Jak nastavím funkci Dual SIM?

K tomu, aby telefon od Samsung umožňoval přijímat hovory na obou SIM kartách současně, je zapotřebí: V nastavení zapnout funkci Dvě SIM karty vždy zapnuté (Nastavení – Připojení – Správce SIM karet – Další nastavení SIM karty – Dvě SIM karty vždy zapnuté).

Jak funguje mobil na 2 SIM?

Funkce Dual SIM se nachází v různých formách ve všech mobilních zařízeních. Telefon může disponovat jak dvěma fyzickými sloty pro SIM karty, tak i takzvaným „hybridním“ slotem, kdy telefon má jeden slot pro sim a další slot lze využít právě pro druhou SIM, anebo pro paměťovou kartu.

Jak nastavím funkci Dual SIM?

Jak aktivovat druhou SIM kartu?

Přejděte do Nastavení > Mobilní síť > Správa karet SIM a zapněte možnost Přepnout datové připojení během hovorů. Obě karty SIM musí být od různých operátorů. Děkujeme vám za zpětnou vazbu.

Jak aktivovat Dual SIM iPhone?

Postupujte takhle:

 1. Na iPhonu přejděte do Nastavení > Mobilní data.
 2. Klepněte na Převést na eSIM. Pokud volbu Převést na eSIM nevidíte, váš operátor tuhle možnost nepodporuje. …
 3. Klepněte na Převést mobilní tarif.
 4. Klepněte na Převést na eSIM.
 5. Počkejte, až se eSIM aktivuje. …
 6. Fyzickou SIM kartu vyjměte z iPhonu.

Jak aktivovat SIM kartu?

Jak aktivovat SIM kartu?

 1. Vylomte si SIM kartu a dejte ji do telefonu.
 2. Aktivujte ji prvním úspěšně uskutečněným hovorem.
 3. Volat a psát můžete ihned.

Jak mít 2 WhatsApp na jednom telefonu?

V telefonu přejděte do Nastavení a klikněte na Duální aplikace. Zobrazí se seznam aplikací, které jsou pro tuto funkci určeny. Tady si vyberete WhatsApp a přepnete tlačítko do aktivní, zelené polohy. Je možné, že budete vyzváni k povolení vytvoření klonu aplikace, určitě potvrďte.

Jak nastavit Dual SIM Samsung?

K tomu, aby telefon od Samsung umožňoval přijímat hovory na obou SIM kartách současně, je zapotřebí: V nastavení zapnout funkci Dvě SIM karty vždy zapnuté (Nastavení – Připojení – Správce SIM karet – Další nastavení SIM karty – Dvě SIM karty vždy zapnuté).

How to check if your iphone is dual sim

Jak poznat Dual SIM?

Tímto způsobem, pokud chceme vědět, zda můj mobil je dual SIM, můžeme to udělat rychle z obalu zařízení. Nejvýraznější známku toho lze nalézt v oblasti, kde se nachází IMEI zařízení. Pokud má podporu pro dvě SIM karty, uvidíte, že pole zobrazuje dva kódy IMEI.

Jak funguje iPhone na 2 SIM?

Všechny iPhony, které podporují eSIM, mohou mít více eSIM a používat Dual SIM se dvěma aktivními SIM kartami současně. Dual SIM můžete používat s fyzickou SIM kartou a eSIM. iPhone 13 a novější podporuje také dvě aktivní eSIM. Modely iPhone bez fyzické zásuvky na SIM kartu podporují dvě aktivní eSIM.

Který iPhone má dual SIM?

Abyste mohli používat dvě SIM karty, potřebujete iOS 12.1 a novější, dvě nano-SIM a jeden z těchto modelů iPhonu:

 • iPhone 14.
 • iPhone 14 Plus.
 • iPhone 14 Pro.
 • iPhone 14 Pro Max.
 • iPhone 13.
 • iPhone 13 Pro.
 • iPhone 13 Pro Max.
 • iPhone 12.

Jak připojit SIM kartu?

SIM karta je vyměnitelný čip, na kterém jsou uloženy důležité informace o telefonu.

 1. Najděte SIM kartu.
 2. Otevřete držák SIM karty v zařízení. Držáky SIM karet se mohou lišit podle zařízení. …
 3. Vložte SIM kartu do držáku.
 4. Vložte držák SIM karty zpět do zařízení.

Jak poznat vadnou SIM kartu?

Pokud se telefon nehlásí k síti, neukazuje sloupec síly signálu nebo název sítě a nefunguje ani v jiném telefonu, jde pravděpodobně o vadnou SIM kartu.

Jak funguje WhatsApp na dual SIM?

Umožňuje-li váš telefon používání dvou SIM karet, upozorňujeme, že pro ověření účtu v aplikaci WhatsApp si budete muset vybrat pouze jedno číslo. Není možné mít ověřený účet WhatsApp se dvěma různými telefonními čísly. Svůj účet WhatsApp můžete na nový telefon přenést, aniž by na něj bylo potřeba odesílat SMS kód.

Jak nastavit WhatsApp na dvou zařízeních?

Na zařízení, které chcete propojit, otevřete aplikaci WhatsApp Web nebo WhatsApp pro počítač. Zobrazí se QR kód, který je třeba naskenovat pomocí primárního telefonu. Na svém primárním telefonu s operačním systémem Android otevřete WhatsApp. Klepněte na > Propojená zařízení > Propojit se zařízením.

Jak přepínat mezi SIM Samsung?

Otevřete systémové nastavení. Přejděte do sekce SIM karty a mobilní sítě. V sekci Výchozí nastavení klepněte na Vytáčení a vyberte kartu, kterou chcete používat pro hovory.

Jak odblokovat SIM kartu T Mobile?

Pro odblokování budete potřebovat PUK kód. Původní hodnotu PINu a PUK kód najdete v průvodním dopise nebo na plastovém nosiči, který jste obdrželi spolu se SIM kartou (resp. s aktivačním kódem k eSIM). PUK kód také zjistíte v Můj T-Mobile nebo když zavoláte na *123*307# ve svém mobilu.

Jak funguje virtualni SIM karta?

eSIM karta je samostatný čip, virtuální SIM karta, zabudovaná do základní desky mobilních telefonů nebo třeba chytrých hodinek. Nahrazuje klasickou plastovou SIM kartu takže odpadá nutnost vkládat ji do příslušného slotu. Nemusíte se ale bát, možnost změnit mobilní zařízení nebo číslo tím neztratíte.

Co to je hybridní slot?

Hybridní slot (nebo hybridní Dual SIM) je zdířka v telefonu, která umožňuje používat buď dvě SIM karty najednou, nebo jednu SIM kartu a jednu paměťovou kartu, nikoli ale dvě SIM karty a paměťovku k tomu.

Jak nastavit SIM na iPhone?

Přejděte do Nastavení > Mobilní data, klepněte na Nastavit mobilní data nebo Přidat eSIM a vyberte telefonní číslo sdružené s fyzickou SIM. Klepněte na volbu Převést na eSIM a dále postupujte podle pokynů na displeji.

Co je to dual SIM?

Duální SIM karta (nebo také DvojSIMka či Double SIM karta) je označení pro dvě SIM karty s totožným telefonním číslem. Odpadá vám tak nutnost neustále vyměňovat kartu mezi různými zařízeními. Pokud tak máte například dva telefony, nemusíte SIM kartu neustále přehazovat mezi dvěma mobily.

Jak nastavit datovou SIM kartu?

Správa profilů eSIM a SIM karty

 1. Vpravo dole vyberte čas Nastavení .
 2. V sekci Síť zkontrolujte, zda jsou zapnuta Mobilní data.
 3. Vyberte Mobilní data Přidat mobilní síť . …
 4. Až se zobrazí obrazovka k naskenování QR kódu, vyberte Naskenovat QR kód pomocí fotoaparátu.

Proč nefunguje SIM karta v mobilu?

V případě, že SIM karta nefunguje ani v jiném zařízení, ještě zkontrolujte, zda SIM karta nebo slot, do kterého ji vkládáte, nejsou nějak znečištěné. Pokud žádná z výše uvedených možností nepomohla, obraťte se na svého operátora. SIM kartu vám prověří a případně vymění.

Kdy se aktivuje SIM karta?

Aktivace vaší SIM karty proběhne automaticky s prvním úspěšně uskutečněným hovorem na libovolné placené telefonní číslo (nestačí pouze „prozvonit“). Dokud z karty alespoň jednou nezavoláte, nemůžete posílat ani textové zprávy, ani využívat další služby.

Jak mít WhatsApp na dvou telefonech?

Sekundární telefon můžete nastavit při instalaci aplikace na zařízení. Místo zadání telefonního čísla jednoduše kliknete na novou možnost "propojit se stávajícím účtem". Následně se vygeneruje kód QR, který naskenujete vaším primárním telefonem pod možností "propojit zařízení" v nastavení aplikace.

Kde najdu PIN kód?

Kódy PIN a PUK jsou přidělená bezpečnostní čísla pro konkrétní SIM kartu. Chrání váš mobil před zneužitím někým cizím. PIN kód i PUK kód najdete pod stíracími poli přímo na kartičce, ze které se SIM vylomí. PIN kód – čtyřmístný kód umožňující používat SIM kartu jen tomu, kdo ho zná.

Jak zjistit PIN kód T-Mobile?

Jak získám kódy PIN a PUK, pokud již nemám doklady k SIM kartě?

 1. Přes Můj TMobile na počítači, v horním menu Smlouva > SIM karta.
 2. Bezplatným vytočením *123*307# z vašeho nebo jiného TMobile čísla. …
 3. Zaskočit se SIM kartou (když máte Předplacenou kartu), nebo s občanským průkazem (když máte tarif) na naši prodejnu.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: