Jak ve hře Pokémon GO získáte 100 PokéCoinů?

Jediný způsob, jak vydělat PokéCoiny je vložení Pokémona do Gymu. Po jeho návratu dostanete za každých 10 minut, které v Gymu strávil 1 PokéCoin. Maximálně takto můžete celkem od všech svých Pokémonů získat maximálně 50 PokéCoinů.

Jak si vydělat Pokecoins?

Pokécoin z gymu

Počet získaných pokécoin je 1 za každých 10 minut, kdy Pokémon brání gym. Maximálně lze získat 50 pokécoin za den dohromady od všech pokémonů, co se daný den vrátí. Tedy stačí aby váš pokémon vydržel v gymu 500 minut, což je 8 hodin a 20 minut.

Jak ve hře Pokémon GO získáte 100 PokéCoinů?

Jak získat Remote RAID Pass?

Změny získávání Remote Raid Passů

I nadále zůstává možnost si Remote Raid Pass zakoupit, i když za vyšší cenu. K tomu se ale přidává možnost získat ho i zdarma v bedně za 7 splněných úkolů ve Field Research.

Jak získat charizard mega Energy?

Mega energii získáte bojem v raid, kde je Mega Raid Boss. Přitom platí několik pravidel. Získáte pouze takovou Mega Energii jaký je Mega Raid Boss. Čím rychleji porazíte Mega Raid Bosse tím více Mega energie získáte.

Kolik lidí je potreba na RAID?

Na legendární pokémony je třeba cca 5-8 lidí – záleží na úrovních hráčů (lze však i ve dvou-třech, pokud jsou silní hráči). Jakmile je boj ukončen, hráč získá pokébally a snaží se pokémona chytit. Chycení není podmíněné. V srpnu 2020 Niantic na Twitteru oznámil, že raidy 2 a 4 úrovně již ve hře nejsou.

Jak dlouho musí být Pokémon v GYMU?

Abyste dosáhli limitu pomocí jednoho Pokémona, musí Pokémon v Gymu strávit 8 hodin a 20 minut.

Jak vytvořit Gym?

Aby vznikl gym je potřeba aby určitý počet pokéstopů byl v S2 Cell lvl 20 a z nejstaršího pokéstopu v dané buňce vznikne Gym. Dále vytvořit pokéstop je díky kooperaci hráčů a to posunutím Portálu v Ingress na správné místo, někdy je rozdíl 10m rozhodující pro pokéstop.

PŮL MILIONOVÝ LUCKY TRADE! HOENN MEGA RAID DAY! Pokemon GO

Co je to mega RAID?

Mega Raidy a změny v raidech

Mega Raidy jsou novým typem raidů, ve kterém se utkáme s Mega Evolucemi. Souboj v nich probíhá naprosto stejně jako ve standartních raidech.

Co je to RAID v Pokémon go?

Raidy jsou skupinové akce, které se odehrávají u Gymů. Hráči se sejdou u Gymu, kde se objeví Raid Boss a pokusí se jej společnými silami porazit.

Jak pozvat na RAID?

Když se připojíte do raidu, který máte v dosahu, objeví se vám v lobby tlačítko +, které vám umožní pozvat k sobě dalších 5 přátel. Ti vaši pozvánku uvidí v Nearby a dostanou notifikaci. To jim umožní připojit se k vám do raidu.

Jak ozivit Pokemony?

Nápoj Revive pokémona oživí, nápoj Potion mu doplní životy. Pokud má pokémon jeden život, nelze s ním dále bojovat.

Jak vylepšit Pokémony?

Máte přesně dvě možnosti, jak ho ještě vylepšit. Buď jednoduchým posílením, čímž se mu o trochu zvýší síla, nebo radikálnějším vývojem, čímž se dostane na nový vývojový stupeň, pokud už není na tom nejvyšším. Při chycení pokémona získáte zároveň nějaký stardust a sladkosti právě pro tohoto pokémona.

Jak udělat Pokestop v Pokémon go?

Aby vznikl gym je potřeba aby určitý počet pokéstopů byl v S2 Cell lvl 20 a z nejstaršího pokéstopu v dané buňce vznikne Gym. Dále vytvořit pokéstop je díky kooperaci hráčů a to posunutím Portálu v Ingress na správné místo, někdy je rozdíl 10m rozhodující pro pokéstop.

Co je to Pokestop?

PokéStop je místo na mapě, kde můžete zdarma jednou za 5 minut získat 50 XP a 3 až 9 věcí (v případě 6 – 9 věcí získáte 100 XP). Jako místa se většinou volí památníky a kulturní zajímavosti. Na mapě se zobrazuje jako modrá kostka.

Kdy jsou raidy?

Raid Hour. Raid Hour proběhnou vždy ve středu od 18:00 do 19:00.

Jak získat Candy v Pokémon Go?

Za ujití 1-5 kilometrů (každý pokémon to má jinak) získáte jedno candy od tohoto pokémona. Buď tedy můžete mít u sebe za kamaráda svého nejsilnějšího/nejoblíbenějšího pokémona, díky čemuž budete za uchozené kilometry získávat jeho candy na vývoj a zlepšování

Jak ovlivnit vyvoj Eevee?

Vývoj Eevee

Vývoj na Espeona, Umbreona, Glaceona, Leafeona a Sylveona lze ovlivnit i jinak než přezdívkami, které lze použít opakovaně! Vždy platí, že se musí změnit silueta Pokémona u tlačítka "EVOLVE".

Jak získat Pokeball zdarma?

Nejjednodušším způsobem, jak získat Pokébally, je navštěvovat PokéStopy, kde najdete i další předměty. Za jednu návštěvu jich většinou získáte dva až šest. Také si je můžete kupovat za PokéCoins, pokud vám docházejí a pokud nemáte čas pobíhat kolem a sbírat je v PokéStopech.

Jak skenovat v Pokémon go?

Jak skenovat PokéStop

Pokud jste v dosahu a funkce je pro PokéStop nebo gym dostupná, bude v pravo dole tlačítko s znakem plus. Stiskněte ho. Stiskněte tlačítko SCAN POKÉSTOP a případně potvrďte poučení o bezpečnosti. Začněte natáčet a pokud to jde, obejděte PokéStop kolem dokola.

Jak chytit Ditto?

Počet Ditto, které můžete mít není nijak omezen. Pokud je maskovaný pokémon Ditto, mohou ho chytit všichni hráči. Ditto můžete chytnout přes Incense a Lure. Pokud chytíte shiny Magikarpa a ten se promění v Ditto, tak Ditto nebude shiny.

Jak chytit Kecleona?

PokéStop, u kterého se nachází se v ničem neliší od ostatních. Při pokusu o protočení PokéStopu se dozvíte, že vás blokuje neviditelná překážka. Tou je právě Kecleon, kterého si s trochou pozornosti můžete všimnout (hlavně díky jeho proužku). Po několika kliknutích na Kecleona ho z PokéStopu shodíte.

Co znamená slovo RAID?

RAID (anglicky Redundant Array of Inexpensive Disks – vícenásobné pole levných disků, nově též independent disks, tj. nezávislých disků) je v informatice metoda zabezpečení dat proti selhání pevného disku.

Co bude na Raidech v Pokémon go?

Legendární Pokémoni v raidech

Dialgu nepřekvapivě vystřídá Palkia. Následně nás čeká příchod Genesecta s novým diskem (neoznámeno, ale bude to Chill Drive) a návrat do regionu Galar. Střídání Pokémonů v raidech proběhne daný den vždy v 10:00.

Co je Poffin?

Poffin je zvláštní prémiové krmení pro pokémona. Dá se koupit ze shopu za 100 PokéCoin. Pokud jej použijete na pokémona, tak je váš buddy nakrmený na maximum a na 6 hodin získá náladu Excited. Teoreticky díky němu tedy můžete každý den celkem pohodlně získat 20 srdíček.

Jak uzdravit Pokemony v Pokémon go?

Na konci zápasu se může stát, že budou vaši pokémoni potřebovat oživit a vyléčit. K tomu slouží dvojice předmětů – krystaly a spreje. Oba můžete získat při návštěvě PokéStopu.

Jak získat Candy v Pokémon go?

Za ujití 1-5 kilometrů (každý pokémon to má jinak) získáte jedno candy od tohoto pokémona. Buď tedy můžete mít u sebe za kamaráda svého nejsilnějšího/nejoblíbenějšího pokémona, díky čemuž budete za uchozené kilometry získávat jeho candy na vývoj a zlepšování

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: