Kolik stojí Netflix měsíčně?

Kolik stojí Netflix Filmy přehrajete v SD (480p) rozlišení. Standard – nejrozšířenější předplatné za 259 Kč měsíčně. Filmy a seriály přehrajete na dvou zařízeních současně v HD rozlišení. Premium – předplatné pro celou rodinu stojí 319 Kč za měsíc a nabízí přehrávání až na 4 obrazovkách zároveň.

Kolik stojí účet Netflix?

Standardní (Standard) předplatné stojí 259 korun měsíčně a svým uživatelům umožňuje sledovat až na dvou zařízeních současně ve full HD. Premium stojí 319 korun měsíčně a zajistí vám přístup ke knihovně Netflixu na čtyřech zařízeních současně ve Full HD a Ultra HD (4K) rozlišení.

Kolik stojí Netflix měsíčně?

Kolik stojí Netflix 2023?

Cena předplatného Netflix v ČR 2023

Země Basic Standard
ČR 199 Kč 259 Kč
Slovensko 189 Kč 237 Kč
Polsko 152 Kč 225 Kč
Světový průměr 142 Kč 223 Kč

29-May-2023

Jak se dostat na Netflix zdarma?

Netflix nenabízí bezplatné zkušební verze, můžete ale kdykoli změnit nebo zrušit předplatné online, pokud se rozhodnete, že pro vás Netflix není to pravé. Žádné smlouvy, žádné poplatky za zrušení a žádné závazky.

Jak si zaplatit Netflix?

Android

  1. Zadejte svou e-mailovou adresu a heslo a vytvořte si účet. Pokud používáte aplikaci Netflix pro Android, dostanete od nás e-mail s odkazem na dokončení registrace na webu Netflix.com v prohlížeči na mobilním zařízení nebo na počítači.
  2. Vybrat předplatné, které vám vyhovuje. …
  3. Zadejte platební metodu.
  4. A je to.

Jak předplatit Netflix na rok?

Změnit předplatné Netflix můžete kdykoli podle následujícího návodu:

  1. Přihlaste se do svého účtu Netflix.
  2. V sekci Informace o předplatném vyberte Změnit předplatné. …
  3. Vyberte požadované předplatné a zvolte Pokračovat nebo Aktualizovat.
  4. Vyberte Potvrdit změnu nebo Potvrdit.

Kde je nejlevnější Netflix?

je Netflix levné v Turecku, kde prémiové předplatné, které v Dánsku stojí 149 DKK, stojí pouze 24 DKK (94 TL). Hostující muž Netflix' z jiné země, jsou vám proto obvykle nabízeny jiné ceny než ve vaší domovské zemi. Např. je Netflix levné v Turecku, kde prémiové předplatné stojí pouze 3 $ (94 TL).

Konec sdílení účtů na Netflixu? #shorts

Jak si zařídit Netflix?

Přejděte na stránku netflix.com/signup. Vyberte si předplatné. (Předplatné je možné kdykoli změnit.) Zadejte svoji e-mailovou adresu a heslo a vytvořte účet.

Kde koupit Netflix kartu?

Karty je možné koupit v hodnotách 400, 1 000 nebo 4 000 Kč v prodejnách Billa nebo trafikách sítě Geco. Již během pár dní se však rozšíří prodejní místa o další po celém Česku. Koupit si tak předplacenou kartu Netflix budete moct i v Kauflandu, Penny marketu, Pepco, Expert či prodejnách drogerií dm.

Co je Netflix Basic?

Basic tarif

Umí HDready rozlišení (640 x 480) a můžete sledovat pouze z jednoho zařízení současně. Rovněž můžete stahovat do jednoho zařízení. Cena je 199 Kč za měsíc. Potřebná rychlost internetu je minimálně 3 Mbps.

Jak nastavit Netflix na televizi?

Na televizích s podporou Netflixu je aplikace Netflix v hlavní nabídce nebo na domovské obrazovce. Pokud má vaše televize App Store, vyhledejte Netflix, abyste zjistili, jestli je aplikace k dispozici. Poznámka: Abyste aplikaci Netflix našli a nainstalovali, je někdy potřeba zařízení aktualizovat.

Kde stáhnout Netflix?

Aplikaci Netflix z obchodu Google Play si můžete stáhnout na telefonech a tabletech s operačním systémem Android verze 5 (Lollipop) nebo vyšší. Aby se stáhla její nejnovější verze, musí mít vaše zařízení systém Android 7 (Nougat) nebo novější.

Jakou televizi na Netflix?

Předplatné Netflix, které podporuje streamování v rozlišení Ultra HD. Televize s rozlišením Ultra HD alespoň z roku 2014 a s aplikací Netflix, která zvládne streamovat obsah v rozlišení Ultra HD při frekvenci 60 Hz. Stabilní připojení k internetu o minimální rychlosti 15 Mbit/s.

Jak spustit Netflix v televizi?

Na televizích s podporou Netflixu je aplikace Netflix v hlavní nabídce nebo na domovské obrazovce. Pokud má vaše televize App Store, vyhledejte Netflix, abyste zjistili, jestli je aplikace k dispozici. Poznámka: Abyste aplikaci Netflix našli a nainstalovali, je někdy potřeba zařízení aktualizovat.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: