Lze sázku zrušit?

Sázku po vsazení zrušit nemůžete. Pokud nesouhlasíte s vyhodnocením sázky, lze podat reklamaci (e-mailem, na chatu nebo telefonicky), kde svůj požadavek zdůvodníte, a my v zákonem dané lhůtě vaši reklamaci vyřešíme.

Jak zrušit sázku?

Máte právo kdykoli zrušit váš Sazka účet i bez udání důvodů. V takovém případě je zapotřebí zaslat žádost prostřednictvím: registrované e-mailové adresy na [email protected], nebo. telefonického požadavku na telefonní číslo kontaktního centra 266 12 12 12, nebo.

Lze sázku zrušit?

Jak zablokovat sázku?

Napište ze svého mailu, který jste zadali při registraci, na info@sazka.cz a zažádejte o zrušení účtu. Zavolejte na telefonní číslo Kontaktního centra 266 12 12 12. Využijte živého chatu přímo na www stránkách Sazky.

Jak dlouho trva zruseni uctu u Sazky?

O vyřízení Vaší žádosti Vás budeme informovat nejpozději do 30 dní od data jejího podání. Dovolujeme si Vás upozornit, že výmaz některých osobních údajů může vést k deaktivaci účtu, ukončení klubového členství nebo k ukončení poskytovaní služeb.

Co znamená handicap u sázek?

Tento handicap udává, že polovina naší sázky je vsazena na to, že tým A vyhraje, remizuje nebo prohraje o méně než 1 gól; a druhá polovina na to, že tým B vyhraje, remizuje či prohraje o méně než 1,5 gólů.

Jak zrušit připravený tiket?

Ano, je to tak. Fortuna storno tiketu nenabízí. Pokud chcete mít možnost stornovat již vytvořený tiket, musíte se zaregistrovat do sázkových kanceláří Tipsport nebo Chance. Tipsport storno tiketu a Chance storno tiketu jsou jediné dvě možnosti jak stornovat tiket.

Co znamená pripraveny tiket Fortuna?

Jedná se o takové sázkové příležitosti, u kterých jsi ty i ostatní hráči přesvědčení o jejich uhodnutí. Tato skupina se automaticky přiřazuje ke všem vsazeným kombinacím. V případě chybného tipu na kteroukoliv sázkovou příležitost z tutovek je celý tiket prohraný.

1 000 000,-Kč za 14 dní ! Vysvětlení

Jak obnovit účet u Sazky?

Jak mám postupovat při zapomenutém heslu?

 1. V okně pro přihlášení klikněte na ZAPOMENUTÉ HESLO.
 2. Vyplňte e-mail a telefonní číslo, se kterými jste se registrovali na Sazka.cz. …
 3. Na telefon vám zašleme SMS s bezpečnostním kódem pro změnu hesla.
 4. Vložte kód z SMS a následně si zvolte nové bezpečné heslo.

Jak zrušit účet synottip?

Postup jak zrušit účet SYNOT TIP

U SYNOT TIP casina lze herní konto zrušit buď telefonicky na bezplatné infolince 800 888 100, nebo prostřednictvím e-mailové zprávy na [email protected]. Samozřejmě z e-mailu, který máte u SYNOT TIP registrován. Není třeba přitom vypisovat žádný výpovědní formulář.

Jak zrušit registraci v kasinu?

Stačí jen volná psaná forma, ve které napíšete, že svůj herní účet chcete zrušit. Žádný důvod k tomu uvádět nemusíte. Do obálky poté přiložte členskou kartu Fortuny a žádost vlastnoručně podepište. Fortuna vám poté herní konto zruší do 14 dnů od doručení dopisu.

Jak dlouho trva Vyplata že synottipu?

3️⃣ Jak dlouho trvá výběr peněz u SYNOT TIPu? Výběr peněz ze SYNOT TIPu na váš bankovní účet může trvat až 3 dny, závisí na rychlosti převodu mezi bankami. Další informace najdete zde.

Jak funguje handicap sázení?

Klasický handicap, „půlky“

Je sázka na vítězství o určený počet gólů. Ke skutečnému výsledku dosaženému na hřišti se daný handicap (pomyslný náskok) připočítá, nebo se od něj odečte. Např. sázku na to, že Dukla doma porazí Mladou Boleslav alespoň o dva góly představuje zápis Dukla –1.5.

Co je to handicap 1 75?

Dvojitý asijský handicap – například AH (-1,25) nebo AH (-1,75) – v tomto případě se handicapy rozkládají (-1 a -1,5 v případě AH -1,25, nebo -1,5 a -2 v případě AH -1,75), přičemž můžete prohrát celý svůj vklad, prohrát polovinu svého vkladu, vyhrát pouze půlku sázky, nebo vyhrát celou svou sázku.

Co je sázka Falc?

FALC je zkrácený zápis dvou až sedmi skupin sázek (SÓLO nebo AKO) na jednom tiketu. V případě, že sázející správně tipuje první část sázky, je vypočtena 1. dílčí výhra, ze které je polovina určena k výplatě sázejícímu a druhá polovina vstupuje jako vsazená částka do další části sázky.

Jak se vyznat v kurzech sázení?

Čím více je pravděpodobné, že konkrétní výsledek nastane, tím nižší je kurz na něj vypsaný a potažmo i výhra ze sázky na tento výsledek. Analogicky, čím vyšší je kurz, tím menší je šance, že nastane výsledek, pro který byl daný kurz stanoven. Platí, že hodnota kurzu je vždy větší než jedna.

Co je to cashout tiketu?

Prostřednictvím funkce Cashout můžete svou výhru vybrat ještě před koncem. Pokud ve své AKO sázce máte už vyhodnocenou alespoň jednu příležitost jako výherní, tak stačí kliknout na tlačítko Cashout a vybrat si svou výhru hned. Je to lehké – stačí jít do záložky Moje tikety a kliknout na tlačítko Cashout.

Jak se vyplácí výhry ve Sportce?

Výhru do 1 000 Kč vám okamžitě vyplatíme v kterémkoli prodejním místě Sazky. Pro výplatu výhry do částky 100 000 Kč informujte s předstihem obsluhu vámi vybraného prodejního místa Sazky, aby si pro vás připravila odpovídající hotovost.

Jak vybrat ze synottipu?

Výběr z mobilní aplikace

 1. Stáhněte si a nainstalujte Synot Tip appku.
 2. Přihlaste se k vašemu hráčskému účtu.
 3. V pravém horním rohu klikněte na ikonu svého účtu. Následně se otevře podobná nabídka, jako při výběru na PC. …
 4. Výběr je pak stejný jako výše popsaný.

Jak zrušit účet u šance?

Žádost o zrušení účtu u Chance – návod

 1. Stáhněte si ze stránek Chance Žádost o zrušení uživatelského konta.
 2. Vyplňte dokument.
 3. Žádost odešlete poštou na adresu: Chance a.s., Politických vězňů 156, 266 01 Beroun.
 4. Další možností je poslat vše v elektronické podobě na e-mail: [email protected].

Co obnáší registrace v casinu?

Na automatech či v kasinu si v Česku nově zahraje už jen člověk po registraci s občanským průkazem. Provozovatel herny mu zřídí hráčské konto, kde si může hráč nastavit výši maximální sázky či prohry. V budoucnu bude moci stát blokovat hráčská konta lidem, kteří pobírají dávky nebo vyhlásili bankrot.

Jak vybrat peníze z konta synottip?

Přihlaste se k vašemu hráčskému účtu.

V pravém horním rohu klikněte na ikonu svého účtu. Následně se otevře podobná nabídka, jako při výběru na PC. Zde vyberte možnost „Vklady a výběry“. Výběr je pak stejný jako výše popsaný.

Co znamená handicap 15?

Handicapy se uvádějí jako počet gólů, takže má-li tým handicap 1,5 na vítězství, vyhraje sázka jen tehdy, když zvítězí o více než jeden gól. Naopak sázka na jeho soupeře vypsaná jako +1,5 vyhraje v případě, že o jeden gól prohraje, remizuje nebo zápas vyhraje.

Co znamená 15 gólů?

Sázka na Over 1.5 gólu (Více než 1.5) znamená, že pokud v zápase padne 2 a více branek, váš tiket bude výherní.

Co je handicap 0 25?

Čtvrtinové asijské handicapy, co to znamená AH-0.25? Pokud favorit vyhraje, jsou pro vás výherní obě části vkladu. Pokud bude remíza, tak z AH0 se vám vrací vklad a z AH-0.5 vklad prohráváte = prohrajete polovinu vkladu, druhá se vrací. Pokud favorit prohraje, obě části vkladu jsou proherní.

Co znamená handicap 2?

Handicap je vždy na konci zápasu odečten od reálného výsledku zápasu. Pro názornost opět příklad, při sázce na výhru Sparty nad Slávií v handicapu2, musí Sparta vyhrát alespoň o tři góly.

Jak získat bonus Fortuna?

Bonus k prvnímu vkladu 200% ve výši 6000 Kč získáte tak, že si po registraci vložíte na herní účet alespoň 3000 Kč a následně sázíte na cokoliv v minimálním kurzu 2,00. Až uzavřete sázky ve výši desetinásobku hodnoty vašeho bonusu, získáte maximální možný bonus.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: