Jaký je nejstarší kanál na YouTube?

Nejstarším stále dostupným videem na YouTube je video Me at the zoo (Já v zoo), které bylo publikováno 24. dubna 2005. V tomto videu autor komentuje expozici slonů v zoologické zahradě v americkém San Diegu. Nahrávka má 18 vteřin a na server ji nahrál Jawed Karim, jeden ze zakladatelů serveru.

Kdo má nejvíc odběrů na YouTube?

1. PewDiePie – počet odběratelů k dubnu 2019: 92,8 milionu.

Jaký je nejstarší kanál na YouTube?

Kdo je Nejodebíranější youtuber v Česku?

Seznam nejodebíranějších českých youtuberů

Pořadí Youtuber / YouTube kanál Počet odběratelů
1. MenT 1,5 milionu
2. GEJMR 1,26 milionu
3. Tary 1,22 milionu
4. Stejk 1,19 milionu

Kdo byl první youtuber na světě?

století. První video na síti YouTube umístil zakladatel Jawed Karim. Má 18 vteřin a jmenuje se "Já v zoo". Můžete se sami přesvědčit, jestli mu v kolonce zhlédnutí svítí 90 milionů diváků zaslouženě.

Kolik si vydělá MenT?

Na vrcholu žebříčku stojí s ročním příjmem 15 milionů korun známý tvůrce a parkourista Tary, následuje ho na druhé příčce streamer a youtuber Agraelus, který ročně vydělá o dva miliony méně – 13 milionů korun. Bronzová pozice patří tvůrci známému pod přezdívkou MenT. Ten vydělává ročně 10,5 milionu korun.

Jaký youtuber je nejbohatší?

Ryan Kaji vystoupal na vrchol žebříčku nejlépe vydělávajících youtuberů v roce 2018 ve svých 8 letech a udržel se na stejné pozici i v letech 2019 a 2020. Ani loni s výdělkem 27 milionů dolarů nijak nestrádal, v realitě si možná dokonce vydělal více než Mr.

Kdo je nejznámější youtuber na světě?

Vůbec nejsledovanější youtuber na světě, třicetiletý Švéd Alex Kjellberg vystupující pod přezdívkou PewDiePie, začne opět k pořádání přenosů z hraní počítačových her využívat YouTube. S největším videoportálem na světě uzavřel exkluzivní smlouvu.

Me at the zoo

Kdo má nejvíc odběratelů na YouTube na světě 2023?

Kdo je největší YouTuber v roce 2023? Největším kanálem YouTube v roce 2023 je T-Series, indické hudební vydavatelství a filmové studio. Pokud se však podíváme na největšího jednotlivého youtubera, korunu získává MrBeast s více než 133 miliony předplatitelů.

Co je to Gejmr?

Jeden z nevyhledávanějších výrazů na českém Googlu v roce 2015 byl “Kdo je Gejmr?”. Gejmr dříve pracoval v Alze, aby si vydělal na lepší počítač. Gejmr je vášnivý sběratel poštovních známek. Miluje kafe a dokonce do něj umí vytvarovat pomocí našlehaného mléka různé ornamenty.

Jak dlouho funguje YouTube?

V roce 2005 YouTube nebyl zdaleka jedinou službou na sdílení videí.

Kdo je bouchaL Youtuber?

Honza, který se na českém YouTube raketově proslavil pod přezdívkou bouchaL, točí skoro denně šílená videa z různých her, hlavně GTA a Minecraftu. Jeho nekonečná energie a dobrá nálada oslovila už skoro 100 tisíc fanoušků.

Kdo platí YouTube?

Vlastník YouTube, Google, jim platí za vkládání reklam do jejich videí. Takzvaní youtubeři, kteří měsíčně získají přes dva miliony zhlédnutí, vydělají plat jako průměrný Čech. Stát se tvůrcem videí, která člověk vkládá na web YouTube, jenž celosvětově sleduje přes miliardu lidí, není nic složitého.

Kdo to je FIZI?

Podle žebříčku Forbesu je nejvýdělečnějším influencerem v Česku youtuber Filip Zima, který na internetu vystupuje pod přezdívkou Fizi. Na svůj kanál FIZIStyle, , kde má tři čtvrtě milionu odběratelů, natáčí videa pro dětské publikum.

Jaký je nejbohatší youtuber na světě?

Ryan Kaji vystoupal na vrchol žebříčku nejlépe vydělávajících youtuberů v roce 2018 ve svých 8 letech a udržel se na stejné pozici i v letech 2019 a 2020. Ani loni s výdělkem 27 milionů dolarů nijak nestrádal, v realitě si možná dokonce vydělal více než Mr.

Jak se jmenuje Youtuber Gamer?

Gamer PewDiePie je nejúspěšnější youtuber na světě.

Jak se jmenuje Youtuber Gejmr?

YouTuber gejmr se jmenuje vlastním jménem Václav Němeček – YouTube.

Kdo je majitel Google?

Alphabet Inc.

Alphabet, Inc.
Zaměstnanci 190 234 (2022)
Majitelé Larry Page (26,3 %) Sergey Brin (25,3 %) Eric Schmidt (4,5 %) Vanguard Group (3 %)
Dceřiné společnosti Google X GV Calico Google Nest Google Fiber Google Ireland Holdings Unlimited Company Loon Wing Owlchemy Labs … více na Wikidatech
Identifikátory

Kdy plati YouTube?

Stačí splnit následující kritéria způsobilosti: – 500 odběratelů se třemi veřejnými videi nahranými za posledních 90 dní a buď 3000 platných veřejných hodin sledování za posledních 12 měsíců, NEBO 3 mil. veřejných zhlédnutí videí Shorts za posledních 90 dní.

Jak vydělat 1000 Kč za den?

10 osvědčených způsobů, jak vydělat 1000 Kč denně: Tipy a strategie pro finanční úspěch

  1. 1) Najděte si stálé pracovní místo.
  2. 2) Najděte si druhou práci.
  3. 3) Pracujte v zahraničí
  4. 4) Využívejte krátkodobé, ale slušně platící výdělky.
  5. 5) Staňte se freelancerem.
  6. 6) Pronajímejte vlastní bydlení
  7. 7) Vybudujte si pasivní příjem.

Jaký je rozdíl mezi Youtuberem a Influencerem?

Každý uživatel sociálních sítí může naleznout „svého“ influencera, jehož tvorba je mu nejbližší. Nutno podotknout, že slovo influencer je zastřešující pojem. Influencerem může být i youtuber, tedy tvůrce videí na platformě YouTube, nebo tiktoker, který tvoří krátká videa na oblíbenou sociální síť TikTok.

Jak se jmenuje malá a od Taryho?

Tary

Taras Povoroznyk Тарас Анатолійович Поворозник
Manžel(ka) Stanislava Mychajlo Povoroznyk (od 2019)
Partner(ka) Stanislava Mychajlo Povoroznyk (2012–2019)
Děti Ariana Povoroznyk
Rodiče Ljuba Povoroznyk Anatolij Povoroznyk

Kdo je NejFake?

Pod pseudonymem NejFake [nejfejk] (někdy též Adam Richtr) působí český youtuber, internetový bavič a mystifikátor.

Kdo to je bouchaL?

Honza, který se na českém YouTube raketově proslavil pod přezdívkou bouchaL, točí skoro denně šílená videa z různých her, hlavně GTA a Minecraftu. Jeho nekonečná energie a dobrá nálada oslovila už skoro 100 tisíc fanoušků.

Co spadá pod Google?

Google
Zaměstnanci 139 995 (2021)
Mateřská společnost Alphabet Inc. (od 2015)
Majitel XXVI Holdings (100 %)
Dceřiné společnosti AdMob DoubleClick On2 Technologies Picnik YouTube Zagat Waze Blogger SlickLogin Boston Dynamics … více na Wikidatech

Co to znamená Google?

V angličtině znamená “google” velké brýle (například lyžařské). Název vyhledávače je ale pravděpodobně odvozen od termínu “googol”, což je obrat označující číslo složené z jedničky a sta nul. V současnosti lidé prostřednictvím googlu vyhledávají skoro polovinu všech dotazů.

Jak si vydělat peníze v 11 letech?

V 11 letech není lehké si vydělat nějaké peníze. To, co můžeš udělat, je nabídnout pomoc ve svém okolí: pracovat na zahradě, postarat se o domácí mazlíčky, pomoci s nákupem, úklidem. Dají se také sbírat a sušit léčivé rostliny nebo lesní plody, a přinést je do výkupu (najdeš na internetu).

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: