Kdo je nejsilnější Spider-Man?

Spider-Man (Tom Holland) Schopnosti: Spidey je extra silný, rychlý, dokáže chodit po stěnách jako pavouk a má neuvěřitelné reflexy. Bez svého obleku a vylepšení je na tom lépe než třeba Iron Man bez obleku.

Kdo je nejsilnější z Marvel?

Ve filmu Thor: Ragnarok bylo zmíněno, že prvenství drží Hulk. Šéf Marvelu, Kevin Feige, pak později prohlásil, že nejmocnějším hrdinou bude Captain Marvel a povede Avengers kupředu ve fázi 4.

Kdo je nejsilnější Spider-Man?

Kdo je silnejsi Thor nebo Hulk?

Není šokem, že často padá zrovna jméno Hulk. Ve filmech se s Thorem několikrát střetli a přetahovali se o to, kdo je vlastně silnější. Pravdou je, že jsou na podobné úrovni, pokud jde o fyzickou sílu. Někdy má trochu navrch Thor, někdy Hulk.

Kdo je nejslabší Avengers?

1) The Collector. Jo, nejslabší postavou je definitivně Collector neboli Taneleer Tivan. Je možná tisíce let starý a má hustou sbírku nejrůznější předmětů, jestli ale neschovává i bojový výcvik, bude totálně k ničemu. V podstatě jako jeho bratr Grandmaster ve filmu Thor: Ragnarok.

Jaký superhrdina je nejsilnější?

Alespoň podle vědců z Univerzity v Leicesteru, kteří údajně vedli mnohaletý výzkum, aby zjistili, který ze superhrdinů je skutečně nejsilnější. A výsledek byl jasný: díky využívání solární energie je na tom nejlépe Superman. Asi jediný český (či československý) superhrdina. Víte, jakými schopnostmi se může pochlubit?

Kdo je one above all?

One-Above-All existuje mimo čas a prostor a není ani mužem, ani ženou, byť na sebe může brát různé podoby. One-Above-All je opravdu všemocný, vševědoucí a také všudypřítomný. Tím pádem jeho schopnosti nemají žádná omezení. Kontroluje všechny formy energií a nelze ho zranit, natož zabít.

Kdo je nejsilnější z Avengers?

1) Doctor Strange

Postupným získáváním vědomostí studuje nejen sám sebe a svou takřka neomezenou moc, ale i své protivníky.

The Most Powerful Spiderman

Kdo je v Avengers?

Iron ManRobert Downey Jr.HulkMark Ruffalo, Lou FerrignoCaptain AmericaChris EvansNataša RomanovováScarlett JohanssonováLokiTom HiddlestonClint BartonJeremy Renner
Avengers/Postavy

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: