Je Cyberpunk hra s otevřeným světem?

RPG hry zasazené do otevřeného světa nabízí klasický recept na úspěšnou městskou akci. V tomto případě Cyberpunk 2077 nedělá notně něco jinak. V roli ženy či muže zvaného „V“, si vyberete jeden ze svých původů a následně se snažíte žít ve frakcemi rozděleném městě Night City.

Jak dlouho se hraje Cyberpunk 2077?

Vedlejší úkoly totiž skutečně rozšiřují zážitek ze hry, a pokud budeme chtít splnit všechny vedlejší mise, hrací doba u Cyberpunku 2077 vyšplhá až na 50 hodin. Hráči si však svůj pobyt ve hře budou moct ještě o několik hodin prodloužit, a to prozkoumáváním různých zákoutí Night City.

Je Cyberpunk hra s otevřeným světem?

Co je to Cyberpunk?

Kyberpunk (anglicky cyberpunk) je subžánr science fiction, který je zasazen do futuristického prostředí a je charakteristický „kombinací společenské spodiny a pokročilé technologie“.

Co je to Cyberpunk 2077?

„Cyberpunk 2077 od studia CD Projekt Red je vynikajícím akčním RPG, které hráče zavede do atraktivního prostředí futuristického velkoměsta. Výborná hratelnost vás chytne a nepustí, stejně tak i povedený příběh a zajímavé postavy. Skvělý dojem ze hry ovšem kazí technické nedostatky a nestabilita hry.

Jak hrát Cyberpunk 2077?

V Cyberpunku se hraje s více rozdanými kartami, kde to neodhadnete. Kromě vašich rozhodnutí se totiž počítá i s vaším důvtipem či možnostmi ve světě. Ať už to bude otevření tajných dveří a odhalení další vrstvy questu, díky tomu, že máte dost rozdaných bodů na sílu.

Jak nastavit češtinu v Cyberpunk 2077?

„C:Program Files (x86)SteamsteamappscommonCyberpunk 2077binu0064Cyberpunk2077.exe“ nebo stáhněte zip a rozbalte: Cyberpunk2077. lnk: Hru spustíme, nastavíme jazyk a při příštím spuštění už vše zůstává.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: