Jak získám přístup ke svému účtu PlayStation?

Jak se přihlásit ke službě PSN, když hraješ hru pro konzoli PlayStation na počítačiKup si, stáhni a hraj způsobilou hru pro konzoli PlayStation na počítači. … Zadej své přihlašovací ID a heslo, nebo si založ nový účet, pokud ho ještě nemáš.Zadej své předvolby komunikace a dat.

Jak obnovit účet PS4?

Vyberte položku (Nastavení) > [Správa účtu] > [Obnovit licence]. Není-li možné spustit obsah stažený z obchodu PlayStation™Store nebo doplňkový obsah, tato akce může problém odstranit.

Jak získám přístup ke svému účtu PlayStation?

Jak se prihlasit ke sluzbe PlayStation Network?

Chcete-li se přihlásit ke službě PlayStation™Network, vyberte položku (Nastavení) > [Správa účtu] > [Přihlaste se do služby PlayStation Network]. Podrobnosti týkající se služby PlayStation™Network naleznete v části „PlayStation™Network“.

Jak propojit PlayStation účet?

Na platformách Xbox, PlayStation nebo Switch

 1. Spusťte jednu z našich her na PlayStationu, Xboxu nebo Switchi. …
 2. Až vás hra vyzve k přihlášení, zadejte e-mailovou adresu a heslo přináležející k vašemu hlavnímu účtu EA.
 3. Účty se po přihlášení propojí automaticky.

Jak se přihlásit do PlayStation Plus?

Nastavení účtu služby PlayStation Network

 1. Přejdi do nabídky Správa účtu a vyber možnost Založit nový účet.
 2. Zadej údaje a preference a na každé obrazovce vyber možnost Další.
 3. Ověř svou e-mailovou adresu. Na svém e-mailu najdeš ověřovací zprávu. Postupuj podle pokynů uvedených ve zprávě a ověř svou e-mailovou adresu.

Jak zjistit heslo na PS?

V případě zapomenutí hesla můžete k jeho resetování využít následující postup.

 1. Vyberte možnost (PlayStation™Network) > (Sign In) (Přihlásit se).
 2. Vyberte položku [Forgot your password?] [Zapomněli jste heslo?] na obrazovce s přihlašovacím ID (e-mailovou adresou) a heslem.

Jak se přihlásit do PS4?

Přihlášení ke službě PlayStation Network

Přejdi do nabídky Nastavení > Správa účtu > Přihlásit. Zadej své přihlašovací ID (e-mailovou adresu) a heslo > Potvrdit.

PS5 How to Activate Primary Account!

Kde najdu PlayStation ID?

Své aktuální online ID najdeš, když se na své konzoli nebo v aplikaci PlayStation®App podíváš na svůj profil.

Jak zjistit heslo na PlayStation 4?

 1. Na domovské obrazovce konzole PS4 vybere správce rodiny možnost Nastavení > Rodičovská kontrola / správa rodiny > Správa rodiny.
 2. Z této nabídky pak vybere místního uživatele a vybere možnost Resetovat heslo.

Jak propojit dva PS4?

Oba systémy PS4 propoj kabelem Ethernet. Systém PS4, na který data přenášíš, připoj k televizoru. Připoj se do stejné bezdrátové sítě jako druhý systém PS4 a přihlas se do služby PSN tímtéž účtem. Pokud tento systém používáš poprvé, hned po přihlášení tvým účtem se objeví možnost Přenos dat z jiného systému PS4.

Jak se přihlásit na PlayStation 3?

Připojení online (přihlášení)

Vyberte možnost (PlayStation™Network) > (Sign In) (Přihlásit se). 2. Zadejte své přihlašovací ID (e-mailovou adresu) a heslo. Zadejte své přihlašovací ID (e-mailovou adresu) a heslo zaregistrované při vytvoření účtu Sony Entertainment Network.

Jak se přihlásit na PS4?

Přihlášení ke službě PlayStation Network

Na přihlašovací obrazovku se také můžeš dostat tak, že půjdeš na domovskou obrazovku a vybereš nabídku Nastavení > Uživatelé a účty > Účet > Přihlásit.

Jak zjistit ID PlayStation?

Online ID je unikátní zobrazované jméno, kterým se identifikuješ ve službě PSN. Své aktuální online ID najdeš, když se na své konzoli nebo v aplikaci PlayStation®App podíváš na svůj profil.

Jak se přihlásit do ps4?

Přihlášení ke službě PlayStation Network

Přejdi do nabídky Nastavení > Správa účtu > Přihlásit. Zadej své přihlašovací ID (e-mailovou adresu) a heslo > Potvrdit.

Jak se odhlásit z PS4 účet?

Chcete-li se odhlásit ručně, vyberte položku (Nastavení) > [Správa účtu] > [Odhlásit].

Jak změnit heslo na PlayStation?

Změna nebo resetování hesla

Přihlas se do nabídky Správa účtu. Z boční lišty vyber možnost Zabezpečení. Své heslo můžeš změnit po kliknutí na možnost Upravit vedle položky Heslo. Změnu potvrdíš kliknutím na možnost Uložit.

Jak změnit primární účet na PS4?

Systém PS4™, který použijete k prvnímu přihlášení ke službě PlayStation™Network, se automaticky aktivuje jako váš primární systém PS4™. Chcete-li aktivovat systém po prvním přihlášení, vyberte položku (Nastavení) > [Správa účtu] > [Aktivovat jako váš primární systém PS4] > [Aktivovat].

Jak zmenit primarni účet na PS4?

Zakládáme PS4 účet

Na hlavní obrazovce stiskněte gamepadem tlačítko pro vypnutí konzole. Odhlašte se z primárního účtu. A na přihlašovací obrazovce klikněte na New User (nový uživatel). Volba Create a User vytvoří nového uživatele.

Jak se odhlásit z ps3?

Odhlášení ze služby PlayStation Network

Přejdi do nabídky Nastavení > Správa účtu > Odhlásit.

Jak přidat uživatele na PS4?

Chcete-li vytvořit nového uživatele a přihlásit se, vyberte položku [Nový uživatel]. Alternativně se můžete přihlásit jako host. Když připojíte ovladač, světelná lišta se rozsvítí jedinečnou přiřazenou barvou. Přiřazená barva závisí na pořadí, ve kterém je ovladač připojen.

Jak zrušit účet na PS4?

Na hlavní obrazovce zvolte Nastavení. Zde pokračujte volbou Nastavení přihlášení. Dále odkaz Správa uživatelů. Na této obrazovce zvolte Odstranit uživatele.

Jak smazat PS4 před prodejem?

Inicializace odstraní data uložená v systémovém úložišti a dále ze systému odstraní všechny uživatele a jejich data. Inicializujte systém pomocí položky (Nastavení) > [Inicializace] > [Inicializovat systém PS4] > [Plné].

Jak Odhlasit PS účet?

Chcete-li se odhlásit ručně, vyberte položku (Nastavení) > [Správa účtu] > [Odhlásit].

Jak odstranit uživatele z PS4?

Na hlavní obrazovce zvolte Nastavení. Zde pokračujte volbou Nastavení přihlášení. Dále odkaz Správa uživatelů. Na této obrazovce zvolte Odstranit uživatele.

Jak přepnout účet na PS4?

V rychlé nabídce vyberte položku [Napájení] > [Odhlásit se ze systému PS4].

 1. Když vypnete systém nebo jej přepnete do režimu odpočinku, dojde k odhlášení všech uživatelů.
 2. Aniž byste se odhlásili, zařízení můžete přiřadit jinému uživateli výběrem položky [Přepnout uživatele].

Jak zrušit členství PS Plus?

Pro správu vašeho předplatného přejděte do části (Nastavení) > [Správa účtu] > [Informace o účtu] > [Předplatná] a následně vyberte možnost [Zrušit předplatné].

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: