Jaký je nejlepší nůž v CS:GO?

Bayonet knife (bajonet) je inspirován real life nožem Smith & Wesson SW2B a představuje vyšší střední třídu v nožích v CS:GO. Od druhé světové války je jeho podoba téměř nezměněna a jedná se o jeden z nejpoužívanějších vojenských nožů.

Jak získat bednu v CS go?

Bedny jsou herní itemy, které lze otevřít a náhodně tak vylosovat z několika různě vzácných skinů, jež bedna obsahuje. K tomu potřebujeme bednu a klíč. Klíč lze zakoupit na steam marketu, nebo přímo ve hře (tam bývá levnější), bednu lze nejen zakoupit na steam marketu, ale některé padají i ze hry.

Jaký je nejlepší nůž v CS:GO?

Co je Field tested?

Field-Tested (FT) – Opotřebený Well-Worn (WW) – Silně opotřebený Battle-Scarred (BS) – Poničený bojem.

Jak otevirat bedny v CS go?

Stačí sledovat oficiální stream z turnaje a to buď přímo na Twitchi – zde musíte být přihlášení a svůj účet mít propojený se Steamem a nebo sledovat turnaj přímo z CS:GO, tam žádné propojení být samozřejmě nemusí. Na konci každého kola se vždy "losuje" a některým divákům tahle kolekce suvenýrů padne.

Kde koupit skiny do cs go?

Další "hazardní" hrou, kde můžete získat skiny, je csgofirewheel. Vašim úkolem je opět vložit skiny, za které se vám přičtou "coiny". Pak už je na vás, jaký počet mincí budete chtít vložit do roztočení kola.

Jak získat skiny do cs go?

Key-drop je internetová stránka, která umožňuje otevírání CS:Go cases (bedýnek) s různými skiny do hry. Keydrop nabízí vyšší šanci na získání hodnotnějších skinů než samotná hra. Vždy jde ale spíš o štěstí a ačkoliv se nejedná o online casino, jistě s sebou nese prvky hazardu.

Kde kupovat CS Go skiny?

Představíme si čtyři stránky, kde můžete skiny získat, ale také ztratit!

  • csgolounge.com. Tato stránka bude v komunitě asi nejznámější. …
  • fanobet.com. Další ověřenou stránkou je Fanobet, jedná se o čistě sázecí stránku, která už je pro opravdové fajnšmekry. …
  • csgodouble.com. Tato stránka je už hodně riskantní. …
  • csgofirewheel.com.

Neuvěřitelný štěstí! – Agrael s Radovanem otevřel 4 nože přes 100.000 Kč!

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: