Je Coco skutečná?

Caballerová však sama tvrdila, že produkční tým ji vyfotografoval, a její podobu použil jako předobraz postavy. „Toto není skutečný příběh. Postava Mamá Coco nebyla založena na žádné skutečné osobě, kterou jsme potkali na našich cestách.

Kdo nazpíval Coco?

“ Coco je zpívající role a Šimon tak ve filmu musel i zpívat. „Zpěv byl dost náročný, ale zpívám asi od pěti let a byla to velká zábava. Na té postavě se mi líbí jak je živej a jakou má lásku k hudbě, to mám stejné.

Je Coco skutečná?

Co je to Coco?

Coco může být: Coco (řeka) – středoamerická řeka. CoCo – japonská popová dívčí skupina. Coco (film, 2009) – francouzský film z roku 2009.

Kde se odehrává Coco?

Coco – Animovaný film pro děti. Příběh malého Miguela, který se chce stát slavným kytaristou, se odehrává v Mexiku v období Dne mrtvých.

Co je Coco Caprylate?

Coco caprylate je derivát přírodní látky, který se vyrábí z kokosového oleje. V kosmetice se používá jako náhrada těkavých silikonů.

Co je to Coco Glucoside?

Coco glucoside je přírodní tenzid a se vyrábí z kokosového oleje. Používá se zejména v pěnících přípravcích jako jsou šampony, sprchové gely, oblíbené pěny do koupele nebo čisticí prostředky.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: