Jaká jsou pravidla jackpotu?

Sportka jackpot výhra K účasti v Super jackpotu nestačí jen trefit všech 6 čísel bez pomoci dodatkového čísla + vyhrát jakoukoliv výhru v doplňkové hře Šance, ale je potřeba ještě vsadit plný tiket, tedy 10 sloupců + Šanci celkem za 220 Kč.

Jak funguje Eurojackpot?

Eurojackpot výhry

Abyste dosáhli na výhru stačí vám trefit pouze 2+1 čísla v jednom sloupci. Čím více čísel trefíte, tím vyhrajete více. V Eurojackpotu jsou výhry rozděleny do 12 pořadí. Průměrná výhra za trefený sloupec s pěti + dvěma uhodnutými čísly je 943 milionů korun.

Jaká jsou pravidla jackpotu?

Kolik peněz se hraje v Eurojackpotu?

V Česku Eurojackpot provozuje společnost Sazka a. s. a jeden sloupec stojí 60 Kč , šance na hlavní výhru je 1:139 838 160 a jackpot je maximálně 120 miliónů euro (cca 3 miliardy Kč).

Jak se kontroluje Eurojackpot?

Informaci o výhře vám zašleme emailem a výhru také uvidíte po přihlášení na wwww.sazka.cz v sekci Můj účet. Nejrychlejší způsob ověření je pomocí naší mobilní aplikace.

Kolik čísel je potreba na výhru ve Sportce?

Hráč vyhrává, pokud trefí všech 6 čísel z daného tahu (bez dodatkového čísla) a poslední číslo Šance. Slosování probíhá vždy ve středu, v pátek a v neděli ve 20:00, pokud se zrovna nejedná o mimořádné slosování, které je ovšem nepravidelné.

Jak vyhrát jackpot ve Sportce?

V případě že se podaří některému soutěžícímu uhodnout všech 6 čísel ze 6 ve hře Sportka, získává tím nárok (kromě 10 % z oněch 50 % vybraných vkladů) také na Jackpot; pokud navíc vsadil 10 sloupců a hru Šance, vyhrává i Superjackpot. Jestliže je výherců více, dělí se celková výhra rovným dílem mezi tyto účastníky.

Kdy se losuje jackpot?

Losujeme každé úterý a pátek.

JSOU NJ Live Stream

Jaká je daň z výhry?

Zvýšení daně z hazardu: srážková daň z výhry už od 50 000 Kč

To znamená, že každého hráče, který během kalendářního roku dosáhne výher 50 000 Kč a více, čeká srážková daň ve výši 15 %. Nejde tedy o zvýšení daně z hazardu pro jednotlivce jako takové, ale spíše o zvýšení počtu hráčů, kteří budou muset výhry danit.

Co je extra 6 v Eurojackpot?

V Eurojackpotu můžete uzavírat sázky na koncové šestičíslí výrobního čísla sázenky nebo při sázení online na náhodně vybrané šestičíslí Extra 6. Extra 6 si můžete vsadit již od sázky jednoho sloupečku. Jako u předchozích doplňkových her, čísla Extra 6 jsou generována náhodně, nelze použít vlastní čísla.

Co se stane kdyz vyhraju ve Sportce?

Finanční výhry do výše 500 000 Kč budou automaticky připsány na váš herní účet. Finanční výhry nad 500 000 Kč jsou připsány na váš herní účet nejpozději následující pracovní den po jejich vzniku. V případě věcných výher je výplata výhry závislá na zvoleném způsobu výplaty.

Jak vyhrát ve Sportce jackpot?

Pro výhru Superjackpotu je potřeba uhodnout 6 čísel v jednom sloupci + koncové číslo Šance.

Co je to jackpot?

Výraz jackpot má několik významů. Obecně se jedná o hazardní i sázkovou hru, případně označuje tento pojem bank pro některou z her či loterii. Bank pak znamená souhrn peněz, které byly vloženy do hry a o které se hraje.

Co to je Super jackpot?

Superjackpot Sportky je jistá suma peněz, kterou můžeš vyhrát u Sportky, jen pokud si vsadíš plný tiket, včetně Šance. Superjackpot, na rozdíl od nižších výher tabulky, může dosahovat až stamilionových hodnot. Jeho obsah se skládá z Jackpotu prvního pořadí a bonusu.

Co to je extra 6?

V Eurojackpotu můžete uzavírat sázky na koncové šestičíslí výrobního čísla sázenky nebo při sázení online na náhodně vybrané šestičíslí Extra 6. Extra 6 si můžete vsadit již od sázky jednoho sloupečku. Jako u předchozích doplňkových her, čísla Extra 6 jsou generována náhodně, nelze použít vlastní čísla.

Kdo platí daň z výhry?

daň odvádí ten, kdo cenu vyplácí. Poplatníkovi se tak dostane výhra v čisté výši a nebude ji muset zdanit v rámci svého daňového přiznání.

Kdo platí daň z výhry ve Sportce?

Jednorázové výhry nad 1 milion Kč, podléhají 15% srážkové dani. Srážková daň funguje tak, že daň vám strhne přímo provozovatel hry a odvede ji za vás. Vy dostanete již zdaněnou výhru, kterou pak nemusíte uvádět v daňovém přiznání, protože již byla zdaněna.

Kdy padl poslední Eurojackpot?

Díky populární nadnárodní loterii Eurojackpot je od roku 2015 na světě o téměř 4000 nových milionářů více. Osmdesát z nich je z České republiky a ten poslední, který se raduje z výhry v hodnotě téměř 235 milionů korun, k nim přibyl v pátek 31. 3. 2023.

Kde si nechat proplatit los?

Vsadili jste na prodejním místě nebo koupili los? Výhru do 1 000 Kč vám okamžitě vyplatíme v kterémkoli prodejním místě Sazky. Pro výplatu výhry do částky 100 000 Kč informujte s předstihem obsluhu vámi vybraného prodejního místa Sazky, aby si pro vás připravila odpovídající hotovost.

Kde vybrat peníze z losů?

Částku do 250 000 Kč (platí i pro součet většího počtu výher) vám předáme ve vybraných prodejních místech Sazky určených pro výplatu vysokých výher nebo vás rádi přivítáme přímo v našem sídle: SAZKA a.s. Vyhráli jste ještě více? Usmálo se na vás štěstí a vyhráli jste více než 250 000 Kč?

Jak vyhrát jackpot?

Každopádně jak jsme již zmínili, žádný recept na výhru neexistuje. Jediné co lze považovat za "výhodnou taktiku" je hrát jackpot automaty za co nejnižší cenu spinu. Tím vás hraní bude stát minimum a přesto máte stejnou šanci vyhrát jackpot, jako kdybyste automaty roztáčeli za maximum.

Jaká vyšla čísla v Eurojackpotu?

Archiv výsledků loterie EuroJackpot

Datum losování Výherní čísla
25. 7. 2023 (Úterý) 3 9 11 20 39 2 3
21. 7. 2023 (Pátek) 7 16 22 38 41 5 9
18. 7. 2023 (Úterý) 14 16 24 40 43 1 5
14. 7. 2023 (Pátek) 2 4 12 31 50 6 8

Jak se daní výhry?

Zároveň také od 1.1.2020 vstoupil v platnost zákon 586/1992 Sb., díky němuž veškeré výhry z hazardu podléhají 15 % zdanění pouze za předpokladu, že výhra fyzické osoby přesáhne 1 milion korun českých. V případě soutěží podléhají 15 % zdanění veškeré finanční výhry nad 10 000 Kč.

Jak se vyplácí výhry ve Sportce?

Výhru do 1 000 Kč vám okamžitě vyplatíme v kterémkoli prodejním místě Sazky. Pro výplatu výhry do částky 100 000 Kč informujte s předstihem obsluhu vámi vybraného prodejního místa Sazky, aby si pro vás připravila odpovídající hotovost.

Jak se zdaňují výhry?

Pokud není hodnota výhry vyšší než 10 000 Kč, je výhra osvobozena od daně. V opačném případě podléhá zdanění se sazbou 15%, daň ale z výhry automaticky strhne pořadatel soutěže a hráč ji nemusí uvádět ve svém daňovém přiznání.

Kde padnul Eurojackpot?

Nejvyšší jackpot téměř tři miliardy korun padl v létě 2022 v Dánsku. Výherce si koupil tiket v supermarketu Meny v městečku Blavand na západě země.

Jak dlouho trva vyplaceni Eurojackpotu?

V případě nadnárodní hry Eurojackpot budou do České republiky na bankovní účet Sazky zaslány z konsorcia 18 zemí peníze určené k výplatě výhry. To trvá zhruba pět dní.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: