Je Diablo 4 v lokální kooperaci na PC?

Pokud chcete hrát Diablo IV v lokální kooperaci, tak musíte sáhnout po konzolových verzích. Pak už je postup velmi jednoduchý. Druhému hráči stačí vzít do rukou další ovladač a připojit se do hry. Výhodou je, že se postup přenáší skrz platformy, takže při hraní s kamarádem můžete využít i svoji postavu z PC.

Jak koupit Diablo 4 na PC?

Nákup Diabla 4 – Edice a Předprodej

Není omezená regionálně a nabízí cross-play, můžete tedy hrát na PC se spoluhráči na PS. Hru si vždy pořizujete na konkrétní platformu – pokud si ji tedy koupíte na PC a chcete si zahrát i na konzoli, budete si muset koupit další verzi např. na Playstation.

Je Diablo 4 v lokální kooperaci na PC?

Kolik má Diablo 4 aktů?

Nejprve vás čeká kampaň, epický příběh skládající se z pěti aktů, který se odehrává na pozadí návratu Lilith, paní sukubů, jedné z nejmocnějších démonických entit a zároveň stvořitelky světa Sanctuary.

Za koho hrat Diablo 4?

Obsah. Diablo 4 je akční hra na hrdiny, ve které si zahrajete za jednu z pěti mocných postav: Barbara, Rogua (Zabiják), Sorcerera (Kouzelník), Druida nebo Necromancera. Vaše postava bude získávat zkušenosti, postupovat na vyšší levely, odemykat si zajímavé schopnosti a později takzvané Daragon boardy (Desky ctností).

Jak spustit Diablo 4?

Jakmile se dostanete na stránku hry Diablo IV, kliknete na rozevírací nabídku v části Game Version a zde vyberete možnost Diablo IV. Kliknete na modré talčítko Install. Hra se nainstaluje a jakmile bude k dispozici, spustíte ji kliknutím na Play.

Jak se nazývá potomek démona a anděla Diablo 4?

Lilith a Inarius

Samotný svět Sanctuary vznikl největší svatokrádeží a sice spojením démonky Lilith a anděla Inaria.

Kdy vyjde Diablo 4?

5. června 2023Diablo IV / Původní datum vydání

Diablo IV | How To Play Co-Op With Friends

Kdy vyjde Diablo 4 na PC?

5. června 2023Diablo IV / Původní datum vydání

Jak se nazývá potomek démona a anděla v Diablo 4?

Lilith a Inarius

Samotný svět Sanctuary vznikl největší svatokrádeží a sice spojením démonky Lilith a anděla Inaria.

Kdo je Lilith Diablo?

Lilith se objevila v druhém díle hry jako hlavní antagonistka a později se objevila také v třetím dílu. Její příběh a motivace jsou velmi komplikované a stále ještě ne zcela objasněné, avšak ví se, že Lilith je dcerou Mephista, jednoho ze tří Prime Evil, tedy nejmocnějších démonů ve světě Diablo.

Kdo je Inarius?

Archanděl Inarius byl jedním z pěti členů nebeského Angiris Councilu a nekonečný konflikt ho brzy unavil. Opustil nebe a vytvořil Sanctaury, kde mohou démoni a andělé žít v míru. U samotného zrodu Sanctuary byl Archanděl Inarius a démonka Lilith, dcera Mephista.

Kdo je hlavním záporákem ve hře Diablo 4 *?

Hlavní záporák

Dosavadní trailery odhalily, že hlavní antagonistkou je v chystaném dílu pravděpodobně Lilith.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: