Na jakém místě je hra Far Cry 4 založena?

Far Cry 4 se tak tentokrát odehrává v nádherných, zasněžených Himálajích. Čert tomu chtěl a Ajay se okamžitě seznamuje s tyranem země – Paganem Minem. Už jen jeho zjev s blonďatým přelivem a růžovým oblekem naznačuje, že s ním není něco v pořádku.

Kde se odehrává Far Cry 6?

Hra se odehrává na fiktivním karibském ostrově Yara, kde vládne diktátor „El Presidente“ Antón Castillo (Giancarlo Esposito). V hlavní rolích se ocitne také Antónův syn Diego (Anthony Gonzalez), ve kterém vidí jeho otec velkého nástupce.

Na jakém místě je hra Far Cry 4 založena?

Kdy vyšla Far Cry 4?

Far Cry 4
Engine Dunia Engine 2
Platformy Microsoft Windows PlayStation 3 PlayStation 4 Xbox 360 Xbox One
Datum vydání 18. listopad 2014
Žánr FPS

CachedSimilar

Co je to Kyrat?

Kyrat také jako (किरात) nebo (ཀྱ་རཏ) je fiktivní himálajská země založená na Nepálu a Bhútánu, která je uváděna jako dějiště Far Cry 4. Království Kyrat je absolutní monarchie, které ve hře vládne despotický samozvaný král Pagan Min.

Jak dlouho trvá dohrát Far Cry 4?

Far Cry 4 se dá dohrát za 15 minut k alternativnímu konci.

Kde se odehrává Far Cry 4?

Hlavní hrdina se jmenuje Ajay Ghale a jede splnit poslední přání své zesnulé matky, která chtěla rozsypat svůj popel na jednom posvátném místě. Far Cry 4 se tak tentokrát odehrává v nádherných, zasněžených Himálajích.

Kde se odehrává Far Cry Primal?

Děj hry je zasazen do období mezolitu, asi 10 000 let př. n. l., do země zvané Oros, fiktivního údolí ve Střední Evropě.

How Bhadra is Still ALIVE in Far Cry (Explained).

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: