Má hra Far Cry nějaký příběh?

Příběh a vývoj hry Před pár lety se dokonce hovořilo o tom, že by se Far Cry mohlo odehrávat ve vesmíru. Poslední spekulace ale tvrdí, že se přesuneme na Aljašku a v rámci série se tak poprvé podíváme do plnohodnotného zasněženého prostředí. Příběh by se měl odehrávat okolo roku 2015.

Kde se odehrává Far Cry 6?

Hra se odehrává na fiktivním karibském ostrově Yara, kde vládne diktátor „El Presidente“ Antón Castillo (Giancarlo Esposito). V hlavní rolích se ocitne také Antónův syn Diego (Anthony Gonzalez), ve kterém vidí jeho otec velkého nástupce.

Má hra Far Cry nějaký příběh?

Kdy bude Far Cry 7?

Podle informací od známého insidera Toma Hendersona by mohl Far Cry 7 vyjít nejdříve v závěru roku 2025.

Kde se odehrává Far Cry 4?

Hlavní hrdina se jmenuje Ajay Ghale a jede splnit poslední přání své zesnulé matky, která chtěla rozsypat svůj popel na jednom posvátném místě. Far Cry 4 se tak tentokrát odehrává v nádherných, zasněžených Himálajích.

Co je to Kyrat?

Kyrat také jako (किरात) nebo (ཀྱ་རཏ) je fiktivní himálajská země založená na Nepálu a Bhútánu, která je uváděna jako dějiště Far Cry 4. Království Kyrat je absolutní monarchie, které ve hře vládne despotický samozvaný král Pagan Min.

Kde se odehrává Far Cry Primal?

Děj hry je zasazen do období mezolitu, asi 10 000 let př. n. l., do země zvané Oros, fiktivního údolí ve Střední Evropě.

Kde leží Kyrat?

Fiktivní země Kyrat (inspirovaná nejen Nepálem) leží mezi himálajskými štíty.

All the Far Cry Games in 3 Minutes (Far Cry Animated Storyline)

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: