V jakém rozlišení je Steam Deck v televizi?

Výsledný obraz může být až v 8K rozlišení při 60 Hz nebo 4K až při 120 Hz. Steam Deck se ke stanici připojí pomocí USB-C kabelu, přičemž obraz může jít z konzole díky HDMI výstupu ale také DisplayPortu. Dokovací stanice je v prodeji od listopadu 2022, Steam Deck však podporuje i dokovací stanice jiných výrobců.

Jakou SD kartu do Steam déčku?

Zařízení Steam Deck ve výchozím nastavení používá pro ukládání dat své interní úložiště. Úložiště systému a veškerá další připojená úložiště můžete spravovat z nabídky „Steam > Nastavení > Úložiště“. Aby bylo možné se zařízením použít microSD kartu, musí být naformátována.

V jakém rozlišení je Steam Deck v televizi?

Jak propojit Steam Deck s PC?

Otevřete Steam knihovnu na Deck konzole a vyberte hru, kterou chcete spustit. Klepněte na šipku u Instalačního tlačítka a zobrazí se vyskakovací nabídka s dalšími možnostmi. Zvolte jméno vašeho PC a spusťte. Tlačítko Instal se změní na Stream a vy si můžete užít hru na Steam Decku pomocí Remote Play.

Jak funguje Steam Deck?

Jakmile se přihlásíte do zařízení Steam Deck, otevře se celá Vaše knihovna služby Steam, v níž u každé hry automaticky uvidíte ikonku kompatibility informující o tom, jaký zážitek Vám nabídne při hraní. Knihovnu lze navíc podle kompatibility také dynamicky filtrovat a procházet například pouze plně kompatibilní hry.

Jak zapnout Steam Deck?

Pomocí USB-C adaptéru nebo hubu připojte flash disk k zařízení Steam Deck. Pokud je zařízení zapnuté, vypněte ho. Poté podržte tlačítko pro zvýšení hlasitosti a jednou stiskněte tlačítko napájení. Až se ozve zvukový signál, tlačítko pro zvýšení hlasitosti pusťte a zařízení se zapne do správce spouštění (Boot Manager).

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: