Jak rozdělit obrazovku na iPhonu 13?

Použití nabídky multitaskinguOtevřete Safari.V horní části obrazovky klepněte na tlačítko Multitasking .Klepněte na tlačítko Split View .Klepněte na ikonu Safari v Docku nebo na ploše.

Jak zrcadlit iPhone na televizi?

Streamujte video z iPhonu nebo iPadu na TV nebo Mac

 1. Připojte zařízení ke stejné Wi-Fi síti jako Apple TV, chytrou televizi podporující AirPlay nebo Mac.
 2. Najděte video, které chcete streamovat.
 3. Klepněte na AirPlay . …
 4. Vyberte ze seznamu televizi nebo Mac.
Jak rozdělit obrazovku na iPhonu 13?

Jak zapnout Dvojitou obrazovku?

Nastavení dvou monitorů na Windows

 1. Vyberte Start a pak otevřete Nastavení .
 2. V části Systém vyberte Zobrazit . …
 3. V rozevíracím seznamu vedle obrázku plochy si můžete vybrat, jak se bude vaše obrazovka promítá na displejích.
 4. Až vyberete nastavení, vyberte Použít.

Jak udělat Zrcadleni obrazovky?

Krok 1. Zapněte aplikaci SmartThings a vyberte televizní zařízení pro zrcadlení. Krok 2. Klepněte na Další možnosti (tři svislé tečky) > klepněte na Zrcadlení obrazovky (Smart View).

Jak minimalizovat okno iPhone?

Změna velikosti okna videa: Chcete‑li zvětšit malé okno videa, rozevřete na něm prsty. Chcete‑li ho zase zmenšit, prsty opět sevřete. Zobrazení a skrytí ovládacích prvků: Klepněte na okno videa. Přesunutí okna videa: Přetáhněte ho do jiného rohu displeje.

Jak spustit AirPlay?

Zrcadlení iPhonu na Apple TV nebo chytrém televizoru

 1. Na iPhonu otevřete Ovládací centrum.
 2. Klepněte na. a jako cílové zařízení vyberte Apple TV nebo chytrý televizor s podporou standardu AirPlay 2. Zobrazí-li se na televizní obrazovce výzva k zadání přístupového kódu AirPlay, zadejte tento kód na iPhonu.

Jak propojit iPhone s TV kabelem?

Do nabíjecího konektoru na dolní straně iPhonu zapojte digitální AV adaptér Lightning nebo adaptér Lightning–VGA. K adaptéru připojte HDMI nebo VGA kabel. Druhý konec HDMI nebo VGA kabelu připojte k monitoru, televizoru nebo projektoru. V případě potřeby přepněte monitor, televizor nebo projektor na správný videovstup.

How to enable Split screen feature in any iPhone || Split screen in any iPhone

Jak rozdělit obrazovku na iphone?

Použití nabídky multitaskingu

 1. Otevřete Safari.
 2. V horní části obrazovky klepněte na tlačítko Multitasking .
 3. Klepněte na tlačítko Split View .
 4. Klepněte na ikonu Safari v Docku nebo na ploše.

Jak udělat rozdělenou obrazovku?

Pro aktivaci funkce rozdělené obrazovky stačí klepnout na ikonu aplikace v horní části karty s náhledem aplikace – objeví se malá nabídka, z níž si můžete vybrat možnost Rozdělit obrazovku .

Jak udělat záznam obrazovky na iPhone?

Nahrávání obrazovky iPhonu, iPadu nebo iPodu touch

 1. Přejděte do Nastavení > Ovládací centrum a pak klepněte na tlačítko Přidat vedle položky Záznam obrazovky.
 2. Podívejte se, jak otevřít Ovládací centrum na iPhonu nebo na iPadu.
 3. Klepněte na šedé tlačítko záznamu. …
 4. Opuštěním Ovládacího centra začnete obrazovku nahrávat.

Jak zrcadlit obrazovku iPhone na chromecast?

Nejdřív zkontrolujte, že je zařízení připojeno ke stejné síti Wi-Fi jako váš Chromecast.

 1. Spusťte aplikaci Fotky Google .
 2. Přihlaste se k účtu Google.
 3. Vyberte fotku nebo album, které chcete odeslat, a pak vpravo nahoře vyberte Odeslat .
 4. Vyberte svůj Chromecast.

Jak rozdělit obrazovku na iPhone?

Použití nabídky multitaskingu

 1. Otevřete Safari.
 2. V horní části obrazovky klepněte na tlačítko Multitasking .
 3. Klepněte na tlačítko Split View .
 4. Klepněte na ikonu Safari v Docku nebo na ploše.

Jak nastavit uzamčenou obrazovku iPhone?

Podržte zamknutou obrazovku, dokud se u dolního okraje nezobrazí tlačítko Přizpůsobit, a potom na něj klepněte. Klepnutím do rámečku pod časem přidejte na zamknutou obrazovku své widgety. Klepněte na widgety, které chcete přidat, nebo je přetáhněte.

Jak připojit telefon k televizi?

Nejjednodušší způsob, jak propojit mobil s TV, je pomocí bezdrátové sítě WiFi, kterou chytré televize podporují. Stačí je spolu spárovat jednou a zařízení si pak budou propojení pamatovat. Je to rychlé a jednoduché, stačí zapnout WiFi na obou zařízeních a spárovat je zvolením názvu zařízení.

Jak vypnout Split View?

Jestli chcete Split View zavřít, klepněte v okně Safari, které chcete ponechat, na ikonu multitaskingu a potom na tlačítko celé obrazovky .

Jak vypnout Multitasking?

Zapnutí a vypnutí funkcí multitaskingu

Pokud chcete některé funkce multitaskingu zapnout nebo vypnout, přejděte do Nastavení > Plocha a Dock > Multitasking, kde můžete změnit tato nastavení: Povolit více aplikací: Tuto volbu vypněte, pokud nechcete používat Slide Over a Split View.

Jak na mobilu rozdělit obrazovku?

Ve spodní části obrazovky stiskněte čtvercové tlačítko vpravo od domovského tlačítka. Zobrazí se aktuálně otevřené aplikace. Pro aktivaci funkce rozdělené obrazovky stačí klepnout na ikonu aplikace v horní části karty s náhledem aplikace – objeví se malá nabídka, z níž si můžete vybrat možnost Rozdělit obrazovku .

Jak udělat snímek obrazovky?

Většina telefonů používá velmi podobný postup. Je jím stisk hardwarového tlačítka pro vypnutí a zapnutí současně s tlačítkem pro snížení hlasitosti. U některých telefonů, které mají ve spodní části displeje hardwarové tlačítko Domů, se screenshot tvoří stiskem tohoto tlačítka současně s tlačítkem vypnutí/zapnutí.

Jak natáčet displej mobilu?

Nahrávání obrazovky (Android) Otevřete horní panel mobilního telefonu, a to tak, že dvakrát prstem přejedete z horní části displeje směrem dolů. Nyní vidíte ikonky základních nastavení (Wi-Fi, Bluetooth atd.). Najděte ikonku „Nahrát“ (v určitých telefonech Android se může nazývat také „Záznam obrazovky“).

Co je to AirPlay 2?

Apple AirPlay 2 je vylepšená verze původního AirPlay, která přináší řadu významných vylepšení, včetně schopnosti streamovat audio do více místností (multiroom), lepšího bufferování a podpory pro hlasového asistenta Siri.

Jak nastavit Uzamcenou obrazovku iOS 16?

Vytvoření nové zamknuté obrazovky

Podržte zamknutou obrazovku, dokud se u dolního okraje nezobrazí tlačítko Přizpůsobit. Pokud se tlačítko Přizpůsobit nezobrazuje, podržte zamknutou obrazovku znovu a zadejte svůj přístupový kód. u dolního okraje displeje. Zobrazí se galerie tapet pro zamknutou obrazovku.

Jak zmenit zamykací obrazovku?

Nastavení nebo změna zámku obrazovky

 1. V telefonu otevřete aplikaci Nastavení.
 2. Klepněte na Zabezpečení. Pokud možnost Zabezpečení nevidíte, vyhledejte nápovědu na webu podpory výrobce telefonu.
 3. Chcete-li zvolit typ zámku obrazovky, klepněte na Zámek obrazovky. …
 4. Klepněte na typ zámku obrazovky, který chcete použít.

Jak zobrazit telefon na monitoru?

1 Připojte stanici DeX, DeX Pad nebo HDMI adaptér k externímu displeji. Může to být televize nebo monitor. 2 Pokud používáte myš a klávesnici, připojte je nebo spárujte se stanicí DeX, DeX Padem nebo s Vaším zařízením. 3 Připojte zařízení k stanici DeX, DeX Padu nebo HDMI adaptéru.

Co to je zrcadlení obrazovky?

Obrazovku mobilního zařízení můžete zobrazit na televizoru a prohlížet si tak fotografie, videa nebo webové stránky. Funkce „Zrcadlení obrazovky“ využívá technologii Miracast k zobrazení obrazovky kompatibilního zařízení na televizoru. Bezdrátový router (přístupový bod) není k použití této funkce nutný.

Jak otevřít dvě okna vedle sebe IPAD?

Přejeďte jedním prstem od spodního okraje nahoru, dokud se neobjeví Dock, a prst uvolněte. Podržte prst na druhé aplikaci v Docku a okamžitě ji vytáhněte ven z Docku. Když aplikaci přetáhnete na levou nebo pravou stranu obrazovky, zobrazí se vedle aktuální aplikace ve Split View.

Jak aktivovat multitasking?

Pokud rukojeť Panelu na okraji není viditelná, spusťte aplikaci Nastavení, klepněte na Displej > Okraj obrazovky a poté ji aktivujte klepnutím na přepínač Panely na okraji.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: