Jak se nazývá kombinovaná sázka?

AKO – Sázka na více nezávislých událostí na jednom tiketu s jednou výší vkladu.

Co znamenají kurzy v sázení?

Sázkový kurz je číslo, které udává kolikanásobek sázky dostane sázející od sázkaře, když sázející správně uhádne budoucí událost (výsledek sportovního utkání nebo např.

Jak se nazývá kombinovaná sázka?

Jak sázet kombi?

Kombinátor je tzv. „rozpisová“ sázka, která sázkařům umožní kombinovat na jednom tiketu 2-10 libovolných příležitostí. Kombinace sázek se tvoří automaticky pro všechny nabízené příležitosti a to systémem každá s každou s tím, že se tvoří skupiny sázek po dvou, třech, čtyřech, pěti (atd.) sázkových příležitostí.

Co je to systémová sázka?

Systémová sázka za vás jednoduše vsadí všechny kombinace vašich čísel. Systémová sázka zvyšuje pravděpodobnost vaší výhry. Sami si zvolíte, kolik kombinací vlastních čísel chcete vsadit a zda se zúčastníte doplňkové hry nebo hry o jackpot.

Co znamená OV v sazeni?

OV. Jedná se o sázkovou příležitost v rámci přesných výsledků na zápasy.

Co znamená v sázkách 12?

Konkrétně 1X (10) znamená neprohra domácích, takže výhru tipujícímu zaručuje vítězství domácích a remíza. 2X (02) znamená neprohra hostů. Někdy bývá rozšířen o 12 – výsledek bez remízy. V případě remízy vyhráváte!

Jak neprohrát v sázení?

Myslete zkrátka na to, že pokud chcete sázením vyhrávat, je potřeba dát si dohromady komplexní strategii a té se držet. Strategie by měla obsahovat, jakých kurzů se budete držet a v jakém poměru, jak se bude s postupným úspěchem měnit vaše sázková jednotka, v jakém poměru budete sázet SOLO a AKO tikety, apod.

Jak se zaregistrovat na sazka.cz pro online sázení?

Co je to Extratip?

Extratip – sázka, při které sázející získává výhru i při jednom chybném tipu, pokud jde o tzv. přídavný tip. Sázející může přídavný tip určit v AKU sázce, která obsahuje minimálně 10 sázkových příležitostí (aby byl Extratip platný, nejméně 10 sázkových příležitostí musí být vyhodnoceno).

Co je SuperKombi?

SuperKombi. SuperKombi vám umožní roztřídit tipy do jednotlivých skupin a vytvořit různé kombinace sázek. Tím pádem, i pokud vám nevyjde nějaký tip, stále můžete vyhrát zajímavé peníze. SuperKombi je velmi snadno ovladatelné a srozumitelné, takže si při vytváření tiketu můžete vyhrát.

Jak se hraje Sportka?

Na oranžové sázence, která je označena logem Sportka, zaškrtněte v minimálně jednom sloupečku (z deseti možných) vámi vybraných 6 čísel ze 49. Nebo, pokud to necháte zcela osudu, zaškrtněte pole N, které vsadí náhodný tip. Každý vsazený sloupeček stojí 20 Kč. Vsadit jich můžete libovolný počet.

Jak se hraje eurojackpot?

Pravidla loterie. Cílem je uhádnout 5 čísel z 50 a další 2 doplňková čísla (Euročísla) z 12 čísel. Šance na výhru jackpotu jsou 1:139 838 160. Existuje 12 úrovní cen Eurojackpotu, do kterých se dělí podle uhádnutých čísel.

Co je to asijský handicap?

Při asijském handicapu je jednomu z týmů nebo hráčů přidělen virtuální náskok. Náskok se přiděluje papírově slabšímu týmu nebo hráči, aby byly šance obou týmů (hráčů) vyrovnanější. Favorit pak musí překonat handicap, který je odečten z celkového skóre.

Co to je AKU tiket?

V současnosti existují 3 typy sázek. SOLO – Sázka na jednu událost. AKO – Sázka na více nezávislých událostí na jednom tiketu s jednou výší vkladu.

Co znamená v sázení 10?

Sázka na neprohru je dvojtip, kde zároveň sázíte na výhru a zároveň na remízu v daném utkání. Sázka na neprohru domácího týmu se označuje jako 10 nebo 01 popř. 0,1 či 1,0.

Co znamená dvojtip neprohra?

Dvojitá šance 1X (10), X2 (02) se podává, pokud si chcete pojistit případnou remízu. Tato sázka vám zaručí, že i v případě remízy je váš tiket výherní. Konkrétně 1X (10) znamená neprohra domácích, takže výhru tipujícímu zaručuje vítězství domácích a remíza. 2X (02) znamená neprohra hostů.

Na co je nejlepší sázet?

Nejvíc táhne fotbal

Téměř 60 % sázek jde na fotbal. Drtivá většina sázkařů preferuje domácí ligu, britskou Premier League a Ligu mistrů. Obrovským trhákem bývají i mezinárodní turnaje, jako bylo například Euro 2016, během kterého přijaly české sázkové kanceláře sázky za více než 1,5 miliardy korun.

Jak se sází na Fortune?

Vsadit si tiket je opravdu velmi snadné a v podstatě je vše jako na počítači. Kliknete na vámi vybraný kurz, ten se přidá na tiket, jehož aktuální podoba se ukáže ve spodní části obrazovky. Můžete přidat kolik zápasů potřebujete a až budete hotovi, klikněte na žlutě ohraničený aktuální přehled dole nad černým menu.

Co je to dvojtip?

Dvojitá šance 1X (10), X2 (02) se podává, pokud si chcete pojistit případnou remízu. Tato sázka vám zaručí, že i v případě remízy je váš tiket výherní. Konkrétně 1X (10) znamená neprohra domácích, takže výhru tipujícímu zaručuje vítězství domácích a remíza.

Co je to handicap s remizou?

Tento handicap udává, že polovina naší sázky je vsazena na to, že tým A vyhraje, remizuje nebo prohraje o méně než 1 gól; a druhá polovina na to, že tým B vyhraje, remizuje či prohraje o méně než 1,5 gólů.

Co je to Betano?

Sázková kancelář Betano CZ od Kaizen Gaming – info, diskuze

Společnost Betano vstupuje v roce 2022 na český trh, nabízí kurzové sázení a také online casino. Provozovatelem je společnost Kaizen Gaming Ltd., která už značku Betano provozuje v Německu, Portugalsku, Rumunsku, Bulharsku, Brazílii a Chile.

Co je sázka ako?

AKO – Sázka na více nezávislých událostí na jednom tiketu s jednou výší vkladu. KOMBI – Sázka na více nezávislých událostí rozdělených do skupin s různými vklady.

Co je to Super jackpot?

Superjackpot Sportky je jistá suma peněz, kterou můžeš vyhrát u Sportky, jen pokud si vsadíš plný tiket, včetně Šance. Superjackpot, na rozdíl od nižších výher tabulky, může dosahovat až stamilionových hodnot. Jeho obsah se skládá z Jackpotu prvního pořadí a bonusu.

Co je to dodatkové číslo ve Sportce?

Dodatkové číslo slouží k určení výhry druhého pořadí. Na výhru v prvním pořadí je třeba uhodnout všech šest čísel sloupečku, na výhru ve druhém pět čísel sloupce a to dodatkové (slouží jako pomocné číslo).

Co to je extra 6?

V Eurojackpotu můžete uzavírat sázky na koncové šestičíslí výrobního čísla sázenky nebo při sázení online na náhodně vybrané šestičíslí Extra 6. Extra 6 si můžete vsadit již od sázky jednoho sloupečku. Jako u předchozích doplňkových her, čísla Extra 6 jsou generována náhodně, nelze použít vlastní čísla.

Co se stane když vyhraju Eurojackpot?

Finanční výhry do výše 500 000 Kč budou automaticky připsány na váš herní účet. Finanční výhry nad 500 000 Kč jsou připsány na váš herní účet nejpozději následující pracovní den po jejich vzniku. V případě věcných výher je výplata výhry závislá na zvoleném způsobu výplaty.

Co znamená handicap 15?

Handicapy se uvádějí jako počet gólů, takže má-li tým handicap 1,5 na vítězství, vyhraje sázka jen tehdy, když zvítězí o více než jeden gól. Naopak sázka na jeho soupeře vypsaná jako +1,5 vyhraje v případě, že o jeden gól prohraje, remizuje nebo zápas vyhraje.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: