Jak změním svůj region v obchodě PlayStation Store?

Navštivte obchod PlayStation Store. Na systému PS4/PS5 klikněte na tlačítko Menu (3 tečky) > vyberte možnost Storefront Country a zobrazí se vám region vašeho účtu.

Jak změnit zemi na PS4?

U PS4 bohužel nelze změnit u daného účtu jeho zemi.

Jak změním svůj region v obchodě PlayStation Store?

Jak změnit věk na účtě PlayStation?

Jak nastavit rodičovskou kontrolu na konzoli PS4 online

 1. Přihlas se do nabídky Správa účtu > Správa rodiny.
 2. Vyber účet dítěte, na kterém chceš nastavit omezení, a volbou možnosti Upravit můžeš měnit jednotlivé funkce.

Jak změnit email na PlayStation?

Ve webovém prohlížeči se přihlas do správy účtu. Z boční lišty vyber možnost Zabezpečení. Klikni na možnost Upravit vedle položky Přihlašovací ID (e-mailová adresa).

Jak zjistit ID PlayStation?

Své aktuální online ID najdeš, když se na své konzoli nebo v aplikaci PlayStation®App podíváš na svůj profil.

Jak vypnout rodičovskou kontrolu na PS5?

Přejdi do nabídky Nastavení > Rodina a rodičovská kontrola > Správa rodiny. Vyber účet dětského člena rodiny, na kterém chceš nastavit omezení, a poté jednotlivé funkce, které chceš upravit.

Jak sdílet PS Plus?

Aby mohli výhody služby PlayStation Plus využívat i další hráči hrající na tvé konzoli, stačí na konzoli PlayStation®5 povolit sdílení konzole a offline hraní, nebo aktivovat konzoli PlayStation®4 jako primární. Služba PlayStation Plus se váže k tvému účtu.

PS5: How to Change Region / State / Province / Zip Code / Postal Code / Address

Co to je ID e-mailu?

ID zprávy je jedinečný identifikátor, který pomáhá sledovat a identifikovat e-mailovou zprávu. Jedná se o řetězec znaků, který je generován poštovním serverem při odesílání e-mailu. ID zprávy obsahuje název domény odesílatele, časové razítko a náhodný řetězec.

Jak obnovit účet PS4?

Vyberte položku (Nastavení) > [Správa účtu] > [Obnovit licence]. Není-li možné spustit obsah stažený z obchodu PlayStation™Store nebo doplňkový obsah, tato akce může problém odstranit.

Jak si změnit jméno na PS4?

Změna PSN jména na PS4

 1. Jděte do nabídky „Nastavení“, dále do „Správa účtu“ a pak do „Informace o účtu“.
 2. Vyberte si údaje, které chcete změnit a zadejte své přihlašovací informace.
 3. Změny uložíte tlačítkem „Potvrdit“.
 4. Tím máte na konzoli Sony PlayStation 4 hotovo…

Jak propojit PlayStation účet?

Na platformách Xbox, PlayStation nebo Switch

 1. Spusťte jednu z našich her na PlayStationu, Xboxu nebo Switchi. …
 2. Až vás hra vyzve k přihlášení, zadejte e-mailovou adresu a heslo přináležející k vašemu hlavnímu účtu EA.
 3. Účty se po přihlášení propojí automaticky.

Jak odstranit rodičovskou kontrolu?

Ukončení dohledu

 1. Na svém rodičovském zařízení spusťte aplikaci Family Link .
 2. Vyberte dítě, na které už nebudete dohlížet.
 3. Klepněte na Spravovat nastavení Informace o účtu. Ukončit dohled.
 4. Potvrďte, že chcete ukončit dočasné uzamčení.
 5. Klepněte na Ukončit dohled a postupujte podle pokynů na obrazovce.

Jak uspat PS5?

Režim úspory energie se na konzoli PS5 jmenuje režim odpočinku. V tomhle režimu můžeš například nabíjet ovladač prostřednictvím portů USB na konzoli, automaticky aktualizovat systémový software a nechat své hry a aplikace pozastavené na pozadí.

Jak prodloužit PS Plus?

Vyber položku Informace o účtu > Předplatné PlayStation. Vyber předplatné služby PlayStation Plus a pak možnost Změnit předplatné.

Co je PS Plus extra?

V rámci varianty PlayStation Plus Extra jsme přidali katalog her pro PS4 a PS5 ke stažení, zatímco varianta PlayStation Plus Premium nabízí katalog klasiky, časově omezené zkušební verze vybraných nových her z obchodu PlayStation Store a možnost streamovat hry pro PS4 z katalogu her a stovky her pro PS3 a PS2 z …

Který znak může být v internetové adrese?

Samotná e-mailová adresa může být složena pouze z vymezeného okruhu znaků, mezi něž patří písmena anglické abecedy a vybraná interpunkční znaménka, například tečka, spojovník nebo podtržítko. Písmena jiných abeced včetně písmen s diakritikou se nepoužívají, rovněž mezera nesmí být v adrese obsažena.

Jak najít svůj email?

Rapportive je bezplatný gmailový nástroj, který tento proces pokusu a omylu zautomatizuje. Jak to funguje: Nainstalujete si Rapportive a potom vytvoříte nový e-mail s adresou, kterou podle vašeho odhadu hledaná osoba má. Rapportive prozkoumá web, aby našel informaci, která se k této e-mailové adrese pojí.

Co udělat s PS4 před prodejem?

Inicializace systému PS4™

Při inicializaci systému PS4™ jsou obnovena výchozí nastavení systému. Inicializace odstraní data uložená v systémovém úložišti a dále ze systému odstraní všechny uživatele a jejich data. Inicializujte systém pomocí položky (Nastavení) > [Inicializace] > [Inicializovat systém PS4] > [Plné].

Jak přeinstalovat PS4?

V počítači PC nebo Mac vytvoř na jednotce USB s formátem FAT32 nebo exFAT složku s názvem „PS4“. V této složce vytvoř další složku s názvem „UPDATE“. Navštiv stránku aktualizace systémového softwaru konzole PS4 a vyber část „Přeinstalování systémového softwaru“. Stáhni instalační soubor a ulož jej do složky „UPDATE“.

Jak vytvořit nový účet na ps4?

Vyberte položku [Nově ve službě PlayStation™Network? Vytvořte si účet], postupujte podle pokynů na obrazovce a vytvořte nový účet. Chcete-li vytvořit účet, je nutné zadat e-mailovou adresu a osobní údaje osoby, která si účet registruje, včetně data narození, skutečného jména a adresy.

Jak se přihlásit do služby PlayStation Network?

Přihlášení ke službě PlayStation Network

Přejdi do nabídky Nastavení > Správa účtu > Přihlásit. Zadej své přihlašovací ID (e-mailovou adresu) a heslo > Potvrdit.

Jak propojit dva PS4?

Oba systémy PS4 propoj kabelem Ethernet. Systém PS4, na který data přenášíš, připoj k televizoru. Připoj se do stejné bezdrátové sítě jako druhý systém PS4 a přihlas se do služby PSN tímtéž účtem. Pokud tento systém používáš poprvé, hned po přihlášení tvým účtem se objeví možnost Přenos dat z jiného systému PS4.

Kdy končí Rodicovska kontrola?

Rodičovská kontrola: Jakmile si dítě začne svůj účet Google spravovat samo, přestane se na něj vztahovat rodičovská kontrola. Může si ji znovu nastavit na každém zařízení, které používá.

Jak zrušit rodičovskou kontrolu na PS4?

Vyberte položku (Nastavení) > [Rodičovská kontrola / správa rodiny] > [Systémová omezení PS4].

 1. Tato nastavení platí pro všechny uživatele systému PS4™.
 2. Chcete-li ostatním zabránit ve změně nastavení, změňte přístupový kód pro systémová omezení.

Co je lepší PlayStation 5 nebo PlayStation 4?

PS4 má 1 TB HDD disk bez možnosti připojení dalšího. Velkým vylepšením prošla u PS5 také operační paměť, která nabízí 16 GB, a to je dvojnásobně více oproti 8 GB PlayStationu 4. Konzole se pyšní podporou 4K při 120 fps a má podporu 8K. PS4 nabízí podporu 4K pouze u jeho nejdražší varianty.

Proč není PlayStation 5?

A nyní delší odpověď: Společnost Sony ke zvýšení ceny konzolí PlayStation 5 přistupovala nerada. Hlavním důvodem je konkurenční boj s Microsoftem a jeho konzolemi Xbox. Navzdory růstu ceny konzole Sony se neočekává, že by došlo ke snížení prodejů.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: