Messi?

Začátkem prosince 2014 překonal hranici 400 gólů v dresu FC Barcelona ve všech zápasech (včetně přípravných). Na konci ledna roku 2021 vstřelil Messi 650. soutěžní gól za Barcelonu. V červnu 2020 vsítil Messi svůj 700. gól profesionální kariéry.

Kdo má více gólů Ronaldo nebo Messi?

Pokud vezmeme v potaz celkové statistiky obou fotbalistů za jejich profesionální kariéru, tak zde vede Cristiano Ronaldo, který vstřelil 633 gólů v 909 zápasech. Lionel Messi nastřílel zatím 610 gólů ve 774 zápasech.

Kdo dal nejvíc gólů na světě?

Seznam

Poř. Hráč Gólů
1. Cristiano Ronaldo 847
2. Lionel Messi 816
3. / Josef Bican 805
4. Pelé 778

S kým má Ronaldo děti?

V neděli se pochlubil na sociálních sítích, že mu partnerka Georgina Rodriguezová (22) porodila dceru. Maminka i holčička jsou po porodu v pořádku. Hvězdný portugalský fotbalista a jeho španělská přítelkyně dali dceři jméno Alana Martina.

Co Kdyby RONALDO a MESSI Nikdy NEEXISTOVALI?

Kdo je nejbohatší fotbalista?

Cristiano Ronaldo, Al-Nassr, 260 milionů dolarů: Pozici nejlépe placeného fotbalisty světa si Cristiano Ronaldo zajistil podepsáním kontraktu s klubem Al-Nassr. Do něho se přesunul začátkem roku 2023 po rozvázání smlouvy v Manchesteru United.

Jak se jmenuje Ronaldo?

Ronaldo Luis Nazario de Lima, známý jako Ronaldo (* 18. září 1976, Bento Ribeiro), je bývalý brazilský fotbalový útočník. Kromě brazilského má i španělské občanství. Od roku 2018 je většinovým vlastníkem a prezidentem druholigového španělského klubu Real Valladolid.

Kde žije Messi?

Honosná a rozlehlá rezidence leží v kopečcích nad městečkem Castelldefels kousek od Barcelony.

Kdo je nejlepší střelec na světě?

Seznam

Poř. Hráč Gólů
1. Cristiano Ronaldo 844
2. Lionel Messi 817
3. / Josef Bican 805
4. Pelé 778

Jaký fotbalista má nejvíce gólů?

Podle Guinnessovy knihy rekordů nastřílel Pelé největší počet gólů v historii fotbalu. V 1363 zápasech kariéry vstřelil 1281 gólů, z toho 1091 jen za Santos, což je nejvíce gólů v jednom klubu.

Kdo je matka Ronaldova syna?

Devětadvacetiletá hvězda Realu Madrid žije s ruskou modelkou Irinou Shayk . Svého syna, Cristiana juniora, zahrnuje celá rodina maximální láskou a péčí. Často bývá přímo na stadionu při zápasech Realu, naposledy ho se svým slavným tatínkem vyfotili během sledování tenisového turnaje v Madridu.

Kde žije Ronaldo?

Není to ovšem jediná nemovitost, kterou Ronaldo disponuje. Vlastní také dva byty v Lisabonu, dvě sídla na okraji Madridu a osmipodlažní budovu ve Funchalu na Madeiře, kde v současné době žije jeho matka a starší bratr.

Jaký fotbalista má nejvyšší plat?

Forbes vytvořil žebříček nejlépe placených fotbalistů pro sezónu 2022/23. První místo obsadil Kylian Mbappé, který podle předpokladů vydělá do konce sezóny 128 milionů dolarů před zdaněním.

Jak bydlí Messi?

Barcelonská rezidence Lionela Messi

Messi si pořídil starší objekt, který následně nechal upravit do vysněné podoby. To ho stálo třikrát více, než byla pořizovací cena nemovitosti. Dům je minimalistický svelkými okny a nachází se nedaleko moře. Důležitými barvami vinteriéru jsou bílá a odstíny hnědé.

V jakém městě bydlí Messi?

Z Barcelony se Messi odstěhoval do poklidného Castelldefels, nedaleko od něj mají adresu třeba spoluhráči Luis Suárez a Gerard Piqué. A právě odsud vyrazí splnit svůj další dílčí cíl čili sestřelit Slavii v Lize mistrů.

Kdo má nejvíc gólů?

Podle Guinnessovy knihy rekordů nastřílel Pelé největší počet gólů v historii fotbalu. V 1363 zápasech kariéry vstřelil 1281 gólů, z toho 1091 jen za Santos, což je nejvíce gólů v jednom klubu.

Kdo má nejvíce gólů?

Aktivní hráči

Hráč Gólů
1 Cristiano Ronaldo 862
2 Lionel Messi 844
3 Robert Lewandowski 652
4 Luis Suárez 549

Kdo je nejvyšší fotbalista?

Kristof Van Hout, Belgie, 2,08 metru

Vůbec nejvyšší hráč fotbalu je belgický brankář, který letos oslavil dvacet sedm let svého života a potvrdil, že jeho kariéra stagnuje. V Genku za dvě sezóny byl povolán k sedmi startům.

Kde hrál Ronaldo?

ÚtočníkCristiano Ronaldo / PoziceVe fotbalu je útočník ten hráč, který hraje nejblíže soupeřově brance. Útočník se snaží překonávat soupeřovu obranu, obelstít soupeřova brankáře a vstřelit gól. Wikipedie

Kam přestoupil Ronaldo 2023?

Od roku 2018 nastupoval za italský klub Juventus FC. V roce 2021 se vrátil do Manchesteru United a na konci roku 2022 přestoupil do saúdskoarabského týmu An-Nassr FC. Jedná se o komplexního hráče považovaného za jednoho z nejlepších fotbalistů světa.

Kdo je nejlepší hráč?

Podívejte se, jak vypadá stovka nejlepších fotbalistů světa podle EA

Pořadí Hráč Hodnocení
1. Messi 94
2. Ronaldo 93
3. Neymar 92
4. De Bruyne 91

Kde bydlel Messi?

RosarioLionel Messi / Místa bydlištěRosario je největší město provincie Santa Fe v Argentině. Nachází se 300 kilometrů severozápadně od Buenos Aires, na západním břehu řeky Paraná. V roce 2008 zde žilo 1 025 000 obyvatel.
Rosario je hlavní město regionu Rosario a nachází se u nejdůležitějšího průmyslového koridoru v Argentině. Wikipedie

V jakém je Neymar v týmu?

Brazilská fotbalová reprezentace#10 / ÚtočníkAl Hilal FC#10 / ÚtočníkBrazil
Neymar/Současné týmy

Kdo je nejlepší střelec?

Historicky nejlepším střelcem všech šampionátů Mistrovství světa je s 16 góly Němec Miroslav Klose. Jen o gól pak má Brazilec Ronaldo. Zajímavostí je, že 4. nejlepší střelec Just Fontaine potřeboval pro svých 13 gólů jen jediný šampionát.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: