Má hra Far Cry 4 dobrý konec?

Na začátku hry v sídle Pagana Mina totiž můžete vidět alternativní konec. Stane se tak v moment, kdy se nerozhodnete vzít nohy na ramena. Tím pádem se nepřidáte ke Zlaté stezce a Pagan Min vám dovolí rozprášit popel zesnulé matky v Kyratu, tak jak si to přála na smrtelné posteli.

Jak dlouho trvá dohrát Far Cry 4?

Far Cry 4 se dá dohrát za 15 minut k alternativnímu konci.

Má hra Far Cry 4 dobrý konec?

Kde se odehrává Far Cry 4?

Far Cry 4 stojí na stejné úspěšné DNA jako jeho cenami ověnčený předchůdce. Rozsáhlý herní svět, s novými zbraněmi, vozidly, lokalitami a novým příběhem. Odehrává se v Himálaji, v Kyratu, země tradici a násilí.

Co je to Kyrat?

Kyrat také jako (किरात) nebo (ཀྱ་རཏ) je fiktivní himálajská země založená na Nepálu a Bhútánu, která je uváděna jako dějiště Far Cry 4. Království Kyrat je absolutní monarchie, které ve hře vládne despotický samozvaný král Pagan Min.

Kde se odehrává Far Cry 6?

Hra se odehrává na fiktivním karibském ostrově Yara, kde vládne diktátor „El Presidente“ Antón Castillo (Giancarlo Esposito). V hlavní rolích se ocitne také Antónův syn Diego (Anthony Gonzalez), ve kterém vidí jeho otec velkého nástupce.

Kde leží Kyrat?

Fiktivní země Kyrat (inspirovaná nejen Nepálem) leží mezi himálajskými štíty.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: