Jaká je nejdražší hra CS:GO?

AWP | Dragon Lore Souvenir – 1 180 000,- Toto je nejdražší CS:GO skin vůbec a setkat jsme se s ním mohli poprvé 1. července 2014. Lze jej získat jen při sledování Major turnajů z Cobblestone suvenýru.

Jaký je nejdražší skin v CS:GO?

Konkrétně se jedná o nůž Karambit | Case Hardened (Blue Gem), který díky svému patternu patří k těm nejvzácnějším skinům z celé hry. Nabídka za něj činila neuvěřitelných 1,5 milionů dolarů, což je v přepočtu zhruba 32 milionů českých korun.

Jaká je nejdražší hra CS:GO?

Kolik stojí nejdražší nůž v CS:GO?

Šlo o nůž s názvem Karambit | Case Hardened (Blue Gem), který si majitel cení nad všechno na světě. Když se sběratelský předmět do hry dostal, stál zhruba 200 tisíc dolarů. Experti ale už tehdy věděli, že cena poroste. The most expensive item in CS:GO recently got offered $1.5M and declined.

Kolik stojí AWP Dragon Lore?

Kolik stojí Dragon Lore AWP? Ode dneška v roce 2023 stojí vzhled Dragon Lore AWP $ 2,000 AMERICKÝ DOLAR. To je ohromující množství peněz za virtuální skin ve videohře. Cena však může kolísat v závislosti na nabídce a poptávce a není neobvyklé, že se kůže na trhu prodává ještě za vyšší cenu.

Jak si koupit bednu v CS:GO?

Bedny jsou herní itemy, které lze otevřít a náhodně tak vylosovat z několika různě vzácných skinů, jež bedna obsahuje. K tomu potřebujeme bednu a klíč. Klíč lze zakoupit na steam marketu, nebo přímo ve hře (tam bývá levnější), bednu lze nejen zakoupit na steam marketu, ale některé padají i ze hry.

Kde koupit skiny do cs go?

Další "hazardní" hrou, kde můžete získat skiny, je csgofirewheel. Vašim úkolem je opět vložit skiny, za které se vám přičtou "coiny". Pak už je na vás, jaký počet mincí budete chtít vložit do roztočení kola.

Co je Field tested?

Field-Tested (FT) – Opotřebený Well-Worn (WW) – Silně opotřebený Battle-Scarred (BS) – Poničený bojem.

JAK VYPADÁ NEJDRAŽŠÍ NŮŽ V CS:GO? (800 000$) | ARTIX

Jak otevirat bedny v CS go?

Stačí sledovat oficiální stream z turnaje a to buď přímo na Twitchi – zde musíte být přihlášení a svůj účet mít propojený se Steamem a nebo sledovat turnaj přímo z CS:GO, tam žádné propojení být samozřejmě nemusí. Na konci každého kola se vždy "losuje" a některým divákům tahle kolekce suvenýrů padne.

Jak získat skiny do cs go?

Key-drop je internetová stránka, která umožňuje otevírání CS:Go cases (bedýnek) s různými skiny do hry. Keydrop nabízí vyšší šanci na získání hodnotnějších skinů než samotná hra. Vždy jde ale spíš o štěstí a ačkoliv se nejedná o online casino, jistě s sebou nese prvky hazardu.

Kde kupovat CS Go skiny?

Představíme si čtyři stránky, kde můžete skiny získat, ale také ztratit!

  • csgolounge.com. Tato stránka bude v komunitě asi nejznámější. …
  • fanobet.com. Další ověřenou stránkou je Fanobet, jedná se o čistě sázecí stránku, která už je pro opravdové fajnšmekry. …
  • csgodouble.com. Tato stránka je už hodně riskantní. …
  • csgofirewheel.com.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: