Kdo dosáhl 1 milionu odběratelů jako první?

PewDiePie, vlastním jménem Felix Arvid Ulf Kjellberg (výslovnost [felɪks aɾvɪd ɵlf ɕɛl bæɾj, tʃɛlbərɡ], nebo [dʒɛlbərɡ]; * 24. října 1989 Göteborg) je švédský moderátor videoher a memů na internetovém serveru YouTube.

Kdo je Nejodebíranější youtuber v Česku?

Seznam nejodebíranějších českých youtuberů

Pořadí Youtuber / YouTube kanál Počet odběratelů
1. MenT 1,5 milionu
2. GEJMR 1,26 milionu
3. Tary 1,22 milionu
4. Stejk 1,19 milionu
Kdo dosáhl 1 milionu odběratelů jako první?

Kdo má nejvíc odběratelů na YouTube na světě?

Nejodebíranější kanály

Pořadí Kanál Link
1. T-Series Link
2. MrBeast Link
3. Cocomelon Link
4. SET India Link

Kdo byl první youtuber?

Nahrávka má 18 vteřin a na server ji nahrál Jawed Karim, jeden ze zakladatelů serveru. Toto video je označované za nejstarší YouTubové video vůbec, respektive za první video v dějinách YouTube.

Kdo je Jirka král?

Jiří Král (* 5. ledna 1990 Brno) je bývalý český youtuber a někdejší účastník reality show televize Nova Farma (2012).

Kdo to je FIZI?

Podle žebříčku Forbesu je nejvýdělečnějším influencerem v Česku youtuber Filip Zima, který na internetu vystupuje pod přezdívkou Fizi.

Kdo platí YouTube?

Vlastník YouTube, Google, jim platí za vkládání reklam do jejich videí. Takzvaní youtubeři, kteří měsíčně získají přes dva miliony zhlédnutí, vydělají plat jako průměrný Čech. Stát se tvůrcem videí, která člověk vkládá na web YouTube, jenž celosvětově sleduje přes miliardu lidí, není nic složitého.

1.000.000

Kdo je největší youtuber na světě?

Ryan Kaji vystoupal na vrchol žebříčku nejlépe vydělávajících youtuberů v roce 2018 ve svých 8 letech a udržel se na stejné pozici i v letech 2019 a 2020.

Jaký je nejbohatší youtuber na světě?

1. Ryan Kaji. 588 milionů korun. Přesně tolik loni vydělal teprve osmiletý youtuber Ryan Kaji.

Co to je videoklip?

Videoklip (hovorově také jen klip) je krátkometrážní audiovizuální dílo (film), jehož zvukovou složkou je v celé nebo podstatné míře záznam uměleckého výkonu hudebního díla (písně).

Kdo je bouchaL Youtuber?

Honza, který se na českém YouTube raketově proslavil pod přezdívkou bouchaL, točí skoro denně šílená videa z různých her, hlavně GTA a Minecraftu. Jeho nekonečná energie a dobrá nálada oslovila už skoro 100 tisíc fanoušků.

Jak se jmenuje Little Kao?

O Little Kao

Kao stojí influencerka a blogerka Karolína Králová, která se na svých sociálních sítích zaměřuje především na téma cestování.

Proč skončil Jirka král?

Ten však překvapil své fanoušky tím, že po dosažení milionu odběratelů na YouTube skončil. Rozloučení provedl natočením hodinového dokumentu, ve kterém přibližuje českou youtuberskou scénu a své začátky. Dále v něm objasňuje důvody svého odchodu z YouTube. Hlavní příčinou je ztráta motivace.

Jak se jmenuje FIZI jmenem?

Podle žebříčku Forbesu je nejvýdělečnějším influencerem v Česku youtuber Filip Zima, který na internetu vystupuje pod přezdívkou Fizi.

Kdo je marianek?

Jon Mariánek (24), jeden z nejznámějších českých youtuberů, který již roky žije v Americe, je single.

Jak vydělat 1000 Kč za den?

10 osvědčených způsobů, jak vydělat 1000 Kč denně: Tipy a strategie pro finanční úspěch

  1. 1) Najděte si stálé pracovní místo.
  2. 2) Najděte si druhou práci.
  3. 3) Pracujte v zahraničí
  4. 4) Využívejte krátkodobé, ale slušně platící výdělky.
  5. 5) Staňte se freelancerem.
  6. 6) Pronajímejte vlastní bydlení
  7. 7) Vybudujte si pasivní příjem.

Kdo má nejvice odberatelu na světě?

1. PewDiePie – počet odběratelů k dubnu 2019: 92,8 milionu. Všechny výše zmíněné youtubery nicméně hravě strčí do kapsy jeden jediný, a sice PewDiePie.

Jaký youtuber je nejbohatší?

Ryan Kaji vystoupal na vrchol žebříčku nejlépe vydělávajících youtuberů v roce 2018 ve svých 8 letech a udržel se na stejné pozici i v letech 2019 a 2020. Ani loni s výdělkem 27 milionů dolarů nijak nestrádal, v realitě si možná dokonce vydělal více než Mr.

Jak najít písničku když neznám její název?

Stačí aktivovat v Google Search ikonku mikrofonu a poté nové tlačítko dole vlevo „hledat písničku“. Již dříve existovaly aplikace pro vyhledávání písniček podle přibližného zvuku například SoundHound a Shazam, které měly jak bezplatnou tak placenou verzi.

Kdo má nejvíc odběratelů na YouTube na světě 2023?

Největším kanálem YouTube v roce 2023 je T-Series, indické hudební vydavatelství a filmové studio. Pokud se však podíváme na největšího jednotlivého youtubera, korunu získává MrBeast s více než 133 miliony předplatitelů.

Jak se jmenuje FIZI?

Podle žebříčku Forbesu je nejvýdělečnějším influencerem v Česku youtuber Filip Zima, který na internetu vystupuje pod přezdívkou Fizi. Na svůj kanál FIZIStyle, , kde má tři čtvrtě milionu odběratelů, natáčí videa pro dětské publikum.

Co teď dělá Jirka král?

Jiří Král. Na vrchol ho dostala schopnost vidět trendy dřív než ostatní, posedlost novými technologiemi a dennodenní práce. Během jeho aktivní dráhy se z Jirky stalo synonymum pro YouTubera a influencer marketing. Je tím, kdo rozbíhal livestreamy, komerční spolupráce se značkami a kdo vsadil na vzestup Instagramu.

Kdo je Kao?

Kao stojí influencerka a blogerka Karolína Králová, která se na svých sociálních sítích zaměřuje především na téma cestování. Je manželkou bývalého youtubera Jirky Krále, který je zároveň jejím manažerem.

Co teď dělá Jirka Král?

Jiří Král. Na vrchol ho dostala schopnost vidět trendy dřív než ostatní, posedlost novými technologiemi a dennodenní práce. Během jeho aktivní dráhy se z Jirky stalo synonymum pro YouTubera a influencer marketing. Je tím, kdo rozbíhal livestreamy, komerční spolupráce se značkami a kdo vsadil na vzestup Instagramu.

Kdy skončil Jirka Král?

Jan Strouhal

Předloni, přesně 2. září 2018, se na jeho kanále objevilo video zcela poslední: hodinový retrospektivní dokument, o kterém všichni věděli, že jej Jirka točí k příležitosti překročení milionu odběratelů. Netušili ale, že se v něm s youtuberstvím nadobro loučí.

Co je to Gejmr?

Jeden z nevyhledávanějších výrazů na českém Googlu v roce 2015 byl “Kdo je Gejmr?”. Gejmr dříve pracoval v Alze, aby si vydělal na lepší počítač. Gejmr je vášnivý sběratel poštovních známek. Miluje kafe a dokonce do něj umí vytvarovat pomocí našlehaného mléka různé ornamenty.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: