Které stírací losy jsou nejlepší?

Za nejlepší stírací losy Sazky jsou dlouhodobě považovány Maxi zlatá rybka, Maxi černá perla a Zlato a diamanty. Patří zároveň mezi losy, které vyhrávají nejčastěji, což znamená, že právě s těmito losy máte nejvyšší pravděpodobnost vyhrát. Šance na výhru ale není všechno.

Které stírací losy nejvíce vyhrávají 2023?

Jak vybírat stírací losy? Jaké jsou ty nejlepší?

STÍRACÍ LOS CENA ŠANCE NA VÝHRU
Brilianty – 1. edice 300 Kč 39,68%
Zlato a diamanty – 1. edice 300 Kč 38,76%
Maxi zlatá rybka – 1. edice 200 Kč 38,31%
Maxi černá perla – 3. edice 200 Kč 36,63%
Které stírací losy jsou nejlepší?

Které losy jsou nejvíce výherní?

Top 5 stíracích losů, které nejvíce vyhrávají

 • Na kterých stíracích losech nejčastěji vyhrajete? …
 • 5️⃣ Zlatá cihla – vyhrajte až 10 mega. …
 • 4️⃣ Maxi Černá perla. …
 • 3️⃣ Maxi zlatá rybka. …
 • 2️⃣ Zlato a diamanty. …
 • 1️⃣ Brilianty. …
 • Milionové překvapení a 99,9% šance na výhru! …
 • Setřete si eLosy online ze svého telefonu.

Jaká je šance vyhrát na stírací los?

Jak si vybrat správný los?

Název losu Společnost Pravděpodobnost výherního losu
Ruleta Sazka SAZKA 1:4,15
Maxi prachy FORTUNA 1:3,43
Hráčův klub TIPSPORT 1:3,33
Stírací losy v ceně 100 Kč

Kde si nechat vyplatit los?

Vsadili jste na prodejním místě nebo koupili los? Výhru do 1 000 Kč vám okamžitě vyplatíme v kterémkoli prodejním místě Sazky. Pro výplatu výhry do částky 100 000 Kč informujte s předstihem obsluhu vámi vybraného prodejního místa Sazky, aby si pro vás připravila odpovídající hotovost. Vyhráli jste ještě více?

Jak si vybrat výhru ve Sportce?

Výhru do 1 000 Kč vám okamžitě vyplatíme v kterémkoli prodejním místě Sazky. Pro výplatu výhry do částky 100 000 Kč informujte s předstihem obsluhu vámi vybraného prodejního místa Sazky, aby si pro vás připravila odpovídající hotovost.

Jak zjistit výhru ve Sportce?

Pokud zrovna nejste online, můžete navštívit jedno z našich prodejních míst Sazky, kde stačí předložit potvrzení o sázce. Pokud sázíte prostřednictvím svého účtu na Sazka.cz, obdržíte od nás informační e-mail o výhře. Výši výhry také připíšeme do vašeho účtu na Sazka.cz.

STÍRACÍ LOSY — tipsport, sazka, jackpot, sportka, vyhra, loteria #shorts

Jak zjistit jestli je los výherní?

Sázející poznají výherní los dle nalezení shodných výherních symbolů pod stíranou vrstvou v souladu s pravidly dané loterie. Každý los má také ještě ověřovací kód, na základě kterého je výherní los identifikován při kontrole na terminálu.

Co se stane kdyz vyhraju ve Sportce?

Finanční výhry do výše 500 000 Kč budou automaticky připsány na váš herní účet. Finanční výhry nad 500 000 Kč jsou připsány na váš herní účet nejpozději následující pracovní den po jejich vzniku. V případě věcných výher je výplata výhry závislá na zvoleném způsobu výplaty.

Co dělat když vyhrajete v loterii?

Tipy jak se zachovat při vysoké výhře v loterii

 1. Jak reagovat, když vyhrajete v loterii? …
 2. Vezměte si čas, není kam spěchat. …
 3. Pečlivě zkontrolujte tiket a schovejte ho. …
 4. Promyslete si, komu chcete o výhře říkat. …
 5. Zavolejte do sázkové kanceláře a kontaktujte poradce. …
 6. Nerozhazujte a nechovejte se příliš okázale.

Co dělat když vyhrajete ve Sportce?

Zavolejte nám na naši Zákaznickou linku 266 121 266 a domluvíme se s vámi na postupu předání výhry.

Jak vybrat čísla do Sportky?

Vybírejte vyšší čísla

A to znamená jediné – drtivá většina podobně vybraných čísel se bude pohybovat někde mezi 1 a 31. Třeba v osudí Sportky je ale 49 čísel, pokud se tedy soustředíte na data, velká část z nich se na vašem tiketu nikdy neobjeví. Až budete příště vyplňovat tiket, věnujte pozornost vyšším cifrám.

Jaké čísla padnou ve Sportce?

Snad každý z nás někdy snil o neobyčejné výhře a vsadil si "Sportku". Nejčastěji tažená čísla ve Sportce jsou 6, 40, 19, 12, 47 a 46. Číselná kombinace 1, 2, 3, 4, 5 a 6 zatím nepadla ani jednou, nejzajímavější číselná řada 2, 4, 6, 8, 12 a 24 byla vylosována v listopadu 2004.

Jak vyhrát na stírací los?

Sázející poznají výherní los dle nalezení shodných výherních symbolů pod stíranou vrstvou v souladu s pravidly dané loterie. Každý los má také ještě ověřovací kód, na základě kterého je výherní los identifikován při kontrole na terminálu.

Čím šetřit los?

Plastová karta – využijte plastovou kartu, jako je dárková karta nebo kreditní karta a použijte její roh k seškrábání. Kytarové trsátko – je další dokonalou pomůckou. Máte-li jej k dispozici, získáte perfektní nástroj pro stírání. Mince – klasická volba a nejrozšířenější fígl při stírání losů.

Jak poznám že jsem vyhrál ve Sportce?

Informaci o výhře vám zašleme emailem a výhru také uvidíte po přihlášení na wwww.sazka.cz v sekci Můj účet. Nejrychlejší způsob ověření je pomocí naší mobilní aplikace.

Jak casto nekdo vyhraje sportku?

Sazka – Sportka jackpot a Superjackpot

Obrovské jackpoty ve Sportce padají opravdu velmi často. Od roku 2015 padlo v průměru každý rok 216 jackpotů. Rok má 52 týdnů a každý týden proběhnou 2 slosování, takže 104 slosování.

Jak se vyplácí výhry ve Sportce?

Výhru do 1 000 Kč vám okamžitě vyplatíme v kterémkoli prodejním místě Sazky. Pro výplatu výhry do částky 100 000 Kč informujte s předstihem obsluhu vámi vybraného prodejního místa Sazky, aby si pro vás připravila odpovídající hotovost.

Kdy se plati daň z výhry?

Výhra v loterii a tombole je zdaněná v okamžiku, kdy hodnota jednotlivé výhry přesáhne jeden milion korun. Daň pak činí 15 % z výhry. Pokud se tedy na jednoho člověka usměje v loterii štěstí dvakrát za jedno zdaňovací období s výhrou např. 600 000 korun, nic danit nemusí.

Jak Sazka vyplácí výhry?

Finanční výhry do výše půl milionu korun vám budou automaticky připsány na váš herní Sazka účet. Sumy nad 500 tisíc korun jsou pak na herní účet připsány nejpozději následující pracovní den po výhře. V případě věcných výher je výplata vždy závislá na zvoleném způsobu.

Co dělat když vyhraju miliardu?

První kroky, když zjistíte že jste vyhráli

 1. Překontrolujte si svůj tiket vícekrát. …
 2. Podepište si svůj tiket a schovejte ho na bezpečné místo. …
 3. Buďte klidní a o výhře nikomu neříkejte (Zůstaňtě v anonymitě) …
 4. Kontaktujte odborníky. …
 5. Nechte si čas na rozmyšlenou.

Jaké padnou čísla ve Sportce?

Ve všemi oblíbené Sportce přináší v prvním tahu největší štěstí číslo 47, nejméně se objevuje 45. Ve druhém tahu nejvíce padá 12, smolná je 43. V Eurojackpotu se v prvním tahu daří číslu 20, dobrou volbou není 48. Z druhého osudí se často vylosuje 9, nejméně šťastná je pak 2.

Která čísla padají nejčastěji ve Sportce?

Statistiky nejčastěji padajících čísel v této loterii ukazují, že v prvním tahu nosí nejvíce štěstí číslo 22 a ve druhém 2. Čísly, na které se vyplácelo sázet méně, jsou 21 v prvním tahu a 1 v tahu druhém.

Jak nejlépe sázet Sportku?

Na oranžové sázence, která je označena logem Sportka, zaškrtněte v minimálně jednom sloupečku (z deseti možných) vámi vybraných 6 čísel ze 49. Nebo, pokud to necháte zcela osudu, zaškrtněte pole N, které vsadí náhodný tip. Každý vsazený sloupeček stojí 20 Kč. Vsadit jich můžete libovolný počet.

V jaké loterii je největší šance na výhru?

Poř. Hra Pravděpodobnost 1 ku …
1. Lucky six 12 271 512
2. Fortuna 3/21 70
3. Trojka 1 330
4. Fortuna 20/80 4

Jak poznat výherní los?

Sázející poznají výherní los dle nalezení shodných výherních symbolů pod stíranou vrstvou v souladu s pravidly dané loterie. Každý los má také ještě ověřovací kód, na základě kterého je výherní los identifikován při kontrole na terminálu.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: