Jak otevřu soubor KML?

Pokud máte soubor KML z předchozích verzí Google Earth, můžete jej v Google Earth otevřít.Spusťte na počítači aplikaci Google Earth.Vlevo klikněte na Projekty .Klikněte na tlačítko Nový projekt. … Vyberte soubor KML, který chcete otevřít.

Co je soubor KML?

Keyhole Markup Language (KML) je značkovací jazyk založený na specifikaci XML. Soubor KML obsahuje strukturovaně zapsaná geografická data (např. body, linie, plochy). Ta lze zobrazit na internetových 2D a 3D mapách, např.

Jak otevřu soubor KML?

V čem otevřít KMZ?

Pokud máte soubor KML nebo KMZ z předchozích verzí Google Earth, můžete jej v Google Earth otevřít. V horní části okna klepněte na Otevřít. Pokud chcete přidat soubor přímo ze zařízení, klepněte na možnost Importovat soubor KML.

Jak vytvořit KML soubor?

Soubor KMZ obsahuje navíc i náhledy obrázků. Vytvořit KML/KMZ a zobrazit v Google Earth vytvořený soubor ihned otevřete v Google Earth, volba Vytvořit KML/KMZ a uložit na disk vám umožní soubor pojmenovat a uložit. Volbou Vytvořit archiv KMZ s náhledy obrázků přidáte do souboru náhledy a větší obrázky pro prohlížení.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: