Je iOS lepší na hraní her?

Skvělá volba s menším rozpočtem: Apple iPhone SE Bez problémů tak zvládne velké množství her. I jeho 4,7palcový Retina HD displej je na gaming stále dostatečně velký. Také iPhone SE z roku 2020 nabízí 4,7palcový displej, disponuje však starším čipem A13 Bionic, který představuje o něco nižší výkon.

Co je lepší iOS nebo Android?

Na rozdíl od Androidu je iOSuzavřený operační systém, díky čemuž má Apple perfektní kontrolu nad tím, jak operační systém v jednotlivých produktech jeho značky funguje. Uzavřenost uživatelům neumožňuje žádné výrazné úpravy ve funkčnosti systému nebo ve vzhledu, na druhou stranu ale zajišťuje větší stabilitu.

Je iOS lepší na hraní her?

Co je lepší Samsung nebo Apple?

Samsung se často pyšní delší výdrží baterie a rychlejším nabíjením, včetně podpory pro bezdrátové a reverzní bezdrátové nabíjení. Na druhou stranu, iPhone také nabízí solidní životnost baterie a nabíjení, ačkoli některé modely mohou mít menší kapacitu baterie než jejich Samsung protějšky.

Proč je Apple lepší než Android?

Zařízení iOS mají v oblasti kybernetické bezpečnosti navrch. iPhone má přísnější zabezpečení než Android díky exkluzivnímu obchodu App Store, uzavřenému ekosystému a rychlým aktualizacím. Díky tomu jsou zařízení iOS náročná pro vniknutí. Také je extrémně nepravděpodobné, že by byl iPhone napaden virem.

Proč je Apple nejlepší?

Bezpečnost informací

Společnosti pro zabezpečení informací se jednomyslně shodují, že zařízení Apple jsou bezpečnější než zařízení Android. Podle zprávy Forbes 97 procent malwaru na chytrých telefonech cílí na telefony s Androidem. Android telefony získávají malware a viry zejména z obchodů s aplikacemi.

Proč ne iPhone?

Mnoho lidí oceňuje jednoduché optimalizované prostředí iPhone a celkově Apple produktů. A tím se dostáváme k tomu, čím se liší od konkurence. Všechny výrobky Apple jsou totiž vzájemně kompatibilní a vytvářejí takzvaný ekosystém. A právě to je důvod, proč si mnozí lidé pořizují právě iPhone.

Proč je dobré mít iPhone?

Softwarová podpora delší než dva roky. Pro mě absolutně největší benefit všech zařízení Apple. iPhony se totiž mohou pyšnit až pětiletou oficiální podporou pro své produkty. To znamená, že pokud si letos koupíte nový iPhone, tak se můžete těšit na velkou aktualizaci systému každý rok po dobu přibližně pěti let.

Android vs iPhone – Which is ACTUALLY Better? (ft MKBHD)

Proč je lepší iPhone?

Moderní systém iOS

Nečekejte žádné záseky, pády aplikací či zpomalení odezvy. Sedne každému, protože je rychlý, uživatelsky přívětivý a také bezpečný. A jeho velkou výhodou je, že byl navržen přímo pro telefony iPhone, takže je zajištěna 100% kompatibilita a odladěnost.

Který iPhone má nejlepší foťák?

Nejlepší fotomobily od 5 000 do 35 000 Kč – jaro 2023

Název Shrnutí
TOP 4 fotomobilů
1. iPhone 14 Pro 95 % ★★★★★ Přečíst si recenzi Nejlepší fotomobil 2023.
2. Samsung Galaxy S23 93 % ★★★★★ Nejlepší fotomobil s Androidem 2023.
3. Google Pixel 7 Pro 91 % ★★★★★ 5násobný optický zoom.

Proč iOS?

Proč zvolit operační systém iOS? To je jednoduché. iOS je pokročilý operační systém se spoustou užitečných funkcí a především perfektní optimalizací. Nečekejte žádné záseky, pády aplikací či zpomalení odezvy.

Proč si koupit iPhone 13?

A proč si koupit iPhone 13 Pro? Slibuje o 10-15 % delší výdrž baterky než iPhone 12 Pro, na který si občas uživatelé stěžovali. Co ovšem u třináctky Pro nejvíce oceníte, je fantastická foto a video troj-kamera.

Jak vyzkoušet iPhone?

Co zkontrolovat při kupování iPhonu z druhé ruky?

 1. Ujistěte se, že je iPhone vymazaný a není blokovaný na žádného uživatele. …
 2. Vezměte si s sebou funkční SIM kartu. …
 3. Zkontrolujte si sériové číslo iPhonu. …
 4. Zkontrolujte fyzický stav iPhonu. …
 5. Zkontrolujte displej iPhonu. …
 6. Zkuste si z iPhonu zavolat. …
 7. Vyzkoušejte další nativní aplikace.

Proč si nekoupit Apple?

Omezení systému. Vždycky jsem uživatelům Androidu záviděl, že si můžou daleko více přizpůsobit telefon svým potřebám. Uniformní prostředí iOS zobrazuje po odemčení pořád to samé – základní plochu s ikonkami. Žádné nadstavby, žádné možnosti, jak se výrazněji odlišit od ostatních.

Jak dlouho má podporu iPhone?

Apple nabízí hardwarovou podporu na zhruba pět až sedm let. Softwarová podpora formou pravidelných aktualizací opravuje případné chyby a bezpečnostní nedostatky a zároveň zajišťuje hladký chod.

Co je to iOS?

iOS, dříve iPhone OS, je mobilní operační systém vytvořený společností Apple Inc. Oproti tomu Android je mobilní operační systém založený na jádře Linuxu, který je dostupný jako otevřený software od Googlu. Je používán na smartphonech, tabletech, chytrých televizích a dalších zařízeních.

Jaký iPhone si koupit v roce 2023?

Pak je to pro mě jednoduché a doporučím iPhone 14 Pro Max. Vybral jsem to největší a to nejlepší, co (zatím) lze pořídit. Píšu zatím, protože v roce 2023 je očekávaným nástupcem řady iPhone 14 nový model a to iPhone 15, možná iPhone 15 Ultra.

Co je lepsi iPhone 12 nebo 13?

Detail mobilu. Pokud se rozhodujete mezi mobilními telefony Apple iPhone 12 128GB a Apple iPhone 13 128GB, pak zvolte Apple iPhone 13 128GB, pokud chcete mobil s celkově lepšími parametry. Pokud však upřednostňujete lepší koupi z pohledu cena/výkon, doporučujeme zvolit Apple iPhone 12 128GB.

Jaký iPhone se vyplatí koupit 2023?

V roce 2023 bych už všeobecně volil spíše iPhone 128GB než verzi iPhone s 64GB pamětí. Je důležité si uvědomit, že část této integrované paměti zabere systém iOS. Pak samozřejmě něco zaberou fotky a videa a dále aplikace.

Co je lepsi iPhone 13 nebo 14?

Pokud se rozhodujete mezi mobilními telefony Apple iPhone 13 Pro 128GB a Apple iPhone 14 Pro 128GB, pak zvolte Apple iPhone 14 Pro 128GB, pokud chcete mobil s celkově lepšími parametry. Pokud však upřednostňujete lepší koupi z pohledu cena/výkon, doporučujeme zvolit Apple iPhone 13 Pro 128GB.

Na co si dát pozor při koupi Apple?

Proto se zaměřte na toto:

 1. iPhone nesmí být přihlášený na cizí Apple ID, odhlášený iCloud a služba Najít.
 2. Nesmí být blokovaný na české číslo, vložte do něj SIM kartu a zkuste zavolat.
 3. Zkontrolujte ho vizuálně, neměl by být obouchaný a někde prasklý

Co udělat po koupi iPhonu?

Stávající uživatelé iPhonu mohou obnovit systém z iCloud či iTunes. Úplně noví uživatelé mohou buď přenést data z Androidu pomocí aplikace Move to iOS nebo začít s čistým štítem a nastavit iPhone jako nové zařízení.

Proč si koupit iPhone 14?

Bravurní výdrž a zajímavé bezpečnostní novinky iPhonu 14. Operační systém iOS 16 je součástí telefonu od jeho prvního vybalení z krabičky. Pro jeho hladký běh není dle výrobce potřeba zásadních výkonnostních zlepšení. Proto iPhonu 14 ponechává procesor A15 Bionic s totožnými parametry, až na dva.

Jaký iPhone dostane iOS 17?

Konkrétně spustíte iOS 17 a iPadOS 17 na následujících zařízeních:

 • iPhone SE 2020.
 • iPhone Xr/Xs/Xs Max.
 • iPhone 11/11 Pro/11 Pro Max.
 • iPhone 12/12 mini/12 Pro/12 Pro Max.
 • iPhone 13/13 mini/13 Pro/13 Pro Max.
 • iPhone SE 2022.
 • iPhone 14/14 Plus/14 Pro/14 Pro Max.
 • iPad mini 5. generace (2019)

Na jaké iPhony je iOS 16?

Jaká zařízení iOS 16 podporují

iPhone 13 mini. iPhone 13 Pro. iPhone 13 Pro Max.

Na jaké Iphony je iOS 16?

Jaká zařízení iOS 16 podporují

iPhone 13 mini. iPhone 13 Pro. iPhone 13 Pro Max.

Který iPhone je nejlepší?

Nejlepší iPhony dle srovnání

Hodnocení Produkt
Top 1 Vítěz srovnání Apple iPhone 14 Pro Max 512 GB Přečíst recenzi
Top 2 Nejlepší cena-výkon Apple iPhone 14 Pro 6GB/256GB Přečíst recenzi
Top 3 Pro nenáročné Apple iPhone 13 mini 128GB Přečíst recenzi
Top 4 Výhodnější koupě Apple iPhone 13 Pro Max 1TB Přečíst recenzi

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: