Jaký je nejmodernější oblek Tonyho Starka?

Technologický génius Tony Stark je v podstatě superhrdina díky tomu, jak je chytrý a jakou technologii si dokáže postavit. No a Techmaster si teď zkusil na Tonyho Starka maličko zahrát. Mladému inženýrovi se totiž povedlo postavit si super realistický oblek Iron Mana, který dokonce zvládne i střílet rakety.

Kolik má Iron Man obleku?

3) Iron Manův oblek dokáže uzvednout až 100 tun!

Zajímavostí je, že Hulk dokáže uzvednou stejnou váhu. I proto Stark nakonec navrhl speciální oblek – Hulkbuster (v Iron Manovi 3 ho připomíná oblek jménem Igor). Ten dokáže uzvednout až 175 tun a Tony ho vytvořil pro případ, že by s Hulkem musel měřit síly.

Jaký je nejmodernější oblek Tonyho Starka?

Kolik peněz měl Tony Stark?

Iron Man a Batman

Starkovo jmění podle odhadů informovaných kinofilů činí „pouhých“ 12,4 miliardy dolarů.

Kde bydlí Iron Man?

Vícepodlažní objekt bývá často srovnáván s luxusním domovem Tonyho Starka ze série filmů o Iron Manovi. Ten ovšem ve skutečnosti nikde nestojí, byl vytvořen digitálně. Filmový dům Tonyho Starka, alias Iron Mana. Je celý vytvořen pouze digitálně, na útesech v Malibu nic takového ve skutečnosti nestojí.

Jak se jmenuje Iron Man?

Anthony Edward Stark se narodil na newyorském ostrově Long Island. Jeho otec byl slavný vývojář a obchodník Howard Stark, který na Long Islandu založil společnost Stark Industries, která se specializuje na zbraně hromadného ničení.
CachedSimilar

Jak zemřel Iron Man?

V Avengers: Endgame (2019) zemřel Tony Stark/Iron Man (Robert Downey Jr.). Použil Infinity Gauntlet a jeho tělo to neustálo. Během lusknutí prstu tak dostal pořádně zabrat a jeho zranění byla velmi patrná, nicméně proti tomu, o čem chvíli tvůrci přemýšleli, bylo to, co jsme nakonec viděli hodně slabou kávou.

Jak jdou po sobě Marvelovky?

MCU Timeline: V jakém pořadí sledovat všechny marvelovky?

  • Captain Marvel. Rok vydání: 2019. Období v MCU: 1989 – 1995. …
  • Iron Man. Rok vydání: 2008. …
  • Iron Man 2. Rok vydání: 2010. …
  • Neuvěřitelný Hulk. Rok vydání: 2008. …
  • Thor. Rok vydání: 2011. …
  • The Avengers. Rok vydání: 2012. …
  • Iron Man 3. Rok vydání: 2013. …
  • Thor: Temný svět. Rok vydání: 2014.

The Evolution Of Iron Man / Tony Stark (Animated)

Kdo je ten kluk na pohřbu Tonyho Starka?

Pohřeb, který je na konci Tonymu věnován, je navíc ideální záminkou pro to, aby se mohly objevit doslova všechny podstatné postavy z předchozích filmů. O koho se jedná? Je jím Harley Keener aka ten chlapeček z Iron Mana 3!

Kdo dabuje Iron Man?

Obsazení filmu Iron Man

Radovan Vaculík ….. Tony Stark / Iron Man
Bohdan Tůma ….. James Rhodes
Stanislav Lehký ….. Happy Hogan
Vladimír Čech ….. Nick Fury
Antonín Navrátil ….. agent Phil Coulson

Kdo zemřel v Marvelu?

V Avengers: Infinity War zemřeli Heimdall (Idris Elba), Loki (Tom Hiddleston), Gamora (Zoe Saldana) a Vision (Paul Bettany). Následně půlka obyvatel vesmíru byla rozdrobená na prach.

Kdo je nejsilnější z Avengers?

1) Doctor Strange

Postupným získáváním vědomostí studuje nejen sám sebe a svou takřka neomezenou moc, ale i své protivníky.

Kdo vymyslel Marvel?

Stan Lee, rodným jménem Stanley Martin Lieber, (28. prosince 1922 New York – 12. listopadu 2018 Los Angeles) byl americký komiksový scenárista, redaktor, herec, producent, vydavatel, televizní osobnost, prezident a předseda společnosti Marvel Comics.

Jak zemřela Gamora?

O 24 let později je ale zabita Thanosem na Vormiru, aby získal Kámen mysli.

Kdo namluvil Thora?

Jan Maxián je hudební a herecký multitalent. Frodo Pytlík, Spiderman, Thor, Sponge Bob a řada dalších filmových kultů by bez něj byla doslova a do písmene ztracena v překladu.

Koho dabuje Martin Zahálka?

2023 Jindřich VIII. [dabing Spektrum] – Ray Winstone (Jindřich VIII.) 2022 Papá Hemingway: Pravdivý příběh – James Remar (Santo Trafficante Jr.)

Jak zemřel heimdall?

Heimdall u duhového mostu troubí na poplach na polnici Gjallarhorn. Ale obrové ho smetou a přeženou se přes most, který se za nimi zřítí.

Jak Loki zemřel?

Při jeho transportu se ovšem Teserakt dostal do rukou Lokimu, respektive jeho alternativní variantě z roku 2012, kdy probíhala bitva o New York („pravý“ Loki zemřel rukou Thanose na začátku filmu Avengers: Endgame).

Kdo je one above all?

One-Above-All existuje mimo čas a prostor a není ani mužem, ani ženou, byť na sebe může brát různé podoby. One-Above-All je opravdu všemocný, vševědoucí a také všudypřítomný. Tím pádem jeho schopnosti nemají žádná omezení. Kontroluje všechny formy energií a nelze ho zranit, natož zabít.

Kdo je silnejsi Thor nebo Hulk?

Není šokem, že často padá zrovna jméno Hulk. Ve filmech se s Thorem několikrát střetli a přetahovali se o to, kdo je vlastně silnější. Pravdou je, že jsou na podobné úrovni, pokud jde o fyzickou sílu. Někdy má trochu navrch Thor, někdy Hulk.

Kdo zemřel Marvel?

Stan Lee, rodným jménem Stanley Martin Lieber, (28. prosince 1922 New York – 12. listopadu 2018 Los Angeles) byl americký komiksový scenárista, redaktor, herec, producent, vydavatel, televizní osobnost, prezident a předseda společnosti Marvel Comics.

Co znamená Marvel?

žasnout {sl.} obdivovat [obdivuji] {sl.}

Na co navazuje Thor Love and Thunder?

Thor: Láska jako hrom (v originálním znění Thor: Love And Thunder) je akčním superhrdinským filmem z takzvaného MCU (Marvel Cinematic Universe) a zároveň čtvrtým pokračováním ze série o Thorovi, bohovi hromu. Film tak navazuje jak na předchozí díly o stejnojmenné postavě, tak i na film Avengers: Endgame.

Koho dabuje Jan Maxián?

Svůj hlas propůjčil hercům jako jsou Elijah Wood, Tobey Maguire, Robert Pattinson a Chris Hemsworth nebo řadě animovaných postav jako je titulní postava seriálu Spongebob v kalhotách nebo Mort z filmové série Madagaskar a seriálu Tučňáci z Madagaskaru. Často zpívá znělky pořadů pro děti (např. Kamaráda Timmy).

Kdo dabuje Rocka?

O videu. Dnešním hostem Karlos show je dabér Pavel Rímský, známý jako český Rocky Balboa a spousta dalších drsňáků ve filmu. Nebude také chybět Pavel Soukup, herec známý jako hlas Terminátora.

Kdo dabuje Dwayna Johnsona?

Martin Zahálka je dvorním dabérem amerického herce a wrestlera Dwayna Johnsona.

Kdo zabil Lokiho?

Přítomné Ásy začal kritizovat a postupně vytkl bohům jejich neřesti a zločiny. Až když přišel bůh Thór, stáhl se Loki před jeho hrozivým kladivem a odešel.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: