Jak odstraním herní data z cloudu?

Jak spravovat uložená data na konzoli PS5 Jako člen služby PlayStation Plus můžeš nahrát svá uložená data do cloudového úložiště. Přejdi do nabídky Nastavení > Uložená data a nastavení her/aplikací. Vyber možnost Uložená data (PS5) nebo Uložená data (PS4). Vyber možnost Úložiště konzole > Odstranit.

Jak smazat postup ve hře?

Smazání dat konkrétní hry z Her Play

 1. V telefonu nebo tabletu Android otevřete aplikaci Hry Play .
 2. V horní části obrazovky klepněte na ikonu možností Nastavení.
 3. Klepněte na Smazat účet Her Play a data.
 4. V sekci Smazat data jedné hry vyhledejte požadovanou hru a klepněte na Smazat.
Jak odstraním herní data z cloudu?

Jak smazat Steam Cloud?

Pro všechny hry:

 1. Otevřete „Nastavení“ klienta služby Steam a přejděte do záložky. Cloud. .
 2. Aktivujte (nebo deaktivujte) možnost. Povolit funkci Steam Cloud. .

Jak funguje Steam Cloud?

Funkce Steam Cloud umožňuje klientu a produktům využívat cloudové úložiště hostované službou Steam. Produkty mohou do cloudu zálohovat různá data, od souborů s nastavením přes uložené pozice až po uživatelské statistiky.

Jak odstranit hry?

Smazání ostatních aplikací Play

Vpravo nahoře klepněte na ikonu profilu. Spravovat. Klepněte na název aplikace, kterou chcete smazat. Klepněte na Odinstalovat.

Jak odstranit program z PC?

 1. Do hledání na hlavním panelu zadejte Ovládací panely a vyberte ji z výsledků.
 2. Vyberte Programy > Programy a funkce.
 3. Program, který chcete odebrat, stiskněte a podržte (nebo na něj klikněte pravým tlačítkem) a vyberte Odinstalovat nebo Odinstalovat nebozměnit. Pak postupujte podle pokynů na obrazovce.

Jak odinstalovat hry na Playstation 4?

Přejdi do nabídky Nastavení > Správa dat ukládaných aplikacemi. Zvol buď Systémové úložiště, Online úložiště, nebo Úložiště USB > Odstranit. Vyber hru a následně zvol soubory, které chceš smazat, nebo vyber možnost Vybrat vše. Vyber možnost Odstranit a potom své rozhodnutí potvrď výběrem možnosti OK.

How To Delete Game Saves from Steam Cloud

Jak vyčistit Steam?

Asi nejpohodlnější variantou bude stažení aplikace SteamCleaner, která je v podobě open-source utility dostupná na GitHubu. Navzdory svému názvu dokáže vyčistit nejen Steam, ale i Origin od EA, Uplay od Ubisoftu, Battle.net od Blizzardu nebo klient platformy GOG.

Jak synchronizovat hru na Steamu?

Přejdi do aplikace GeForce NOW a části > Nastavení > Synchronizace her a klikni na ikonu řetězu pro nastavení synchronizace. Pokud chceš používat tuto funkci, budeš muset nastavit svůj účet na Steamu na veřejný, aby se tak tebou vlastněné hry mohly synchronizovat s GeForce NOW.

Kde jsou Steam hry?

Hry se totiž ukládají pod SteamSteamApps složku. Až později přišla možnost při instalaci alespoň zvolit kam se hra instaluje. Problém ale zůstával u již nainstalovaných her. Nová verze Steam klienta přichází s možností přesunout hru (instalační složku) kamkoliv budete chtít.

Jak odstranit aplikaci?

Aplikaci, kterou chcete odinstalovat, si vyhledejte přímo na ploše svého smartphonu. Ikonu aplikace následně déle podržte prstem. V nabídce se vám objeví tři možnosti: Sdílet, informace O aplikaci a Odinstalovat. Potvrďte právě na v pořadí třetí možnost a tato aplikace se z vašeho Android zařízení okamžitě odinstaluje.

Jak odstranit aplikace z Iphone?

Na iPhonu nebo iPadu:

 1. Podržte na aplikaci prst.
 2. V místní nabídce klepněte na Odstranit aplikaci.
 3. V podnabídce klepněte na Odstranit aplikaci.

Jak odstranit nepotřebné Programy?

Odinstalace ze stránky Nastavení

Vyberte Start a pak vyberte Nastavení > Apps > Apps & funkce. Vyberte aplikaci, kterou chcete odebrat, a pak vyberte Odinstalovat.

Jak odstranit program když nejde odinstalovat?

Stiskněte klávesu 4 nebo F4 a kliknutím na možnost Povolit nouzový režim přejděte do nouzového režimu. Klikněte na ikonu Windows a přejděte do nabídky Systém Windows > Ovládací panely. Otevřete Ovládací panely a vyberte možnost Odinstalovat program.

Jak zvýšit paměť na PS4?

Přejdi do nabídky Nastavení > Zařízení > Úložná zařízení USB. Vyber k formátování úložné zařízení USB a vyber možnost Formátovat jako rozšířené úložiště.

Jak smazat hru z PS 5?

Přejdi do nabídky Nastavení > Úložiště > Hry a aplikace. Zvol možnost Odstranit obsah. Vyber data, která chceš odstranit, a zvol možnost Odstranit.

Jak Odvapnit Naparovac?

Při běžném použití by z vašeho napařovače na oděv měl být vodní kámen odstraňován jednou za 2 týdny.

 1. Naplňte nádržku na vodu a zapojte napařovač poblíž dřezu.
 2. Namiřte hlavu napařovače do dřezu. …
 3. Počkejte 2 minuty, dokud se napařovač nevypne a kontrolka AUTO CLEAN zhasne.

Jak ušetřit na Steamu?

1) Portál Steam

Pokud tedy nechcete platit celou sumu a mít hru na svém počítači ihned, můžete si u hry kliknout na tlačítko „Přidat do seznamu přání“. Jakmile sledovaná hra je ve slevě, prodejce Vám okamžitě pošle email a vy víte, že hru můžete získat levněji.

Jak přesunout Steam na jiný disk?

V klientu služby Steam přejděte do „Nastavení“. Přejděte do záložky „Úložiště“. Zde můžete vidět výchozí složku a také máte možnost vytvořit složku novou, stačí nahoře kliknout na „+“. Jakmile přidáte novou složku, budete do ní moci instalovat všechny své budoucí hry.

Kam se ukládají uložené hry?

Jednotlivé hry si ukládají savy tam, kam jejich vývojáři uznali za vhodné. Starší hry obvykle do adresáře, kde je hra, zatímco novější hry někam do složky uživatele Windows.

Jak Smazat aplikaci z cloudu?

První krok: Spusťte aplikaci nastavení na vašem zařízení a nalistujte najít iCloud. Klepněte na iCloud jej otevřete. Třetí krok: najít "Documents and data" a poté zvolte aplikaci, kterou chcete odstranit data. Pátý krok: Klepněte na tlačítko Odstranit na levé straně souboru, kterou chcete vymazat.

Jak odinstalovat Whatsapp z iPhone?

Mazání aplikací na iPhonu, iPadu a iPodu touch

 1. Podržte na aplikaci prst.
 2. Klepněte na Odstranit aplikaci .
 3. Klepněte na Smazat aplikaci a potvrďte akci klepnutím na Smazat.

Jak něco odinstalovat?

 1. Do hledání na hlavním panelu zadejte Ovládací panely a vyberte ji z výsledků.
 2. Vyberte Programy > Programy a funkce.
 3. Program, který chcete odebrat, stiskněte a podržte (nebo na něj klikněte pravým tlačítkem) a vyberte Odinstalovat nebo Odinstalovat nebozměnit. Pak postupujte podle pokynů na obrazovce.

Jak odstranit software z mobilu?

Takže postupně:

 1. Jděte do nastavení telefonu a vyberte kategorii „Aplikace“.
 2. Ze seznamu nainstalovaných aplikací vyberte ty, které již nepotřebujete.
 3. Po klepnutí na konkrétní aplikaci byste měli vidět dvě tlačítka: „Pozastavit“ a „Vypnout“ nebo „Odinstalovat“.

Jak zrychlit PS4 Slim?

Chcete-li v některých hrách zvýšit kvalitu hraní, včetně vyšší snímkové frekvence, vyberte položku (Nastavení) > [Systém] a zaškrtněte políčko u položky [Režim zvýšeného výkonu].

Jak odstranit aplikaci z PS4?

Pokud si hru zahrajete poprvé, v oblasti obsahu se zobrazí její ikona, která zde zůstane i po vyjmutí disku. Chcete-li některou hru odstranit, vyberte ji, stiskněte tlačítko OPTIONS a poté vyberte položku [Odstranit].

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: