Kdo má více fanoušků Messi nebo Ronaldo?

Hledáte hráče s nejvyšším počtem asistencí? Je to Lionel Messi.

Kolik má Ronaldo hattricku?

V roce 2021 se vrátil do Manchesteru United a na konci roku 2022 přestoupil do saúdskoarabského týmu An-Nassr FC. Jedná se o komplexního hráče považovaného za jednoho z nejlepších fotbalistů světa. Do ledna 2021 vybojoval 33 klubových trofejí. → Šipka znamená hostování hráče v daném klubu.

Kdo má více fanoušků Messi nebo Ronaldo?

Jaký je nejlepší fotbalista na světě?

1️⃣ Kdo je nejlépe placeným fotbalistou světa? Nejlépe placeným hráčem na světě je Cristiano Ronaldo, který od ledna 2023 působí v Saúdské Arábii.

Kolik gólů vstřelil Messi?

Začátkem prosince 2014 překonal hranici 400 gólů v dresu FC Barcelona ve všech zápasech (včetně přípravných). Na konci ledna roku 2021 vstřelil Messi 650. soutěžní gól za Barcelonu. V červnu 2020 vsítil Messi svůj 700. gól profesionální kariéry.

Kdo je oblíbenější Ronaldo nebo Messi?

Více gólů na mistrovství světa vstřelil Cristiano Ronaldo, jenž se v 17 utkáních prosadil sedmkrát. To je o jeden zásah více, než kolik během 19 odehraných zápasů zaznamenal Messi. Ronaldo ve vzájemném srovnání vede i tehdy, pokud úspěšnost obou hráčů vyjádříme gólovým průměrem na utkání.

Kdo dal nejvíc gólů na světě?

Seznam

Poř. Hráč Gólů
1. Cristiano Ronaldo 847
2. Lionel Messi 816
3. / Josef Bican 805
4. Pelé 778

Jak se jmenuje Ronaldo?

Ronaldo Luis Nazario de Lima, známý jako Ronaldo (* 18. září 1976, Bento Ribeiro), je bývalý brazilský fotbalový útočník. Kromě brazilského má i španělské občanství. Od roku 2018 je většinovým vlastníkem a prezidentem druholigového španělského klubu Real Valladolid.

The Ronaldo & Messi Effect On Mascots ⚽️ ❤️ #football #messi #shorts

Kdo je nejlepší fotbalista v historii?

Žebříček World Soccer

# Hráč
1 Pelé
2 Diego Maradona
3 Johan Cruijff
4 Franz Beckenbauer

Kdo je rychlejší Ronaldo nebo Messi?

Ronaldo je nejlepší na světě, chválí spoluhráči. V zápase, kterým dali fotbalisté Realu Madrid zapomenout na blamáž s Espaňolem, překonal Cristiano Ronaldo dva významné milníky.

V čem je Ronaldo lepší než Messi?

Cristiano Ronaldo 200

Messi má celkovou bilanci 283 soutěžních utkání a 294 gólů, Ronaldo se chlubí statistikou 267 duelů, 281 tref.

Kdo je nejlepší střelec na světě?

Seznam

Poř. Hráč Gólů
1. Cristiano Ronaldo 844
2. Lionel Messi 817
3. / Josef Bican 805
4. Pelé 778

Jaký fotbalista má nejvíce gólů?

Podle Guinnessovy knihy rekordů nastřílel Pelé největší počet gólů v historii fotbalu. V 1363 zápasech kariéry vstřelil 1281 gólů, z toho 1091 jen za Santos, což je nejvíce gólů v jednom klubu.

Kde žije Ronaldo?

Není to ovšem jediná nemovitost, kterou Ronaldo disponuje. Vlastní také dva byty v Lisabonu, dvě sídla na okraji Madridu a osmipodlažní budovu ve Funchalu na Madeiře, kde v současné době žije jeho matka a starší bratr.

Kdo je nejvyšší fotbalista?

Kristof Van Hout, Belgie, 2,08 metru

Vůbec nejvyšší hráč fotbalu je belgický brankář, který letos oslavil dvacet sedm let svého života a potvrdil, že jeho kariéra stagnuje. V Genku za dvě sezóny byl povolán k sedmi startům.

Jakou rychlostí běží Messi?

Švec líčí: Je to skvělý pocit. Ekvádorský záložník je schopný vyvinout i s míčem rychlost až 35,1 km/h.

Jak rychle běží Ronaldo?

Ronaldova blesková rychlost: Pohled na nejrychlejší běhy fotbalové superstar. Nejlepší šestku pak uzavírá fotbalová stálice a nestárnoucí Cristiano Ronaldo. Ten i v 35letech dokáže měřit krok s ostatními rychlíky. V minulé sezoně tak portugalský střelec dokázal běžet maximální rychlostí 34,60 km/h.

Kdo má nejvíc gólů ve fotbale?

Jednomu týmu

Hráč Gólů
1 Lionel Messi 672
2 Pelé 643
3 Gerd Müller 563
4 Fernando Peyroteo 544

Kdo má nejvíc gólů?

Podle Guinnessovy knihy rekordů nastřílel Pelé největší počet gólů v historii fotbalu. V 1363 zápasech kariéry vstřelil 1281 gólů, z toho 1091 jen za Santos, což je nejvíce gólů v jednom klubu.

Kdo má nejvíce gólů?

Aktivní hráči

Hráč Gólů
1 Cristiano Ronaldo 862
2 Lionel Messi 844
3 Robert Lewandowski 652
4 Luis Suárez 549

Kde bydlí Ronaldo 2023?

V úvahu připadají rezidence v prestižních čtvrtích Al Muhammadiyah a Al Nakheel. V obou případech se jedná o takzvané "uzavřené komunity" v blízkosti stadionu Al-Nassr, kde mohou dobře situovaní lidé žít v naprostém ústraní. V Saúdské Arábii platí přísná pravidla pro vztahy mezi muži a ženami.

Jak bydlí Ronaldo?

Portugalec se odhlásil ze svého apartmá v luxusním hotelu Four Seasons Kingdom Centre, jedné z nejvyšších budov v zemi, kde údajně společně se svou rodinou, přáteli a pečovateli obýval 17 pokojů ve dvou patrech za 250 000 liber měsíčně (více než 6,5 milionu korun).

Kdo má nejvíc gólů na světě?

Seznam

Poř. Hráč Gólů
1. Cristiano Ronaldo 844
2. Lionel Messi 816
3. / Josef Bican 805
4. Pelé 778

Kdo je nejrychlejší fotbalista?

Mbappé je oficiálně nejrychlejším fotbalistou.

Kdo je nejrychlejší hráč na světě?

1. Kylian Mbappé (Fr.) 38 km/h, 2. Arjen Robben (Niz.)

Kdo je nejlepší střelec?

Historicky nejlepším střelcem všech šampionátů Mistrovství světa je s 16 góly Němec Miroslav Klose. Jen o gól pak má Brazilec Ronaldo. Zajímavostí je, že 4. nejlepší střelec Just Fontaine potřeboval pro svých 13 gólů jen jediný šampionát.

V jaké zemi žije Ronaldo?

Jako opravdová hvězda, kterou bezpochyby je, bydlí portugalský fotbalista Cristiano Ronaldo. Obývá totiž jeden z nejluxusnějších domů v Madridu.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: