Jak otevřu záložní soubor Microsoft?

Pokud jste soubor neuložiliPřejděte na Informace o > a > dokumentu > Obnovit neuložené dokumenty.Vyberte soubor a pak vyberte Otevřít.Na panelu v horní části souboru soubor uložte výběrem možnosti Uložit jako.

Jak otevřít soubor s příponou XLSX?

Vyberte odkaz na soubor XLS / XLSX / CSV, který chcete otevřít v aplikaci Microsoft Excel, pomocí tlačítka kontextové nabídky pravým tlačítkem myši. Je to tak jednoduché, stačí použít místní nabídku pravým tlačítkem myši a zvolit Microsoft Excel, kdykoli chcete otevřete tabulku pomocí aplikace Microsoft Excel.

Jak otevřu záložní soubor Microsoft?

Kde najdu automaticky uložené soubory Word?

Hledání souborů automatického obnovení

Pokud máte předplatné Microsoft 365, zkontrolujte záložní soubory v následujících umístěních složek: C:Users<UserName>AppDataRoamingMicrosoftWord.

Jak otevřít poškozený soubor?

Otevření dokumentu po výskytu chyby poškození souboru

 1. Klikněte na > Otevřít > Procházet a pak přejděte do umístění nebo složky, kde je uložený dokument (Word ), sešit (Excel ) nebo prezentace (PowerPoint). …
 2. Klikněte na požadovaný soubor a pak klikněte na šipku u možnosti Otevřít a klikněte na Otevřít a opravit.

Jak otevřít soubor ve Wordu?

V aplikaci Word kliknutím otevřete Soubor, a klikněte na Otevřít. Klikněte na převedený dokument a poté klikněte na Otevřít.

Jak otevřít Excel bez Office?

Pokud vám jde pouze o otevření a podívání se, tak opravdu nejjednodušší cesta je využít právě Google Docs – dostupné ve zdarma použitelné podobě se zdarma dostupným účtem u Gmailu. Právě Gmail vám pak snadno umožní jakýkoliv ze souborů z Microsoft Office přímo otevřít.

V čem otevřít Excel?

XLS Reader je jednoduchý program, který dokáže otevřít a číst soubory vytvořené v kancelářské aplikaci Microsoft Office Excel. V podpoře jsou zahrnuty dva formáty – XLS (Excel 1997-2003) a XLSX (formát pro Excel 2007 založený na XML).

Jak sdílet soubory přes OneDrive – PATRON-IT Academy (1. díl)

Jak otevřít Neuložený soubor?

Pokud jste soubor neuložili

Přejděte na Informace o > a > dokumentu > Obnovit neuložené dokumenty. Vyberte soubor a pak vyberte Otevřít.

Jak najít Neuložený soubor?

Přejděte na možnost Soubor a zvolte možnost Správa dokumentu. Vyberte tlačítko Správa dokumentu. Vyberte možnost Obnovit neuložené dokumenty z rozevíracího seznamu. Potvrďte a zobrazí se vám dialogové okno se seznamem neuložených dokumentů aplikace Word, které můžete obnovit.

Jak poškodit soubor aby nešel otevřít?

Vymluvte se na poškozený soubor

Abyste se nemuseli vymlouvat a hledat důvod, proč není vaše práce hotova, použijete File Destructor. Do políčka zadejte název souboru a pod něj jeho velikost v bajtech. Vyberte typ souboru, resp. jeho příponu a klepněte na tlačítko Destruct and save file.

Jak opravit poškozené soubory JPG?

JPG-Repair je nástroj pro opravu poškozených JPEG souborů. Dokáže opravit poškozenou hlavičku JPEG souboru a neplatné značky. Pokusí se o odstranění škod způsobených poškozenými sektory. Součástí je také možnost prohlédnutí opraveného souboru a výběr způsobu patchování bitstreamu (smazání bajtů, přidání bajtů).

Jak obnovit neuložené dokumenty?

Pokud jste soubor neuložili

Přejděte na Informace o > a > dokumentu > Obnovit neuložené dokumenty. Vyberte soubor a pak vyberte Otevřít.

Jak otevřít Word bez Office?

Pokud vám jde pouze o otevření a podívání se, tak opravdu nejjednodušší cesta je využít právě Google Docs – dostupné ve zdarma použitelné podobě se zdarma dostupným účtem u Gmailu. Právě Gmail vám pak snadno umožní jakýkoliv ze souborů z Microsoft Office přímo otevřít.

Co místo MS Office?

Co zvážit při výběru alternativy?

 • LibreOffice. Bezpochyby nejlepší alternativou pro uživatele MS Office bude celosvětově oblíbený open-source LibreOffice. …
 • OpenOffice. Alternativou MS Office velice podobnou LibreOffice je kancelářský balík OpenOffice. …
 • WPS Office. …
 • Softmaker FreeOffice. …
 • Google Workspace.

Jak spustit XLS?

Pokud používáte Windows 11 nebo Windows 10, zvolte Start > Všechny aplikace > Systém Windows > Spustit. Do pole Spustit zadejte Excel /safe a klikněte na OK.

Jak obnovit vymazaný soubor?

Klikněte pravým tlačítkem myši na soubor a kontextové nabídky zvolte »Vlastnosti«. Přepněte se na kartu »Předchozí verze«. Po chvíli načítání se zobrazí seznam verzí daného souboru. Vyberte verzi, kterou chcete obnovit a klikněte na tlačítko »Obnovit…«.

Jak najít poslední uložený soubor?

V Průzkumníku Windows se naposledy použité soubory nacházejí pod položkou Rychlý přístup. Zde se zobrazuje 20 naposledy použitých souborů. Cesta k souboru se zobrazuje v průzkumníku, pokud máte nastaveno: Zobrazení → dlaždice.

Jak otevřít Neuložený Excel?

Pokud jste soubor neuložili

 1. Přejděte na Informace o > a > na Spravovat dokument> Obnovit neuložené sešity v Excelu nebo Obnovit neuložené prezentace v PowerPointu.
 2. Vyberte soubor a pak vyberte Otevřít.
 3. Na panelu v horní části souboru vyberte Uložit jako a soubor uložte.

Jak opravit poškozené soubory?

Jak opravit poškozené soubory

 1. Proveďte kontrolu disku na pevném disku. Spuštění tohoto nástroje prohledá pevný disk a pokusí se obnovit vadné sektory. …
 2. Použijte příkaz CHKDSK. …
 3. Použijte příkaz SFC / scannow. …
 4. Změňte formát souboru. …
 5. Použijte software pro opravu souborů.

Jak opravit Word?

V části Jak chcete aplikace Office opravit vyberte Online oprava, aby proběhly všechny potřebné opravy, a pak vyberte Opravit. (K dispozici je také možnost Rychlá oprava, která ale jenom rozpozná a nahradí poškozené soubory.) V části pro změnu instalace produktu vyberte Opravit a pak klikněte na Pokračovat.

Jak na Office zdarma?

Studenti a pedagogové z oprávněných institucí si mohou zaregistrovat Office 365 Education zdarma, včetně aplikací Word, Excel, PowerPoint, OneNote a nyní také Microsoft Teams a další nástroje pro výuku. Zadejte platnou e-mailovou adresu vaší školy a začněte již dnes.

Kde najdu XLStart?

Obecně lze říci, že je umístěna v profilu uživatele (např.: „C:Documents and SettingsPETR” u WIN2000a a WINXP nebo „C:Windows” v případě WIN98). A zde je struktura složek „Data AplikacíMicrosoftExcel”, kde je uvedená složka XLStart.

Proč mi nejde spustit Excel?

Pokud jste pomocníka nepoužívají, otevřete Excel ručně v nouzovém režimu. Udělejte jednu z těchto věcí: Pokud používáte Windows 11 nebo Windows 10, zvolte Start > Všechny aplikace > Systém Windows > Spustit. Do pole Spustit zadejte Excel /safe a klikněte na OK.

Jak obnovit přepsaný soubor ve Wordu?

Obnovení starší verze wordových souborů

 1. Otevřete soubor, na kterém jste pracovali.
 2. Klikněte na Soubor > Informace.
 3. V části Spravovat dokumentyvyberte soubor označený (když jsem zavřel(a) bez uložení.
 4. Na panelu v horní části souboru vyberte Obnovit a přepište všechny dříve uložené verze.

Kde jsou uloženy soubory?

Nalezení a otevření souborů

 • V zařízení otevřete aplikaci Soubory . Kde najdete své aplikace.
 • Zobrazí se kategorie souborů.
 • Pokud je chcete seřadit podle názvu, data, typu nebo velikosti, klepněte na Více. Seřadit podle.
 • Chcete-li některý soubor otevřít, stačí na něj klepnout.

Jak obnovit neuložené soubory?

Pokud jste soubor neuložili

Přejděte na Informace o > a > dokumentu > Obnovit neuložené dokumenty. Vyberte soubor a pak vyberte Otevřít.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: