Je Pokemon go pro děti nebo dospělé?

I přes menší povědomí než kdysi je Pokémon GO i nadále velice populární hra. Jedná se o skvělou zábavu jak pro děti, tak pro dospělé.

Kolik můžu mít přátel v Pokémon go?

Přátelství s pokémonem má celkem 5 úrovní, čtyři z nich odemyká nové bonusy. Pro získání další úrovně je nutné nasbírat určité množství srdíček za interakce s pokémonem. V současné době je možné získat za den maximálně 10 interakcí, tedy 10 srdíček, ovšem pokud má pokémon správnou náladu i 2x tolik.

Je Pokemon go pro děti nebo dospělé?

Co je Lucky Trade Pokémon go?

Při Lucky tradu získájí vyměnění Pokémoni status Lucky Pokémon a máte jistotu, že jejich IV bude minimálně 10/10/10. Navíc Power up Lucky Pokémona stojí jen polovinu Stardustu.

Co je to Lucky Pokémon?

Nová verze pokémonů – Lucky

Do hry se dostane nová verze už existujících pokémonů, respektive se jedná spíše o další typ. Pokud získáte Pokémona může být Lucky (šťastný). Lucky pokémoni mají vlastní pozadí, animaci a efekt při chytání. V PokéDex mají i svou statistiku, která přibyla k Seen a Caught (viděno, chyceno).

Kdy vyšla hra Pokémon go?

Obrovská vlna popularity zasáhla nejen pokémoní karty, ale také značku Pokémon obecně. Zásluhu na tom ovšem nemá společnost The Pokémon Company, nýbrž mobilní hra Pokémon GO od vývojářů ze studia Niantic, která vyšla v roce 2016.

Jak na Lucky Pokémon?

Lucky pokémona získáte výměnou. Nemůžete jej tedy chytit anebo se vám nemůže vylíhnout, prostě jej musíte od někoho dostat.

Jak na Lucky Trade?

Možnost setkání na Lucky Trade

Když se dostanete na úroveň Best Friend to nejlepší, čeho můžete dále dosáhnout je získání Lucky Friend, což vám zaručí, že příští vzájemný trade vám přinese Lucky Pokémona. Vzhledem k omezení vzdálenosti tradu je vám to ale k ničemu, pokud se s přítelem nemůžete setkat.

MÁM DRAGONITA? VÝLET DO BRNA | POKÉMON GO #4

Jak získat mewtwo v Pokémon go?

Jediný způsob jak jej získat je dostat speciální černou pozvánku na Ex-raid (Exkluzivní raid).

Jak zjistit cenu Pokémon karty?

Tyto fenomény spolu úzce souvisí, ale pokud chcete pouze zjistit cenu konkrétní Pokémon karty, tak stačí navštívit celoevropskou stránku Cardmarket, zadat název karty, najít tu správnou edici, odpovídající stav a verzi karty (foil / non foil apod.).

Jak získat Shiny pokémona?

Shiny Magikarpa jde získat z Incense a pravděpodobně i z Lure. Shiny pokémona lze chytit pomocí Pokémon GO plus. Pokud chcete transférnout shiny pokémona objeví se varování a musít převod potvrdit.

Jak se stát Lucky Friends Pokémon go?

Přesný výpočet šance na Lucky Friend není známý, ale podle pozorování je to 1% – 2% při každé denní interakci. Počet Lucky Friendů, které můžete mít není nijak omezený. Že máte s přítelem Lucky Friend poznáte podle toho, že je v seznamu jeho jméno oranžové a má kolem sebe bublinky.

Kdo byl prvním Pokemonem?

Prvním pokémonem je Bulbasaur (001) a posledním Mew (151). V tabulce se dále nachází typy a druhy a evoluce jednotlivých pokémonů.

Z jaké země jsou Pokémoni?

Pokémon (japonsky ポケモン, Pokemon), v Japonsku známá také jako Pocket Monsters (japonsky ポケットモンスター, Poketto Monsutá), je mediální franšíza spravovaná japonskou společností The Pokémon Company, která byla založena a její akcie rozděleny mezi Nintendem, Creatures a Game Freakem.

Jak získat Shiny Pokémona?

Shiny Magikarpa jde získat z Incense a pravděpodobně i z Lure. Shiny pokémona lze chytit pomocí Pokémon GO plus. Pokud chcete transférnout shiny pokémona objeví se varování a musít převod potvrdit.

Jak získat Mew v Pokémon go?

Mewtwo je považován za jednoho z nejsilnějších pokémonů jaký kdy existoval. Jediný způsob jak jej získat je dostat speciální černou pozvánku na Ex-raid (Exkluzivní raid).

Jaká je nejvzácnější Pokémon karta?

Nejdražší a jediná karta Yu-Gi-Oh! v našem přehledu se jmenuje Black Luster Soldier a má hodnotu neuvěřitelných 1,9 milionu eur. Proč je tato obchodní karta tak cenná? Tato verze karty je jedinečná a existuje pouze jednou na světě.

Jaká je nejlepší Pokémon karta?

1. místo: Crobat V. Většinu z vás určitě nepřekvapí, když si dovolím na první místo dát kartu s názvem Crobat V. Jedná se o temného základního Pokémona se 180 HP.

Jak získat Ditto v Pokémon go?

Počet Ditto, které můžete mít není nijak omezen. Pokud je maskovaný pokémon Ditto, mohou ho chytit všichni hráči. Ditto můžete chytnout přes Incense a Lure. Pokud chytíte shiny Magikarpa a ten se promění v Ditto, tak Ditto nebude shiny.

Jak poznat Ditto v Pokémon go?

Na druhou stranu existují metody jak poznat, že chytaný pokémon je Ditto: Pokud je maskován za běžného pokémona jako je Pidgey anebo Rattata, tak podle zabarvení kruhu, které neodpovídá CP, uvidíte že není něco v pořádku. Navíc vám bude vyskakovat i z Great Ball.

Jak menit Pokemony?

Jak vyměňovat Pokemony

  1. Najděte si kamaráda, se kterým chcete měnit.
  2. Vyberte si Pokemona, kterého chcete měnit.
  3. Potvrďte výměnu. * Na tomto Screenshotu, můžete vidět CP rozsah měněných Pokemonů, vzdálenost mezi místy chycení, Candy bonus a cenu za výměnu.
  4. Potvrďte výměnu a vyměňte si své Pokemony.

Kde vznikl Pikachu?

V roce 1997 se v Japonsku začal vysílat dnes již legendární animovaný seriál, jehož hlavní hrdinové jsou Ash Ketchum a jeho Pokémon Pikachu, který jako jeden z mála pokémonů nepřebývá v pokéballu. Už v roce 1998 Pokémoni dobývají svět. V USA vychází hry Pokémon Red a Blue a začíná se vysílat i seriál.

Co je Pikachu za zvíře?

Ať už jste fanouškem japonského fenoménu Pokémon, nebo ne, jméno Pikachu jste už určitě slyšeli. Magická elektrická myš je symbolem Pokémonů a její podobu zná velice dobře celý svět.

Kdo byl první Pokémon?

Prvním pokémonem je Bulbasaur (001) a posledním Mew (151). V tabulce se dále nachází typy a druhy a evoluce jednotlivých pokémonů.

Kdo vymyslel Pokémon go?

Hru vyvinuli vývojáři společnosti Niantic a na produkci se podílela také firma Pokémon Company, kterou spoluvlastní Nintendo.

Kde najit mewtwo v Pokémon go?

Jediný způsob jak jej získat je dostat speciální černou pozvánku na Ex-raid (Exkluzivní raid).

Kdy bude mewtwo v raidu?

Už před touto světovou premiérou se Armored Mewtwo objeví v Pokémon Go Legendary raidech, a to od 25. února. Navíc se vybraní Pokémoni z filmu ve hře objeví stále častěji.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: