Může být Steam Deck počítačem?

„Steam Deck je přesně to, co Valve slibovalo. Výkonné přenosné PC, na kterém spustíte nejen ty nejnovější hry (byť logicky často s nějakými ústupky), ale díky své povaze malého počítače i všechny aplikace a hry pro Windows nebo Linux.

Jak propojit Steam Deck s PC?

Otevřete Steam knihovnu na Deck konzole a vyberte hru, kterou chcete spustit. Klepněte na šipku u Instalačního tlačítka a zobrazí se vyskakovací nabídka s dalšími možnostmi. Zvolte jméno vašeho PC a spusťte. Tlačítko Instal se změní na Stream a vy si můžete užít hru na Steam Decku pomocí Remote Play.

Může být Steam Deck počítačem?

Jakou SD kartu do Steam déčku?

Zařízení Steam Deck ve výchozím nastavení používá pro ukládání dat své interní úložiště. Úložiště systému a veškerá další připojená úložiště můžete spravovat z nabídky „Steam > Nastavení > Úložiště“. Aby bylo možné se zařízením použít microSD kartu, musí být naformátována.

Jak zapnout Steam Deck?

Pomocí USB-C adaptéru nebo hubu připojte flash disk k zařízení Steam Deck. Pokud je zařízení zapnuté, vypněte ho. Poté podržte tlačítko pro zvýšení hlasitosti a jednou stiskněte tlačítko napájení. Až se ozve zvukový signál, tlačítko pro zvýšení hlasitosti pusťte a zařízení se zapne do správce spouštění (Boot Manager).

Jak funguje Steam Deck?

Jakmile se přihlásíte do zařízení Steam Deck, otevře se celá Vaše knihovna služby Steam, v níž u každé hry automaticky uvidíte ikonku kompatibility informující o tom, jaký zážitek Vám nabídne při hraní. Knihovnu lze navíc podle kompatibility také dynamicky filtrovat a procházet například pouze plně kompatibilní hry.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: