Je 100 GB v podstatě neomezených?

Výhody karty jsou jasné. Objem 100 GB dat se v podstatě blíží neomezeným datům, běžný zákazník tento objem za měsíc vyčerpá jen stěží. Přenosová rychlost není omezená, což je další výhoda. Třeba u zcela neomezených tarifů má neomezenou přenosovou rychlost až třetí tarif v nabídce za 1 299 korun měsíčně.

Jak aktivovat kartu O2 100GB?

Úplně jednoduše, stačí SIM kartu vylomit a vložit do telefonu. Ihned se vám aktivuje vámi zvolený tarif a můžete začít datovat nebo volat.

Je 100 GB v podstatě neomezených?

Jak funguje Datamanie O2?

Jak Datamanie funguje? Aby se balíček každý měsíc obnovil, je potřeba mít kartu nabitou alespoň na 300 korun. Pokud se o to nechcete každý měsíc starat, stačí si v aplikaci Moje O2 nastavit funkci automatického dobíjení z platební karty, která se o doplňování kreditu postará sama.

Jak funguje Datamanie?

Datamanie – datová SIM od O2 – Předplacená karta bez závazku

Limitovaná a beznadějně vyprodaná SIM karta z edice DATAMANIE od mobilního operátora O2, nabízí internet i volání, 100GB za 300 Kč měsíčně, bez závazků. Vhodná do mobilu, tabletu i modemu.

Jak funguje O2 100GB?

Je bez závazku. Při dobití 349 Kč máte vždy na jeden měsíc k dispozici 100GB dat. SIM již obsahuje počáteční kredit 349Kč, který se využije na první měsíc internetu bez nutnosti dobití kreditu! Rychlost není nijak omezena a podporuje 4G/LTE (od 8.6.2023 i 5G!)

Jak dobít kredit O2 100GB?

Jak na to

  1. Zajděte na pobočku sázkové kanceláře nebo do prodejny s terminálem.
  2. Vyplňte dobíjecí tiket nebo o dobití požádejte přímo obsluhu.
  3. Zaplaťte hotově nebo na vybraných místech kartou.
  4. Počkejte, až vám dorazí SMS s potvrzením, že dobití proběhlo úspěšně
  5. Hotovo.

Proč mi nefungují data O2 v zahraničí?

Pokud se s tabletem nebo iPadem nacházíte v Evropské unii, jednou z příčin nefunkčnosti internetového připojení mohou být vyčerpaná data v rámci tarifu. Zkontrolujte stav čerpání dat v Moje O2. Někteří zahraniční operátoři neumožňují typ připojení, který pro využívání internetu potřebujete.

O2 Fibra 1Gb + Móvil llamadas ilimitadas y 100 GB 5G

Jak dobít kredit O2 100gb?

Jak na to

  1. Zajděte na pobočku sázkové kanceláře nebo do prodejny s terminálem.
  2. Vyplňte dobíjecí tiket nebo o dobití požádejte přímo obsluhu.
  3. Zaplaťte hotově nebo na vybraných místech kartou.
  4. Počkejte, až vám dorazí SMS s potvrzením, že dobití proběhlo úspěšně
  5. Hotovo.

Jak dobít Datamanii?

Pokud se vám tato akční nabídka zalíbí a budete ji chtít využít opakovaně, stačí si nastavit automatické dobíjení z vaší platební karty nebo si nastavit dobíjení v aplikaci Moje O2. Může se stát, že na dobití karty zapomenete, pak stačí dobít kredit SIM karty za 300,- Kč a 100 GB dat se opětovně obnoví.

Co se stane když si Nedobiju kredit?

Pokud kartu zákazník nedobijete ani během této lhůty, zbývající kredit propadá a telefonní číslo bude zrušeno. O blížícím se konci 12měsíčního období T-Mobile informuje SMSkami 6 dnů a 2 dny před ukončením období. O svůj kredit přijdete také, pokud číslo přenášíte z jedné sítě do druhé.

Jak dlouho vydrží SIM karta?

Platnost předplacené karty samotné je 12 měsíců od posledního dobití. Když během této doby aspoň jednou kartu nedobijete, karta se zablokuje a telefonní číslo může být znovu použito na jiné kartě. Platnost předplacené karty se prodlužuje jen dobitím, placený hovor nebo SMS platnost neprodlouží.

Jak zjistit jestli mám roaming?

Otevřete si Nastavení mobilních sítí a najděte kategorii mobilních dat. Tam byste měli najít záložku, která se týká roamingových dat. Při cestování do zahraničí zde zapněte možnost mezinárodní roaming nebo automatický výběr sítě po telefonu. Jestli roaming používat nechcete, zvolte možnost úplně zakázat roaming.

Kdy se aktivuje roaming?

Roaming se u většiny nových SIM karet a smartphonů aktivuje ve výchozím nastavení. Pokud však byl dříve záměrně vypnutý, výchozí aktivace je zablokována. To povede k tomu, že pokud se smartphone nemůže připojit k operátorovi telefonního čísla, uživatel telefonu zůstane zcela odříznut od služeb celulární sítě.

Jak dlouho vydrží kredit?

Platnost kreditu je 10 měsíců.

Počítá se od posledního dobití karty. Kredit je nutné dobít, než vám vyprší platnost předplacené karty. Pokud během následujících 3 měsíců od vypršení platnosti kreditu (10 měsíců) svou kartu dobijete, vrátíme vám propadlý kredit do 5 dní.

Kde koupit dobíjecí SIM karta?

Předplacené SIM karty můžete koupit prakticky kdekoli. Prodávají je například České dráhy, Česká pošta, trafiky, ale třeba i čerpací stanice nebo některé obchodní řetězce.

Kdy potrebuji roaming?

Obecně platí, že roaming na hovory, SMS a data za domácí ceny můžete využívat kdekoli v EU tehdy, pokud trávíte více času doma než v zahraničí nebo používáte mobilní telefon více doma než v cizině. To se považuje za přiměřené využívání roamingových služeb.

Jak zjistit zda mám roaming?

Otevřete si Nastavení mobilních sítí a najděte kategorii mobilních dat. Tam byste měli najít záložku, která se týká roamingových dat. Při cestování do zahraničí zde zapněte možnost mezinárodní roaming nebo automatický výběr sítě po telefonu. Jestli roaming používat nechcete, zvolte možnost úplně zakázat roaming.

Kde všude platí roaming?

2021 jde o tyto země: Alandské ostrovy, Andorra, Azorské ostrovy, Belgie, Bulharsko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Francouzská Guyana, Gibraltar, Guadeloupe, Chorvatsko, Irsko, Island, Itálie, Kanárské ostrovy, Kypr, Lichtenštejnsko, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Madeira, Malta, Martinik, Mayotte, …

Co s Nevyčerpaným kreditem?

Novela zákona o elektronických komunikacích platná od 1. dubna 2020 zaručuje právo získat zpět nevyčerpaný kredit, pokud s předplacenkou přecházejí od jednoho operátora k druhému. Do té doby byla tato možnost závislá jen na vůli konkrétních společností.

Kde koupit 100gb T-Mobile?

Předplacenku Edice 100 GB dat si můžete objednat na webu T-Mobile. Akce platí do 30. června nebo do vyprodání zásob.

Jak dlouho platí předplacená karta?

Předplacená karta zpravidla platí po jeden rok od posledního dobití kreditu. Pokud momentálně kartu nevyužíváte a nechcete, aby propadla, stačí jednou ročně dobít libovolné množství kreditu.

Co je EU datový limit?

Jak EU limit funguje? Jde o objem dat, který můžete bez starostí využít pro datování v EU. Je součástí většiny tarifů a balíčků. Jeho přesnou výši si zjistíte v jejich detailu v aplikaci Můj T-Mobile nebo Moje firma.

Jak převést kredit na jiné číslo?

ne nelze. Ani přesun z předplacenky na jinou předplacenku stejného operátora (což by ještě teoreticky dávalo smysl) není možný. Můžeš ale snadno dobít cizí předplacenku, v tom ti nic nebrání. Buď koupíš kredit a přepošleš dobíjecí kód nebo přímo dobiješ kreditem cizí číslo například pomocí bankomatů.

Jak získat kredit zpět?

Zákon říká, že spotřebitel musí o vrácení kreditu požádat do 30 dnů od ukončení smlouvy. Vrácení kreditu může být zpoplatněno, ale cena nesmí přesahovat vzniklé náklady na převod prostředků. A pokud si operátor nějaký poplatek zaúčtuje, musí jej předem uvést ve smlouvě.

Jak si koupit data T-Mobile?

Navýšení je možné provést následujícími způsoby: Na aktivační stránce http://www.tmo.cz/dl, kam budete přesměrování v momentě vyčerpání dat (v mobilu, tabletu nebo stolním počítači). V mobilní aplikaci Můj TMobile. SMS zprávou, pro navýšení odešlete SMS ve tvaru DATA 1GB na číslo 4603.

Kde koupit T-Mobile SIM kartu?

T-Mobile TWIN kartu získáte v prodejnách T-Mobile. TWIN karty podporují i službu T-Mobile GSM Banking. Pro obě SIM karty platí shodné ceny volání a mají stejné bezpečnostní kódy PUK a PUK2.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: