Potřebuji k hraní her účet Ubisoft?

Potřebuji k hraní her Ubisoft na zařízeních s Windows účet Ubisoft a Ubisoft Connect? Ano, Xbox Game Pass členové musí propojit své účty Xbox a Ubisoft a pak si stáhnout Ubisoft Connect, aby mohli hrát hry Ubisoft se svým předplatným Game Pass.

Jak aktivovat hru na Uplay?

Přihlaste se do služby Uplay. Pokud nemáte Uplay nainstalovaný stačí stáhnout zde https://uplay.ubisoft.com/en-GB a vytvořit si účet. Po přihlášení klikněte na ikonku klíče Zadejte aktivační klíč a aktivujte hru.

Potřebuji k hraní her účet Ubisoft?

Co je účet Ubisoft?

Ubisoft+ je předplatné, které poskytuje přístup ke hrám Ubisoft, včetně nových verzí a prémiových edic, a umožňuje hráčům přihlášení k odběru a hraní na různých platformách. Umožňuje hráčům přihlásit se k odběru a hrát na různých platformách, včetně funkcí křížového postupu a křížového ukládání.

Co je to Ubisoft?

Ubisoft Entertainment SA (dříve Ubi Soft Entertainment SA či zkráceně Ubi Soft) je francouzský videoherní vývojář a vydavatel. Hlavní sídlo společnosti je v Montreuil ve Francii. Společnost má pobočky ve více než dvaceti zemích.

Jak zrušit Ubisoft?

Zrušení, pozastavení.

Můžete kdykoli ukončit platnost svého účtu nebo předplatného ke konkrétní službě či službám automaticky a bez jakékoli formality, pokud se obrátíte na oddělení služeb zákazníkům společnosti UBISOFT v souladu s podmínkami používání.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: