Co znamená mod v Minecraftu?

Pro hru Minecraft existuje veliké množství modifikací – módů. Přidávají nové bloky, předměty, mění herní mechaniku, rozšiřují herní možnosti. Pokud máte nápady, schopnosti a hlavně čas, můžete se pustit do vývoje nového zajímavého módu.

Jak nastavit mod v Minecraftu?

Teď ka budeš muset jít znovu do Tlauncheru a zase do jeho dolní lišty, kde se nachází ikona se složkou. Tu si rozklikneš a otevře se ti složka s umístěním Minecraftu ve tvém počítači. Mezi hromadou dalších složek si vybereš tu s názvem Mods, do které přesuneš stažený mód a máš hotovo!

Co znamená mod v Minecraftu?

Jak nainstalovat módy?

Jak nainstalovat Minecraft Mods

 1. Vyhledejte mod, který jste stáhli, nebo si stáhněte mod nový. …
 2. Vyhledejte ve svém počítači složku, která obsahuje Minecraft. …
 3. Zkopírujte soubor . …
 4. Spusťte Minecraft a ujistěte se, že profil Forge je aktivní. …
 5. Kliknutím na tlačítko mods ověřte, zda byl mod správně nainstalován.

Jak zadávat příkazy v Minecraftu?

Základní příkazy:

 1. /register heslo_heslo – Registrace.
 2. /login heslo – Přihlášení
 3. /changepassword = Změna hesla.
 4. /depth – vypíše úroveň terénu na kterém stojíte.
 5. /getpos – vypíše zeměpisnou délku, šířku a.t.d.
 6. /help = Vypíše seznam příkazů pro hráče.
 7. /list = Zobrazí aktuálně přihlášené hráče.

Jak si stáhnout čarovný Minecraft?

Čarovný Minecraft:

 1. Stáhni si techniclauncher zde.
 2. Bež na web: zde.
 3. Zkopíruj odkaz u Platform URL.
 4. Zapni technic launcher a přihlaš se.
 5. V levé části do "Add Pack or Search" vlož odkaz Platform URL (viz bod 3)
 6. Užij si hru!

Jak si stáhnout Forge?

Jak nainstalovat Minecraft Forge

 1. Přejděte na oficiální web společnosti Forge.
 2. vybrat Instalační služba Windows Installer pokud máte Windows nebo kliknete Instalační pokud máte počítač Mac nebo Linux. …
 3. Na další obrazovce se zobrazí reklama. …
 4. Počkejte, až se aplikace Forge stáhne, a poté otevřete stažený soubor.

Jak dát do Subnautici módy?

Všechny modifikace jsou k nalezení na stránce Nexus Mods a samotné modování je náramně jednoduché. Stačí nainstalovat základní program QmodManager do adresáře hry. Tam vytvoří složku Mods a do ní už jen sypeme požadované úpravy.

Bez těchto módů už Minecraft nikdy nezapneš!

Jak dlouho trvá jeden den v Minecraftu?

Ale pracujte rychle. Den v Minecraftu trvá jen asi deset minut.

Jak najit dům v Minecraftu?

Dobrý den, pokud máte kompas, tak ten Vás navede na místo, kde jste poprvé vstoupila na mapu. Pokud jej nemáte, můžete si ho vyrobit – stačí mít jeden Redstone Dust a čtyři železné cihličky. Redstone Dust dejte doprostřed a na všechny světové strany vložte jednu cihličku – výsledkem je kompas.

Co je to Forge?

Forge slouží k módování Minecraftu. Lze ho stáhnout z webu (pod vyhledáním Minecraft Forge), stejně jako jiné módy. Existuje několik tisíc módů (například pomocné nástroje, jako minimapa či HP-indicator, oba lze používat v minihrách).

Jak si stáhnout Minecraft?

Jak nainstalovat Minecraft ve Windows

 1. Klikněte na tlačítko Stáhnout a přejděte na stránku Minecraft Free Trial.
 2. Jakmile přejdete na stránky Minecraftu, klikněte na tlačítko DOWNLOAD (STÁHNOUT).
 3. Po stažení souboru do počítače se soubor otevře automaticky. …
 4. Po dokončení instalace klikněte na tlačítko DOKONČIT (FINISH).

Jak se dává den v Minecraftu?

Pokud používáte set, můžete nastavit pouze "day" či "night" a hra automaticky dosadí 1000 nebo 13000 tics. Upozornění: Pokud změníte čas na pravé poledne pomocí příkazu /time set 6000 , vynulujete tím počet proběhlých dní.

Na co je v Minecraftu kompas?

Body kompasu ukazují směrem na hráčův původní spawn point a to dokonce i ve vašem inventáři, v truhlách, ležící na podlaze, nebo při držení v ruce. Pokud je kompas přinesen do / vytvořený v Netheru nebo Endu, tak se "jehla" točí divoce na bod v náhodném směru, takže je zbytečná pro navigaci.

Jak vyplnit plochu v Minecraftu?

Príkaz /fill vyplní bloky do čiary, štvorca alebo kocky (viacblokovej). Zadáte súradnice odkiaľ pokiaľ a zadáte, akým blokom ho chcete vyplniť. Spustíte príkaz a vyplní sa to.

Jak si stáhnout Minecraft Forge?

Jak nainstalovat Minecraft Forge

 1. Přejděte na oficiální web společnosti Forge.
 2. vybrat Instalační služba Windows Installer pokud máte Windows nebo kliknete Instalační pokud máte počítač Mac nebo Linux. …
 3. Na další obrazovce se zobrazí reklama. …
 4. Počkejte, až se aplikace Forge stáhne, a poté otevřete stažený soubor.

Co je to TLauncher?

Minecraft TLauncher automaticky stahuje nejnovější verzi hry Minecraft, kde se lze s hrou připojit na různé servery. Vývojáři TLauncheru garantují že hra nebyla nijak upravena a stahujete vždy originální hru přímo ze serverů vývojářů. Pro běh vyžaduje mít nainstalovanou Javu.

Jak začít hrát Minecraft?

Pro hraní Minecraftu budete potřebovat online registraci na serveru minecraft.net. Stačí vám email, heslo a datum narození. Přijde vám potvrzovací email s odkazem. Následně je třeba hru stáhnout, najdete ji jak na oficiálním minecraft serveru nebo třeba na stahuj.cz.

Jak se teleportovat v MC?

Přesun mezi hráči

 1. Příkazem /tpahere <Nick hráče> pošlete žádost danému hráči, aby se k vám mohl teleportovat. …
 2. Příkazem /tpa <Nick hráče> pošlete žádost danému hráči, aby jste se k danému hráči teleportovali. …
 3. Daný hráč pak pomocí příkazu /tpaccept (přijmutí), nebo /tpdeny (odmítnutí) žádost vyřídí

Jak psát na papír v Minecraftu?

Papír je možné vyrobit z cukrové třtiny. Jeho aktuální (Beta 1.8.1) použití je k výrobě knih, které mohou být použity pro vyrobení knihovny, a k výrobě map. Papír je možné nalézt v truhle uvnitř pevností. Velmi žádanou je věcí je, aby bylo možné do knih psát (podobně jako lze psát na cedule).

Jak kbelík Minecraft?

Kyblík (Bucket)

Pro jeho výrobu budete potřebovat tři ocelové cihličky. Ty vyskládáte do Vyráběcího stolu tak, jako byste chtěli vytvořit misku. Výsledkem je ocelový kyblík, kterým dokážete nabrat vodu nebo lávu (pouze ze zdrojového bloku, ne z tekoucího pramene). Pomocí kbelíku se dojí krávy i hříbkové krávy.

Jak dlouho trvá den v Minecraftu?

Ale pracujte rychle. Den v Minecraftu trvá jen asi deset minut.

Jak si stáhnout Minecraft Java Edition?

Klikněte v sloupci Download game na ikonku Vašeho operačního systému. Po stažení instalátoru a jeho spuštění pokračujte dle instrukcí. Následně se stačí přihlásit pomocí vašeho emailu a zvoleného hesla.

Jak si stáhnout Tlauncher?

Jako první, navštívíte oficiální stránky Tlauncher a stáhnete si spouštěč Minecraft hry. Navštivte oficiální stránky Tlaucher.org, kde uvidíte tlačítko „Download TL“. Pokud máte zájem o mobilní verzi Minecraft, klikněte na zelené tlačítko „Tlanucher PE“.

Jak získat diamanty v Minecraftu?

Hledání diamantové rudy

Diamantovou rudu lze nají v hloubce -48 a níž, přičemž se vyskytuje v žílách po 1-9 diamantech. Nelze ji vytěžit pomocí dřevěného, kamenného nebo zlatého krumpáče,ale pouze pomocí železného nebo diamantového.

Jak být lepší v PvP?

Pokud chceš být dobrý hráč v PvP, měla by se tvá hodnota FOV pohybovat mezi 80-90 jednotkami. Mohlo by tě zajímat: Minecraft sa dočká obrovského updatu pre jaskyne! Avšak jestli radši tvoříš a stavíš všechno možné od domů až po hrady nebo mrakodrapy, tak jsi se jistě někdy chtěl pochlubit svým kámošům.

Jak zabít všechny Moby v Minecraftu?

//butcher (poloměr) – zabije všechny moby v daném poloměru. //butcher -l (poloměr) – zabije efektivně úplně vše. //remove items (poloměr) – vymaže všechny itemi v daném poloměru. //remove (type radius) – vymaže určitý typ věcí typy jsou :arrows,items,painting(obrazy),minecarts,tnt,xp.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: