Jaký nůž CSGO je nejdražší?

Do světa esportu vstupuje už i módní značka Gucci, zakládá akademii CS:GO. Nůž s názvem Factory New Karambit | Case Hardened se vzorem Perfect Blue Gem je v současnosti tím nejdražším, který můžete vlastnit. Jeho hodnota je vyčíslena na neskutečných 1 a půl milionu dolarů, v přepočtu tedy kolem 35 milionů korun.

Kolik stojí nejdražší nůž v CS:GO?

Šílených 32 milionů korun za věc do hry

Šlo o nůž s názvem Karambit | Case Hardened (Blue Gem), který si majitel cení nad všechno na světě.

Jaký nůž CSGO je nejdražší?

Jaký je nejdražší skin v CS:GO?

Konkrétně se jedná o nůž Karambit | Case Hardened (Blue Gem), který díky svému patternu patří k těm nejvzácnějším skinům z celé hry. Nabídka za něj činila neuvěřitelných 1,5 milionů dolarů, což je v přepočtu zhruba 32 milionů českých korun.

Jak si koupit bednu v CS:GO?

Bedny jsou herní itemy, které lze otevřít a náhodně tak vylosovat z několika různě vzácných skinů, jež bedna obsahuje. K tomu potřebujeme bednu a klíč. Klíč lze zakoupit na steam marketu, nebo přímo ve hře (tam bývá levnější), bednu lze nejen zakoupit na steam marketu, ale některé padají i ze hry.

Kde koupit skiny do CS:GO?

Další "hazardní" hrou, kde můžete získat skiny, je csgofirewheel. Vašim úkolem je opět vložit skiny, za které se vám přičtou "coiny". Pak už je na vás, jaký počet mincí budete chtít vložit do roztočení kola.

Co je Field tested?

Field-Tested (FT) – Opotřebený Well-Worn (WW) – Silně opotřebený Battle-Scarred (BS) – Poničený bojem.

Jak otevirat bedny v CS go?

Stačí sledovat oficiální stream z turnaje a to buď přímo na Twitchi – zde musíte být přihlášení a svůj účet mít propojený se Steamem a nebo sledovat turnaj přímo z CS:GO, tam žádné propojení být samozřejmě nemusí. Na konci každého kola se vždy "losuje" a některým divákům tahle kolekce suvenýrů padne.

Jaký je NEJDRAŽŠÍ SKIN v CS:GO?

Jak získat skiny do cs go?

Key-drop je internetová stránka, která umožňuje otevírání CS:Go cases (bedýnek) s různými skiny do hry. Keydrop nabízí vyšší šanci na získání hodnotnějších skinů než samotná hra. Vždy jde ale spíš o štěstí a ačkoliv se nejedná o online casino, jistě s sebou nese prvky hazardu.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: