Jak hrát Just Dance 2023 pro více hráčů?

Za to je to jednoduší a nemusíte mít v zásobě hned několik ovladačů, když si chcete zatančit s více hráči u jedné obrazovky. Stačí když si každý stáhne aplikaci do telefonu, což zabere dvě minutky a můžete hrát.

Jak funguje Just Dance 2023?

V novým ročníku se dočkáme jedinečných a oblíbených skladeb a interpretů, skvělých tanečních modů a spousty hodin hudební zábavy. Neobsahuje herní disk, pouze kód ke stažení hry. Pro uplatnění kódu je vyžadováno připojení k internetu, účet Ubisoft a účet Playstation Network.

Jak hrát Just Dance 2023 pro více hráčů?

Co je potřeba k Just Dance?

K zábavě nepotřebujete už žádné další příslušenství! Stačí vám jen smartphone s aplikací Just Dance Controller. (pouze na iOS, Android, kompatibilní s Xbox One a PS4) Využijte svůj smartphone k trackování svých pohybů a sledování skóre – není potřeba žádná kamera, Kinect nebo PS Move!

Jak funguje hra Just Dance?

Taneční lekci zažijete i doma v obýváku a bez herní konzole. Proměňte telefon v ovladač se hrou Just Dance v demoverzi zdarma a soupeřte s ostatními. Nutnost vlastnit herní konzoli a ovladače s pohybovými senzory, abyste mohli hrát hru snímající pohyb, už neplatí.

Jak se hraje Just Dance na Nintendo switch?

Stačí použít svůj smartphone s aplikací Just Dance Controller! Just Dance 2022 je kompatibilní s: Joy-Con controllery na Switch. PlayStation kamerou na PS4.

Jak se hraje Just Dance na ps5?

Zažijte Just Dance přímo z prohlížeče Chrome, není potřeba konzole! Platforma Stadia umožňuje hraní na různých obrazovkách na noteboocích, počítačích a vybraných telefonech a tabletech. K připojení k zábavě není nutné žádné další příslušenství! Stačí použít svůj smartphone s aplikací Just Dance Controller!

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: